هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند - همسر

هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند - همسر
X
تبلیغات
رایتل
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2148221
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند
 • هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند - همسر

  هفت آرایشی که مردان از آن بیزارند

  بیشتر خانم ها با آرایش کردن اعتمادبه نفس بیشتری پیدا می کنند زیرا خود را زیباتر می یابند. ولی آقایانی هستند که صورت بدون آرایش را بیشتر دوست دارند و معتقدند آرایش کردن صورت را از حالت طبیعی خود خارج و زیبایی طبیعی صورت را کمرنگ می کند.


  خیلی از ستاره ها مثل رایان آدافر (موزیسین) و راسل برند (بازیگر) همسرانشان را به آرایش نکردن تشویق می کنند.


  حتی یک بار راسل برند چهره بدون آرایش همسر خود را با افتخار در توئیتر به نمایش گذاشت. به همین بهانه نگاهی داشته ایم به موضوع و نحوه آرایش کردنی که خانم ها طرفدارش هستند و مردان از آن گریزان.


  1) رژ های به رنگ های نئونی (نارنجی و صورتی های خاص مثل ماژیک های لایت): سایه های آبی، آرایش های براق و برنزه های طلایی جزو آرایش های بهاری امسال هستند. بسیاری از افراد دنیای مد داشتن لب های برآمده با رنگ های نئونی را زیبا می دانند ولی برخی آقایان با این نظر مخالفند و رژهایی با این رنگ ها را دور از استانداردهای زیبایی و به کار بردن این رنگ ها را خارج شدن از تعادل و عادت ها می دانند. از آنجا که خانم ها به آرایش و مد علاقه دارند باید بدانند که آقایان خیلی از این نوع آرایش ها را دوست ندارند و نمی پسندند.


  2) کرم پودر و زیرسازی های سنگین: زیرسازی های کلفت و ناهماهنگ با رنگ پوست از موارد بسیار واضح و مورد تنفر آقایان است. از دید هیچ کس دوگانه بودن رنگ صورت و گردن زیبا نیست. بودن لکه های تیره و ناهماهنگ با رنگ پوست در صورت یا روی بینی، چانه و پیشانی اصلا زیبا نیست. حتی خیلی از آقایان پوست چرب را به پوست دو رنگ با لایه های کلفت کرم پودر ترجیح می دهند.


  3) حجم زیاد مو روی سر: دیدن حجم زیادی از مو روی سر اصلا زیبا نیست و صورت را به طور خیلی غیر طبیعی بزرگ و ناهماهنگی سر و بدن ایجاد می کند. از بین بردن ناهماهنگی ها و تعادل از زیبایی های صورت می کاهد.


  4) ابروهای خیلی نازک: ابروهای خیلی نازک هم از مواردی است که مخالفان زیادی دارد. داشتن ابروهای طبیعی با کلفتی طبیعی خود زیباتر و معقول تر است. خیلی ها بر این باورند که ابروهای نازک مخصوص افراد عصبی است.


  5) سایه های براق: علت دوباره مد شدن سایه های براق آبی زیاد مشخص نیست زیرا بیشتر آقایان با این رنگ سایه مخالفند و آن را نخ نما و کهنه می دانند؛ حتی اگر با روش های جدید و متفاوت زده شود.


  6) رژهای قرمز: از نظر آقایان رژ قرمز، مخصوص خانم های مسن است. آقایان آرایش های محو را ترجیح می دهند؛ آرایش هایی که مانند گریم تغییرات ایجاد می کنند ولی زیاد در چشم نیستند.


  7) آرایش براق: این نوع آرایش ممکن است برای تنوع و گاهی مطلوب باشد ولی نباید اصل آرایش قرار گیرد. زیرا این نوع هم غیرطبیعی است.


  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما