راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها - همسر

راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها - همسر
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2230040
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها
 • راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها - همسر

  راه هایی استثنایی برای موفقیت خانم‌ها

  گاهی اوقات دم دستی ترین راه حل که دقیقا به خاطر همین خصیصه اش در عین حال دور از ذهنترین هم هست

  می تواند کلید کسالت روزانه شما باشد که امانتان را بریده و روی تمام کارها و رفتارهایتان تأثیر گذاشته است. بهتر است گاهی هم سراغ راه حلهای ساده برویم. شاید آنها پیش پا افتاده باشند اما دلیل نمی شود که تأثیرگذاری شان را زیرسوال ببریم.

  تا به حال فکر کرده اید چطور می توانید از راهکارهای بسیار کوچک اما تأثیرگذار برای شادتر بودن استفاده کنید؟ شاید تا به حال چندین و چندبار به خودتان قول داده باشید که بیشتر مطالعه کنید، بیشتر به نظافت خانه برسید و کمتر بر سر فرزندانتان داد و فریاد کنید

  بلکه به این طریق بیشتر احساس خوشحالی به سراغتان بیاید. البته که همه این راهها می تواند ختم به خوشی بیشتر شود. با این حال بد نیست بدانید گاهی اوقات دم دستیترین راه حل که دقیقا به خاطر همین خصیصه اش در عین حال

  دور از ذهنترین هم هست می تواند کلید کسالت روزانه شما باشد که امانتان را بریده و روی تمام کارها و رفتارهایتان تأثیر گذاشته است. بهتر است گاهی هم سراغ راه حلهای ساده برویم. شاید آنها پیش پا افتاده باشند اما دلیل نمی شود که تأثیرگذاری شان را زیرسوال ببریم.

  ساعت 10 شب بخوابید
  صبح است. از خواب بیدار شده اید و بدون اینکه هیچ اتفاق بدی افتاده باشد از شدت عصبانیت صدای سایش دندانهایتان را که روی هم کلید شده اند می شنوید! این شروع کسالت روزانه شماست. اتفاقی که شاید برای خیلی از خانم ها بیفتد. آنها صبح از خواب بیدار می شوند و بدون اینکه بدانند چرا، احساس کسالت و عصبانیت می کنند.

  خب اطرافتان را جستجو کنید و وقتی مطمئن شدید اتفاق بدی نیفتاده سراغ علت اصلی بروید. شک نکنید که خوب نخوابیده اید یا حداقل به مقدار کافی نخوابیده اید. غالب کسالتهای بدون دلیل خانمها در طول روز متوجه شکل و میزان خواب آنها است.

  محض امتحان هم که شده یک شب ساعت 10چراغها را خاموش کنید و چشمانتان را به خواب بسپارید. به شما قول می دهیم صبح قبل از اینکه زنگ ساعت، شما را از خواب بیدار کند خودتان بیدار می شوید و ساعت را قطع می کنید. دست و صورتتان را که شستید متوجه می شوید یک روز پرانرژی و شاداب راآغاز کرده‌اید.

  شادابی ثروت است
  یکی از تحقیقات ویژه درباره میزان خواب افراد نشان می دهد خواب شبانه ناکافی یکی از دو دلیل اصلی بداخلاقی در محیط کار است. (دلیل دیگر به زیاد بودن ساعات کا ری مربوط می‌شود) تحقیق دیگری در

  همین زمینه گواه این مسأله است که یک ساعت خواب اضافه تر در شبانه روز نسبت به دریافت حقوق اضافه تر تأثیرگذاری بیشتری روی شادابی شما در طول روزهای زندگیتان دارد! حالا دیگر انتخاب باشماست! پول بیشتر یا شادابی بیشتر؟

  تلویزیون را خاموش کنید
  خواب کافی احساس خوبی به شما می دهد با این حال چرا خاموش کردن چراغها به قصد خوابیدن کار سختی است؟

  شاید به این خاطر که ساعات پایانی شب بسیار گرانبها هستند.

  اعتیاد به برنامه های شبانه تلویزیون یکی از دلایل آن است. از طرف دیگر وقتی بچه ها بالاخره رضایت می دهند که به تختخواب شان بروند فرصت برای پدر و مادرها مهیاست تا در آرامش یکدیگر صحبت کنند و حتی کارهایی را که در طول روز نتوانسته اند انجام بدهند پیگیری کنند.

  این اتفاق به خصوص درباره مادرها مصداق پیدا می کند چراکه در طول روز مدام مشغول سروکله زدن با بچه‌ها هستند و شب هنگام وقتی بچه ها خواب هستند می توانند زمان را برای خودشان خرج کنند.

  اینجاست که مثلا کتابی را که دوست دارند در دست می گیرند و برای خواندن یک قسمت بیشتر یک ساعت دیرتر می خوابند. با این حال فراموش نکنید که خواب کافی، شما را شادتر می کند.

  صبح را با بالا و پایین پریدن شروع کنید
  یک راه ساده برای سرحال شدن در صبح زود
  اگر متوجه اهمیت خواب مناسب در شدت خوشبختی خود شده اید پس شبها زودتر به رختخواب بروید تا صبح هم زودتر بیدار شوید. اگر زودتر بیدار شوید در نتیجه وقت بیشتری دارید تا قبل از بیدارشدن سایر اعضای خانواده، برنامه ریزیهای لازم را انجام بدهید.

  برای اینکه سرحالتر شوید می توانید آهنگ مورد علاقه تان را زمزمه کنید. راه بهتر هم این است که برای چند ثانیه چندبار بالا و پایین بپرید! شاید کار عجیبی به نظر برسد اما همین حرکت انرژی مضاعفی را برای شروع یک روز فوق العاده به شما می دهد.

  دست کم اینکه هم خواب از سرتان می پرد و هم از این حرکت عجیب و غریب اینقدر خندهتان می گیرد که صدای قهقهه شما بلند می شود و بقیه اعضای خانواده هم با صدای خنده مادر محترم از خواب بیدار می شوند و چه چیز بهتر از اینکه روزتان را به این ترتیب شروع کنید.

  زمان انجام کارها نیمه شب نیست
  شاید خاموش کردن چراغ به قصد خوابیدن کار سختی باشد چون فکر می کنید حالا وقت دارید تا کتاب مورد علاقه تان را بخوانید، یا الان وقت زنگ زدن به خواهرتان است که در شهر دیگری زندگی می کند، اما اگر این واقعیت را بپذیرید

  که به موقع خوابیدن و به مقدار کافی خوابیدن سعادت را برایتان به همراه دارد قطعا تصمیم می گیرید که کتاب را در طول روز بخوانید و برای زنگ زدن به خواهرتان هم آخر هفته را انتخاب کنید. چرا؟ چون به ضرورت خواب مناسب پی برده اید.

  مایل هستید از دلایل دیگر اهمیت خواب کافی بدانید؟ خستگی بیش از حد، صبح شما را طاقت فرسا می کند و فراموش نکنید که شروع یک روز در صبح می تواند تمام روز شما را تحت تأثیر قرار بدهد.

  وقتی که شما خواب مناسبی نداشته اید طبیعی است که ترجیح می دهید صبح کمی بیشتر در تختخوابتان باقی بمانید، خب این نکته را هم در نظر بگیرید که اگر شما رأس همان ساعت همیشگی یعنی 6:45 صبح از خواب بیدار شوید همراه خانواده صبح آرام و بی دردسری را سپری می کنید.

  اما اگر فقط 10دقیقه دیرتر از خواب بیدار شوید یک صبح پراسترس و با عجله در پیش دارید چون همه دیرشان شده و طبیعی است که در چنین شرایطی همه، مادر خانه را صدا می زنند!

  خب صبحی که با استرس آغاز شود می تواند مقدمه یک روز بد باشد. باز هم به همان نتیجه ابتدایی می رسیم؛ خوب و کافی بخوابید.

  راه‌هایی برای خوابیدن
  اگر به رختخواب رفته اید و خوابتان نمی برد و حتی شمردن گوسفندان هم افاقه ای نمی کند انتخاب های دیگری پیش رو دارید تا خودتان را برای یک خواب راحت آماده کنید.

  قبل از ساعت خواب خودتان را برای خوابیدن آماده کنید. اگر احساس می کنید اینقدر خسته هستید که ممکن است حتی خوابتان هم نبرد اول صورتتان را بشویید. بعد دندانهایتان را مسواک بزنید، موهایتان را شانه کنید و بعد برای یک خواب راحت آماده شوید.

  بچه های شما همیشه ساعت خواب مشخصی دارند. خب چرا شما هم ساعت خواب نداشته باشید؟ بیشتر مردم درست نمی دانند چه ساعتی باید بخوابند.

  واقع بین باشید، اگر باید ساعت 7: 30 صبح از خواب بیدار شوید مطمئن باشید، اگر ساعات 10:30 شب را برای خوابیدن انتخاب نکنید دچار دردسر جدی خواهید شد.

  اگر ذهنتان آشفته است، لیستی از کارهایی که قرار است فردا انجام بدهید تهیه کنید. وقتی این کار را انجام می دهید احساس آرامشی خاص به شما دست می‌دهد. چون مطمئن هستید همه چیز تحت کنترل است بنابراین ذهن تان هم در آرامش قرار می گیرد و خواب را فراری نمی دهد.

  لباسهایتان را آویزان کنید و برای چند دقیقه ای هر چند کوتاه به مرتب کردن اتاقتان بپردازید. ایده بدی نیست اگر 10دقیقه قبل از خواب کمی اتاق خود را جمع و جور کنید چون اتاقی که به هم ریخته باشد آرامش شما را برای استراحت می گیرد.

  پیش از خوابیدن از چک کردن ایمیل خودداری کنید. اجازه بدهید خواب بر شما غالب شود. اگر هم پیش از خواب قصد انجام کاری را دارید آن کار باید به شما آرامش بدهد.
  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما