زن داری به روش کاملا اصولی - همسر

زن داری به روش کاملا اصولی - همسر
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2232214
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • زن داری به روش کاملا اصولی
 • زن داری به روش کاملا اصولی - همسر

  زن داری به روش کاملا اصولی

  زن‏داری بزرگترین ‏و ارزنده‏ترین عمل یک مرد است و راز سعادتمندی خانواده می باشد. اما زن‏داری کار آسانی نیست، بلکه رموزی دارد که هر کس کاملا بدان آشنا باشد، می تواند همسرش را مطابق دلخواه و به صورت یک بانوی ایده‏آل، ‏بلکه یک فرشته ی رحمت درآورد.

  مردی که بخواهد واقعا زن‏داری کند باید اخلاق و روحیات همسرش‏را کاملا به دست آورد، از خواسته‏های درونی و تمایلات نفسانی او آگاه شود و بر طبق آنها برنامه ی زندگی را مرتب سازد. به وسیله ی اخلاق و رفتار خویش، ‏چنان در او نفوذ کند و دلش را به دست آورد که به خانه و زندگی دلگرم شده‏ و از روی عشق و علاقه همسرداری کند.

  مهرورزی کن !

  زن کانون محبت و یک موجود صد درصد عاطفی است. ازوجودش مهر و محبت می بارد.

  حیات و زندگی او به عشق و علاقه بستگی دارد. دلش می خواهد محبوب دیگران باشد. هر چه محبوب تر باشد، شاداب‏تر خواهد بود. برای‏به دست آوردن محبوبیت تا سر حد فداکاری کوشش می کند. اگر بداند محبوب کسی واقع نشده خودش را شکست ‏خورده و بی ‏اثر پنداشته و دائما پژمرده و افسرده خواهد بود. بدین جهت میتوان به طور قطع مدعی شد که ‏بزرگترین رمز زن‏داری اظهار محبت و علاقه است.

  بزرگترین رمز زن‏داری و بهترین کلید حل مشکلات زناشویی ‏اظهار عشق و علاقه است.

  آقای محترم!

  همسر شما قبلا از محبت های بی ‏شائبه پدر و مادر کاملابرخوردار بود. اما از هنگامی که پیمان زناشویی را امضاء نمود از دیگران‏دور شد و با تو پیوند دوستی بست. بدان امید به خانه ‏ات قدم نهاد که تو تنها به اندازه همه آنان بلکه بیشتر او را دوست‏بداری. انتظار دارد عشق و محبت‏ تو از پدر و مادرش عمیق‏تر و پایدارتر باشد. چون به عشق و محبت تو اعتماد داشته تمام هستی و موجودیت ‏خویش را در اختیارت نهاده است.

  بزرگترین رمز زن‏داری و بهترین کلید حل مشکلات زناشویی ‏اظهار عشق و علاقه است. اگر می خواهی دل همسرت را به طوری ‏مسخر گردانی که مطیع تو باشد، اگر می خواهی پیوند زناشویی را استوار سازی، اگر می خواهی او را به خانه و زندگی دلگرم نمایی، اگر می خواهی او را نسبت‏به خودت علاقه‏مند سازی، اگر میخواهی تا آخر عمر نسبت‏به تووفادار باشد و اگر و اگر، بهترین راهش این است که تا میتوانی نسبت‏به‏همسرت اظهار عشق و علاقه کنی.

  خانه شما که از عشق و محبت‏خالی گشت‏به صورت جهنم سوزانی‏تبدیل می شود. اگر چه اسباب و وسائلش مرتب باشد اما چون بوی عشق ومحبت نمی دهد صفا و رونق نخواهد داشت.

  همسر شما ممکن است‏برای جبران کسری محبوبیت‏خویش در صدد برآید دردل دیگران نفوذ کند.

  ممکن است‏به قدری از شوهر و خانه بیزار گردد که جدایی را بر آن‏زندگی سرد و بی‏رونق ترجیح داده و تقاضای طلاق کند.

  مسؤولیت همه این حوادث بر عهده مرد است که نتوانسته به خوبی‏زن‏داری کند. باور کنید بخش مهمی از طلاق ها در اثر همین بی‏مهری ها به وجود می آید.

  مهر و محبت‏خانوادگی از همه چیز ارزش‏دارتر است‏ بدین جهت‏خداوند بزرگ در قرآن مجید آن را یکی از آثار قدرت و نعمت های بزرگ‏شمرده بر بندگان منت نهاده می فرماید:

  « یکی از آیات خدا این است که همسرانی برایتان آفرید تا با آنان انس‏بگیرید. و در میانتان محبت و مهربانی افکند. و در این موضوع برای اهل‏تفکر آیاتی هست ».

  حضرت صادق علیه السلام فرمود: هر کس از دوستان ما باشد به‏ همسرش بیشتر اظهار محبت می کند.

  رسول خدا (ص) فرمود: هر چه ایمان انسان کامل تر باشد به‏ همسرش بیشتر اظهار محبت می نماید

  امام صادق (ع) فرمود: یکی از اخلاق پیمبران اینست که نسبت ‏به ‏همسرانشان محبت دارند.

  پیغمبر فرمود: این سخن مرد که به همسرش می گوید: واقعا ترادوست دارم، هرگز از قلبش خارج نخواهد شد.

  گر چه محبت‏باید از صمیم قلب باشد تا در دل طرف اثر بگذارد، زیرا دلها با هم راه دارند، لیکن به محبت قلبی تنها هم نباید اکتفا کرد، بلکه‏لازم است صریحا آنرا اظهار نمود. در صورتی می توان انتظار نتیجه داشت‏که آثار محبت در زبان و افعال و رفتار شخص نمایان باشد.

  آقای محترم !

  صریحا و بدون احتیاط به همسرت اظهار عشق و علاقه کن. درحضور و غیاب از وی تعریف کن، اگر به سفر رفتی برایش نامه بنویس واز درد فراق بنال. گاهی برایش هدیه ای خریده و تقدیمش کن.

  به همسرت احترام بگذار !

  زن نیز مانند مرد خودش را دوست دارد و به حفظ شخصیت‏خویش علاقه‏مند است.

  دوست دارد محترم و گرامی باشد. از تحقیر و توهین رنجیده خاطر می شود. اگر مورد احترام قرار بگیرد احساس شخصیت نموده و به کار وزندگی دلگرم می شود. از احترام و احترام کننده خوشش می آید، از توهین وتوهین کننده متنفر می باشد.

  آقای محترم!

  همسرت حتما از شما انتظار دارد که بیش از دیگران‏به وی احترام بگذاری. البته حق دارد چنین انتظاری را داشته باشد. زیرا تو را شریک زندگی و بهترین یار واقعی خویش می داند.

  شبانه‏روز برای آسایش تو و فرزندانت زحمت می کشد. آیا حق ندارد انتظار داشته باشد که وجودش را، غنیمت‏شمرده به وی احترام‏بگذاری؟

  بزرگداشت همسر ترا کوچک نمی کند بلکه حق شناسی و صفا و مودت‏ تو را به اثبات می رساند.

  به همان اندازه بلکه بیشتر از آن مقدار که به دیگران‏احترام می گذاری به همسرت احترام بگذار. در موقع صحبت کردن ادب را کاملا رعایت کن.

  با کلمه ‏« تو » او را مخاطب نساز بلکه همیشه از کلمه‏ «شما» که ‏علامت احترام است استفاده کن. هیچگاه کلامش را قطع نکن. بر سرش‏ داد نزن. با احترام و نام خوب او را صدا بزن. در موقع نشستن به او احترام‏بگذار. وقتی وارد منزل می شوی اگر از سلام کردن غفلت نمود به او سلام‏کن.

  وقتی از خانه بیرون می روی خداحافظی کن. در شب تولدش ‏به عنوان‏احترام دسته گل تقدیمش کن، در مجالس و در حضور دیگران به وی احترام بگذار. از توهین و تحقیر جدا بپرهیز. از دشنام و ناسزا گفتن اجتناب کن. از مسخره کردن و دست انداختن او و لو به طورشوخی جدا خودداری کن. خیال نکن چون صمیمی هستید بدش نمی آید بلکه چنین انتظاری را هرگز از تو نداشته کاملا رنجیده خواهد شد گر چه به‏زبان نیاورد.

  خوش اخلاق باش!
  آقای محترم!
  ممکن است از وجود ناملایمات چنان خشمگین و ناراحت‏شوید که مانند بمب آتش زا هر لحظه در معرض انفجار باشید. به چرخ گردون ومردم متجاوز که زورتان نمی ‏رسد، اما وقتی به خانه وارد می شوید می خواهید قدرت نمایی کنید و انتقام چرخ و فلک و مردم کج رفتار را از زن و فرزند بیگناهتان گرفته بدین وسیله دق دلی خالی کنید:

  گویا فرشته ی عذاب وارد خانه شده است. بچه‏ها فرار می کنند، خدا نکند کوچکترین بهانه‏ای به دستش بیفتند، محیط با صفای خانه راکه به منظور استراحت‏بدان جا پناه آورده بود به صورت جهنم سوزانی تبدیل خواهد ساخت. در آن دوزخ خود ساخته، هم خودش خواهد سوخت‏هم زن و فرزند بیگناهش. اگر بچه‏ ها بتوانند از آن محیط رعب و وحشت ‏فرار نموده در کوچه و خیابان سرگردان می شوند. و الا خدا خدا می کنند که‏مالک دوزخ زودتر از منزل خارج گردد تا خلاص شوند.

  کودکان این خانواده ها معمولا افرادی تندخو، عصبانی مزاج، بد بین، کینه‏توز، متعدی و پژمرده تربیت‏خواهند شد. چون به محیط خانه و زندگی دلخوشی ندارند به ولگردی پناه‏می برند. د ر نتیجه، ممکن است در دام های گوناگون فساد که برای منحرف کردن اینگونه افراد نهاده شده گرفتار شوند و برای‏همیشه بدبخت گردند. حتی امکان دارد برای حل عقده‏های درونی خویش، دست‏به کارهای بسیار خطرناکی از قبیل قتل و جنایت و دزدی وخودکشی بزنند.

  برای تایید مطلب می توانید به پرونده‏های افراد تبه‏کار مخصوصا اطفال مراجعه نمایید. آمار و نقل حوادثی که از اینگونه اطفال، هر روز در صفحات‏ روزنامه‏ ها و مجلات منعکس می شود بهترین گواه مطلب است. مسؤولیت ‏همه این بدبختی ها بر گردن سرپرست‏ خانواده است که اعصاب خویش راکنترل نکرده و در منزل بد اخلاق بوده است. در این دنیا آسایش و خوشی ‏ندارد و در سرای دیگر نیز بی‏کیفر نخواهد بود.

  آقای عزیز!
  آیا بهتر نیست که همیشه خوش و خندان باشی و اگر مشکلی برایت‏اتفاق افتاد بدون عصبانیت و جزع و فزع، با عقل و تدبیر در صدد چاره‏ برآیی؟

  آیا بهتر نیست وقتی می خواهی برای استراحت و تجدید نیرو به‏آسایشگاه خانه قدم بگذاری پیش خودت بیندیشی که تندخویی و بداخلاقی‏ مشکل مرا حل نمی کند، بلکه اعصابم را خسته‏تر خواهد نمود و چه بسا مشکلات تازه‏ای به وجود خواهد آورد. فعلا باید استراحت و تجدید نیرو کنم‏تا بتوانم با اعصاب راحت و فکر آزاد در صدد چاره بر آیم. آنگاه حوادث وگرفتاری های زندگی را موقتا به دست فراموشی بسپاری و با چهره باز و لب‏خندان وارد منزل شوی. با سخنان گرم و محبتهای بی‏شائبه دل اهل خانه راشادمان گردانی. بگویید و بخندید و تفریح و استراحت کنید. با خوشی ولذت غذا بخورید. و با اعصاب آسوده استراحت کنید. بدین‏وسیله هم زن و فرزندت به خانه و زندگی دلگرم شده برای کار و کوشش‏ آماده می گردند هم خودت می توانی با اعصاب سالم به کسب و کار ادامه دهی‏و بر مشکلات زندگی پیروز گردی.

  رسول خدا (ص) فرمود: کامل ترین مردم از جهت ایمان، خوش اخلاق‏ترین آنها می باشد. بهترین شما کسی است که نسبت‏به‏خانواده‏اش احسان کند.

  لقمان حکیم فرمود: مرد خردمند باید در بین خانواده‏اش مانند کودک باشد و رفتار مردانه را برای خارج منزل بگذارد.

  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما