مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند - همسر


مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند - همسر
X
تبلیغات
رایتل
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


بازدیدکنندگان از همسر
1705752
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومان
 • مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند
 • مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند - همسر

  مردان آزاردهنده واقعا مریخی‌اند

  بهتر است بدانید که در زندگی مردها عاداتی وجود دارد که به سادگی نمی‌توانید تغییرشان دهید. به جای این‌که هر روز در مقابل این عادت‌ها متعجب شوید، بهتر است بیشتر دنیای مردان را بشناسید و با راه‌های سازگار شدن با آن‌ها آشنا شوید.

  ماجرا از همان روز اول شروع می‌شود. همان روزی که تصمیم می‌گیرید با یک مرد زیر یک سقف راه بروید، غذا بخورید، تلویزیون ببینید و … از همان زمان همه چیز به‌نظرتان عجیب می‌رسد.

  احساس می‌کنید که آدم فضایی مقابل‌تان ایستاده که نه زبان شما را متوجه می‌شود و نه افکارتان را. مردی که هر طور می‌خواهد تصمیم می‌گیرد،

  فکر می‌کند و زندگی می‌کند و حاضر نیست یک کلمه از حرف‌هایی که روزی هزار بار تکرارش می‌کنید را عملی کند.

  اگر هنوز هم به دنیای عجیب و غریب مردها عادت نکرده‌اید، بهتر است بدانید که در زندگی مردها عاداتی وجود دارد که به سادگی نمی‌توانید تغییرشان دهید.

  به جای این‌که هر روز در مقابل این عادت‌ها متعجب شوید، بهتر است بیشتر دنیای مردان را بشناسید و با راه‌های سازگار شدن با آن‌ها آشنا شوید.

  چرا شوهرم این همه چیز را در مورد ورزش به یاد می‌آورد اما چیزی که من همین دیروز گفتم را نه؟

  رابطه ما با ورزش، مربوط به امروز و دیروز نیست. یک رابطه قدیمی و ریشه دار است که در ما وجود دارد و لحظه لحظه‌اش را به یاد داریم؛ با آن زندگی کرده‌ایم و بزرگ شده‌ایم.

  این درحالی است که رابطه عاطفی و ازدواج‌‌مان، تنها چند سال است که به زندگی ما وارد شده و عمر زیادی از این احساسات نگذشته است.

  از طرف دیگر، باید باور کنید که ما مردها در مورد ازدواج ‌‌گاهی شبیه یک شاگرد تازه وارد کلاس اسپانیایی می‌شویم که همه چیز برایش عجیب است و به سادگی نمی‌تواند خودش را با این دنیای تازه وفق دهد.

  این درحالی است که ما تمام عمرمان را با ورزش زندگی کرده‌ایم و حتی می‌توانیم زمان و مکان دقیق لحظه‌هایی که با ورزش گذرانده‌ایم را به یاد بیاوریم.

  اگر همسرم یک منشی یا همکار زن دارد، باید نگران باشم؟

  همیشه این‌طور نیست اما گاهی نشانه‌ها می‌توانند شما را نگران کنند. اگر همسرتان نمی‌تواند برخی مرزها را در کارش رعایت کند، قطعا یک جای کار می‌لنگد.

  اگر همسر شما با یکی از همکاران زنش بیش از دیگران صمیمی شده و می‌توانید تفاوت‌هایی را در رابطه او با دیگر همکارانش تشخیص دهید، باید بگوییم که او دنبال دردسر می‌گردد.

  معنای این صمیمیت این نیست که همسرتان قطعا و صد‌در‌صد به شما خیانت خواهد کرد بلکه این تنها یک زنگ خطر است که بتوانید محدوده‌های زندگی مشترک‌تان را بدون دعوا و بزرگنمایی به او یادآوری کنید.

  چرا شوهرم درحالی‌که می‌داند بچه همین حالا غذا خورده و باید بخوابد، او را بغل می‌کند، به هوا پرتاب می‌کند و درست همان لحظه را برای بازی کردن با او انتخاب می‌کند؟

  یکی از دلایل این برخوردهای مردانه این است که بچه‌ها لحظه‌ای که تازه غذا خورده‌اند و آماده خوابند، راحت‌تر با ما کنار می‌آیند و آرام‌تر هستند

  و از طرف دیگر باید این موضوع را در نظر بگیرید که وقتی همسرتان می‌بیند بچه به لحظه‌های آخر بیداری روزانه‌اش نزدیک می‌شود

  و دیگر در آن روز نمی‌تواند او را بیدار و شاد ببیند، هیجان زده می‌شود و دوست دارد از این لحظات آخر بیشترین استفاده را بکند.

  چرا مردها از این‌که کار اشتباهی را انجام داده‌اند احساس شرمندگی نمی‌کنند و نمی‌گویند که متاسفم، ببخشید، متاسفم که ناراحتت کردم؟

  ما مردها کله شقیم. گفتن معذرت‌ می‌خواهم و متاسفم یعنی اعتراف کردن به اشتباه و بدتر از آن، یعنی قبول مسئولیت صدمه‌هایی که آن اشتباه به زندگی‌مان زده.

  حالا این موضوع را زمانی درنظر بگیرید که یک مرد که دوست دارد حرفش همیشه حرف اول و آخر باشد باید به زانو در بیاید و اعتراف کند که حرف‌هایش همیشه هم روی حساب و کتاب نیست.

  درست است که در زندگی‌های امروز آن‌قدر همه چیز به مرز اشتراک و همراهی نزدیک شده که دیگر گفتن «مرد خانه» عبارتی سراسر اشتباه است اما هنوز هم مردهای لجوج دوست دارند

  در دلشان پشیمان و متاسف باشند و بدون اعتراف به اشتباه‌شان برای به‌دست آوردن دل شکسته همسرشان تلاش کنند.

  مردها واقعا فکر می‌کنند که زن‌ها بدون آرایش زیبا‌ترند؟

  زمانی که من و همسرم در مورد این موضوع صحبت کردیم، من گفتم که قطعا بدون آرایش زیباتر است اما همسرم به نکته خوبی اشاره کرد. او با توجه به شناختی که از من داشت گفت،

  منظور تو از آرایش استفاده از رنگ‌های تند است و زمانی که من یک آرایش ملایم و طبیعی می‌کنم به‌نظر تو زیباتر می‌رسم، حق با همسرم بود.

  شاید پیش از این به این موضوع توجه نکرده بودم اما حالا اعتراف می‌کنم، یک آرایش ملایم و طبیعی از همه چیز زن‌ها را زیباتر نشان می‌دهد.

  آیا شوهرم می‌فهمد که یک مو از دماغش بیرون زده و به آن اهمیت نمی‌دهد یا این‌که اصلا این چیزها را نمی‌بیند؟

  راستش من تمام ایرادهای ظاهرم را می‌بینم و جالب‌تر این‌که نسبت به تمام این شلختگی‌ها احساس خوبی دارم. موهای آشفته، ریش درآمده، پیراهن‌های تکراری و …

  اما دیگر مثل مردهای مجرد توجهی به آن‌ها نشان نمی‌دهم؛ این اتفاقی است که معمولا برای مردهای متاهل می‌افتد. اشتباه باشد یا درست، اغلب آن‌ها فکر می‌کنند، آنقدر جای‌شان در زندگی همسرشان محکم است

  که نیازی به توجه به این جزئیات ندارند. پس اگر واقعا این موضوعات آزارتان می‌دهد با او در موردش صحبت کرده و کمی هم در مورد این خودآرایی‌ها راهنمایی‌اش کنید.

  چرا مردها تحمل شنیدن هیچ انتقادی در مورد مادرشان را ندارند؟

  مادرها برای ما خیلی مهم هستند. زیرا آن‌ها نخستین زن زندگی ما بوده‌اند و بیشتر سال‌های جوانی‌شان را برای ما صرف کرده‌اند. اغلب ما نسبت به فداکاری‌های مادرمان خود را مسئول می‌دانیم

  به خاطر تمام بدی‌هایی که در حق‌شان کردیم و استرس‌هایی که به آن‌ها وارد کرده‌ایم، هنوز احساس گناه می‌کنیم.

  مادر شوهرتان را به حال خودش بگذارید؛ از بدگویی در موردش مقابل شوهرتان دست بردارید و اگر به شکل غیرقابل کنترلی شما را آزار می‌دهد بسیار آرام و با سیاست از همسرتان کمک بخواهید.

  چرا همیشه از من جای چیزهایی را می‌پرسد که حتی به آن‌ها دست هم نزده‌ام؟

  این فقط یک عادت مردانه نیست. همسر من هم‌چنین سوال‌هایی را از من می‌پرسد و با این کارش من را عصبی می‌کند.

  او درست در لحظه‌ای که کنار تلفن ایستاده، می‌پرسد که تلفن را کجا گذاشته‌ام و بدون این‌که حتی یک دقیقه بگردد، جای وسایلش را از من می‌پرسد. پس بهتر است تقصیر این موضوع را دیگر به گردن مردها نیندازید.

  چرا همسرم وقتی می‌داند کارش حداقل 2 ساعت طول می‌کشد می‌گوید 15 دقیقه دیگر سر قرار می‌رسد؟

  راستش می‌گوییم که 15 دقیقه طول می‌کشد تا شما را حداقل برای 15 دقیقه سرگرم و منتظر نگه داریم، چون اگر بگوییم 2 ساعت طول می‌کشد، غر‌و‌لندهای‌تان شروع می‌شود که چرا اینقدر وقت تلف می‌کنی و چرا نمی‌توانی کارهایت را به موقع تمام کنی و …

  از طرف دیگر شما زن‌ها برای تمام روز ما برنامه می‌ریزید و یک روز تعطیل ما را به دقایق پر از کاری تبدیل می‌کنید که حتی نمی‌توانیم خودمان ترتیب‌شان را مشخص کنیم.

  به همین دلیل می‌خواهیم 15 دقیقه هم که شده از شر شنیدن این برنامه‌ها راحت شویم و به کار خودمان برسیم.
  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :  کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
  سینه و باسن زیبا
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
  درمان شلی سینه و باسن
  بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
  زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش کلفتی و درازی آلت تناسلی بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی
  ژل مشکی: بزرگ کننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  حجم دهنده آلت تناسلی مردان
  افزایش طول و اندازه و درازی آلت تناسلی مردان
  افزایش قطر و کلفتی آلت تناسلی مردان
  پایدار ماندن افزایش طول و قطر (کلفتی و درازی) آلت برای همیشه با مصرف یک دوره
  دارای IRC وزارت بهداشت و درمان به شماره :1228185274
  برای دوره کامل 3 عدد خریداری کنید بیست هزار تومان تحفیف به فاکتور شما اضافه می شود.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان
  اسپری جنسی  تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی
  آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
  آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
  آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟
  محبوب بانوان: با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضا کامل بویژه در بانوان می گردد.
  فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
  نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
  توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.
  توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت
  1 عدد اسپری | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان
  اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
  نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
  محصول ایتالیا Made In Italy
  دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.
  دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.
  1 عدد اسپری | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن
  کرم سفید کننده و روشن کننده و رفع تیرگی و سیاهی پوست تمام بدن
  یک محصول گیاهی تهیه شده از گیاهان معجزه گر
  سفیده کننده معجزه آسای آلت تناسلی واژن و کشاله ران
  شفاف و صورتی کننده نواحی حساس صورتی مانند لب، نوک سینه و هاله پستان
  مناسب جهت صورت، لب، زیر چشم، بینی، گردن، بدن، سینه، باسن، آرنج، زانو، غوزک پا و انگشتان
  پوست تازه و سفید و روشن و لطیف دایمی با فقط 5-1 بار استفاده
  کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
  ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
  1 عدد کرم | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان
  ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در زنان بوده و در همسرانی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن زن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند. دقت شود حتما ناحیه لب های تناسلی و کلیتوریس زن به ژل آغشته شود.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تقویت کننده نعوظ مردان تقویت راست و شق کردن آلت تناسلی ژل تقویت کننده نعوظ مردان
  ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
  ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  حاوی عصاره انار
  قابل استفاده برای همه کس (با یا بدون زایمان طبیعی)
  درمان شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن
  تجربه دوباره و سه باره و ... شب زفاف
  تنگ کننده واژن به تنگی یک دختر باکره
  کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
  ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
  1 عدد ژل | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
  ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
  1 عدد ژل | 29500 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  لاغری سریع محصولات زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما