چرا شوهر از کف دختران می رود؟ - همسر

چرا شوهر از کف دختران می رود؟ - همسر
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2232211
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • چرا شوهر از کف دختران می رود؟
 • چرا شوهر از کف دختران می رود؟ - همسر

  چرا شوهر از کف دختران می رود؟

  وقتی ماجرای ازدواج برای دختران جوان پیش می آید فرقی نمی کند که روش انتخابی سنتی باشد یا مدرن چون ممکن است به ازدواج منتهی بشود یا نشود.

  جدا از هزاران دلیل برای موفقیت آمیز نبودن ازدواج، یکی از دلایل شایع حتی در دوران آشنایی این است که آقایان جوان به ناگاه از ازدواج پشیمان می شوند و عقب می کشند.

  وقتی ماجرای ازدواج برای دختران جوان پیش می آید فرقی نمی کند که روش انتخابی سنتی باشد یا مدرن چون ممکن است به ازدواج منتهی بشود یا نشود. جدا از هزاران دلیل برای موفقیت آمیز نبودن ازدواج، یکی از دلایل شایع حتی در دوران آشنایی این است که آقایان جوان به ناگاه از ازدواج پشیمان می شوند و عقب می کشند.

  اینجاست که سوال پیش می آید، آقای جوان را چه شده و دختر خانم باید چه کند؟ گاهی خانم های جوان آنقدر دلگیر می شوند که دیگر دوست ندارند به آشنایی مجدد یا ازدواج تن بدهند. اما ماجرا از این قرار است که در مورد آقایان که به سیاره ای متفاوت از سیاره از خانم ها تعلق دارند سو ءبرداشت شده است و از طرف دیگر خانم ها برای آن که بتوانند عاشق واقعی خود را پیدا کنند، سردرگم شده اند. به نظر می رسد خانم ها، ارتباطی دو بعدی با آقایان دارند یعنی حسی دوگانه که ترکیبی از عشق و نفرت است. به عبارتی زنان ایده ها و عقاید آقایان را دوست دارند اما از واقعیت موجود در پس پرده رفتار و عقاید آن ها متنفرند! وقتی نامزدشان زنگ می زند، احساسات داغ او را دوست دارند اما وقتی یادشان می افتد که بعد از؟ روز به او زنگ زده (که البته این قضیه بسیار شایع است! ) احساس نفرت می کنند. اینجا مسئله ای که مطرح می شود این است که دختر خانم نمی تواند تصمیم بگیرد چه شرایطی را واقعا در وجود آقا دوست دارد و چه خصوصیتی به نظر او نفرت انگیز است.

  تفاوت از زمین تا آسمان است باید بپذیریم مردان و زنان کاملا با هم متفاوتند. ممکن است آقایان و خانم ها در غذای مورد علاقه، رنگ دلخواه و مدل لباس نظرات یکسانی داشته باشند و حتی به زبانی مشترک صحبت کنند اما وقتی پای ذات و رفتارهای برگرفته از سرشت مطرح می شود کاملا با هم متفاوتند. طرز دیدگاه این؟ جنس نسبت به زندگی و مسئولیت های شان متفاوت است در نتیجه ارتباطات و تفکرات شان هم با هم فرق می کند. به این نکته مهم خوب توجه کنید که «زنان و مردان هیچ کدام بر دیگری برتری ندارند بلکه فقط با یکدیگر فرق دارند. »

  درست همین قضیه ریشه وجود عشق و نفرت همزمان در روابط آن هاست. معمولا ما انسان ها همانطور بادیگران رفتار می کنیم که تمایل داریم با خودمان رفتار شود با این امید که آنچه را می خواهیم از آن ها دریافت کنیم. اکثر خانم ها نیازهای عمیق خود را که برطرف نشده است بارها و بارها در ذهن می پرورانند به این امید که مرد رویاهای شان سر برسد و این نیازها و آرزوها را برآورده کند.

  وقتی این اتفاق برای دخترخانم نمی افتد و آرزوها برآورده نمی شود به این دلیل که حتی اگر یک «آقای همه چیز تمام»

  هم سر راه خانم قرار بگیرد باز هم کاستی و نقصی در وجودش به عنوان یک انسان دیده می شود، آن وقت است که دختر خانم زمین و زمان را به هم می ریزد که چرا به دست آوردن عشق واقعی این قدر سخت و دست نیافتنی است و به تدریج آقا پسر که اصلا از ماجرا خبر ندارد به دشمنی تمام عیار تبدیل می شود.

  علل فرار آقا پسرها! از بین هزاران دلیل برای فراری دادن آقا پسرها که خانم ها مرتکب آن می شوند این چند دلیل در سنجش مرکز مشاوره ما (دکتر جان گری) شایع ترین بوده است. توجه کنید که شاید بعضی از این دلایل به نظر شما خانم ها اصلا ناراحت کننده نباشد اما به دلیل تفاوت های شخصیتی بین خانم ها و آقایان این موضوعات می تواند برای آقایان غیرقابل تحمل باشد.
  1) دروغ، فراری دهنده بزرگ عامل شماره یک قطع هر نوع ارتباطی نداشتن صداقت است.

  در نظر سنجی ها بی اعتمادی به طرف مقابل عامل؟ درصد جدایی ها بوده است اما بسیاری از مردم درک نمی کنند که حتی دروغ های کوچک هم به اندازه یک خیانت بزرگ رابطه را به هم می زند. به خصوص در اوایل آشنایی اگر روی واقعیت سرپوش گذاشته شود همیشه این شک را ایجاد می کند که نکند به طرف مقابل نتوان اعتماد کرد. اگرچه این موضوع برای خانم ها هم حیاتی است اما برای آقایان که کمی جدی تر به قضایا نگاه می کنند مرگ آور است.

  مثلا دروغی کوچک، نگفتن سن و سال درست حتی در حد چند ماه، کمتر گفتن نرخ خرید و ایجاد تصویری نادرست و اغراق آمیز حتی از گذشته اگرچه برای خانم ها هم ناراحت کننده است اما برای آقایان غیرقابل تحمل به حساب می آید، چون حس می کنند به شعورشان توهین شده کفری می شوند و با تکرار این روند در نخستین فرصت تصمیم می گیرند بدون توضیح از خیر این رابطه بگذرند.

  2) رفتارهای مسموم بسیاری از زنان نمی دانند که باید بگذارند نامزدشان خودش در روند آشنایی پیش برود و به عبارتی برای بودن در کنار همسرش برنامه بریزد چون به این واقعیت آشنا نیستند که مردان به صورت دوره ای باید خلوت خصوصی خود را داشته باشند. بعد از ساعت ها با هم بودن اگر نامزدتان می خواهد به خلوت خود برود نباید آن را به هم بزنید یا بخواهید دائما آقا پسر جوان در ارتباط دورادور با شما باشد. ما به این فرآیند یعنی نزدیک بودن به آقا و بعد کمی فرصت تنها بودن را به او دادن، خاصیت نوارکشی می گوییم.

  وقتی آقا در این مرحله است باید بگذارید تنها باشد. این مسئله در مراحل آغازین ارتباط که معمولا دخترخانم ها دوست دارند بسیار گرم باشد برای آقایان جوان خسته کننده و عذاب آور است و گاهی کاسه صبرشان را لبریز می کند. برعکس هم صادق است. اگر بیش از حد خودمان را بی نیاز به آقا نشان دهیم و نسبت به محبت ها و ابراز علاقه او خودمان را عادی جلوه دهیم راه را برای گریز او باز گذاشته ایم.

  3) درک نکردن متقابل و باز هم از هر؟ نفر شرکت کننده در سنجش یک نفر معتقد بود، بی احترامی و حساس نبودن نسبت به طرف مقابل هم از عوامل پایان دهنده ارتباط است. در اکثر موارد خانم ها شاکی هستند که آقا به نیازها، درد دل ها و علائق آن ها توجه کافی نشان نمی دهند و بسیاری از مسائلی را که برای آن ها مهم است فراموش می کند. خانم ها باید توجه کنند نیازهای اساسی آقایان و خانم ها کاملا متفاوت است و آنچه برای زنان نیازی اساسی است برای آقایان در رده های پایین تر اولویت است.

  آقایان به پذیرش، تحسین و تشویق نیاز دارند و خانم ها به درک، احترام و تایید اهمیت می دهند. به همین دلیل بی احترامی به خواست ها یا حساس نبودن به خواست های شان ناراحت کننده است و اگر دائم از این موضوع شاکی باشند رابطه به هم می ریزد مگر این که تفاوت نیازها را بشناسند و از راهش وارد شوند.
  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما