داستان واقعی از تجارت جنسی سکسی دختر و زن و تجاوز و سکس کردن - همسر


داستان واقعی از تجارت جنسی سکسی دختر و زن و تجاوز و سکس کردن - همسر
X
تبلیغات
رایتل
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


بازدیدکنندگان از همسر
1821863
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.


جا کفشی شو توت - Shoe Tote
قیمت 199.000 تومانآیا رابطه مقعدی (پشت) با همسرمان داشته باشیم. توضیحات و پاسخ به سوالات.
لیسیدن بوسیدن مالیدن خوردن آلت تناسلی زن و مرد و سینه و پستان
ژل تنگ کننده واژن
داستان زندگی نصوح، مرد شهوتی دوجنسه که در حمام زنانه دلاکی می‌کرد
رها کردن دوست دختر بعد از خواب کردن و سکس و تجاوز و حامله و باردار و سقط کردن
داستان واقعی جنسی دوست دختر و پسر تهرانی و اصرار دختر به ازدواج
پسران پس از رابطه جنسی با دوست دختر خود با آن دختر ازدواج نمی کنند!
دختران و پاره شدن پرده بکارت در دوست دختر دوست پسر بازی ها
داستان واقعی زن زیبای عاشق که در مقابل عشقش لخت و برهنه شد
داستان مرد دوجنسه که در حمام زنانه به ماساژ دادن زنان و دختران می پرداخت
شب زفاف: در شب اول عروسی چه کنیم؟
کاهش میل جنسی و کنترل شهوت دختران و پسران
تماشای فیلم های مستهجن سکسی، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
رابطه ‌جنسی قبل از ازدواج: بلی یا خیر؟
چهل روش موثر برای ترک خود ارضایی استمناء و استشهاء پسران و دختران (پاسخ به سوالات و تجارب شما)


 • داستان واقعی از تجارت جنسی سکسی دختر و زن و تجاوز و سکس کردن
 • داستان واقعی از تجارت جنسی سکسی دختر و زن و تجاوز و سکس کردن - همسر

  داستان واقعی از تجارت جنسی سکسی دختر و زن و تجاوز و سکس کردن

    

  داستان های واقعی سکسی  از تجارت جنسی سکسی  دختر ها و زن ها و تجاوز و سکس کردن به آنها


  خانم دای 

  دای، یکی از نجات‌یافتگان قاچاق انسان است که در طول زندگی با سختی‌ها و ناملایمات بسیاری روبرو بوده است. او در دوران کودکی قربانی تجاوز جنسی و سکس شد و پس از آن تصمیم گرفت هیچ‌گاه اجازه ندهد این اتفاق برایش تکرار شود. اما باز هم درگیر پدیده قاچاق انسان شد. او به همراه چند زن آمریکایی و غیرآمریکایی دیگر، به ایالت‌های مختلف آمریکا برده می‌شدند تا شرایط تفریح سکسی مردان را فراهم کنند. وی در سال ۱۹۹۵، به یک افسر ارتش علاقمند شد و با وی به مکانی دور افتاده رفت.

  او درباره زندگی با افسر ارتش می گوید: در آنجا بارها کتک خوردم و به من تجاوز و با من سکس شد، در حالی که دستانم به دستگیره در یک خانه متروکه بسته شده بود.

  دای، پس از مدتی موفق به فرار شد اما تمام مدارک شناسایی و گواهینامه وی پیش افسر ارتش مانده بود. زندگی وی تبدیل به آوارگی و نقل مکان از یک اردوگاه بی‌خانمان‌ها به اردوگاه دیگر شد. مدتی بعد وی ناخواسته با زنی آشنا شد که یک تاجر جنسی سکسی بود. پس از اولین تجاوز در این عرصه، وی به پلیس مراجعه کرد اما به خاطر اینکه بی‌خانمان و در واقع یک زن خیابانی بود اهمیتی به وی داده نشد.

  سپس او به فردی در نوادا معرفی و مجددا در آنجا فعالیتش در زمینه قاچاق انسان آغاز شد. و مدت‌ها طول کشید تا بتواند از این صنعت کثیف رهایی پیدا کند.

   

  خانم ناتالیا 
  ناتالیا در خانواده‌ای فقیر در غنا متولد شد. خانواده‌اش قادر به تأمین مایحتاج روزانه و هزینه تحصیل بچه‌ها نبودند. بنابراین از فرصت پیش آمده برای ناتالیا در آمریکا برای ادامه تحصیل در کنار خانواده‌ای آمریکایی، استقبال کردند. اما ناتالیا به محض رسیدن به آمریکا مورد تجاوز و سکس مردی قرار گرفت که قرار بود پدرخوانده وی باشد. این مرد فضایی وحشتناک را برای ناتالیا ایجاد کرده بود. تا ۶ سال بعد، او مجبور بود در خانه آشپزی کند، لباس‌ها را بشوید، خانه را نظافت کند و ... . او هرگز تحصیلاتی را که این خانواده به او قول داده بودند دریافت نکرد. اجازه بیرون رفتن یا حتی استفاده از تلفن را هم نداشت. یک روز که ناتالیا به شدت کتک خورده بود، موقعیتی برای فرار پیدا کرد و یکی از همسایه‌ها با پلیس تماس گرفت. او به بیمارستان محلی برای مراقبت‌ انتقال یافت.

   
  خانم کلودیا  

  کلودیا یک قربانی دیگر است که وقتی به مرکز برنامه خدمات پولاریس منتقل شد، نمی‌دانست کجاست و هیچ‌کس را نمی‌شناخت. او به زبان آن منطقه صحبت نمی‌کرد و گیج و سردرگم بود. زمانی که وی در بند قاچاقچیان بود از فرار کردن وحشت داشت و فکر می‌کرد اگر محل اقامتش را ترک کند اتفاقات بدی برایش رخ خواهد داد.

  خانم دِبی 
  دِبی ۱۵ ساله، فرزند یک خانواده مرفه نیروی هوایی آمریکا و شاگرد اول مدرسه بود. آخرین فردی که می‌توان تصور کرد قربانی قاچاق انسان شود. اما او به همراه هزاران دختر دیگر از خانواده و زندگی خود ربوده شده و وارد دنیای تجارت انسان شد. یک روز دبی ملاقاتی با یکی از دوستانش به نام بیانکا داشت. او به همراه دو مرد، در یک ماشین کادیلاک به دیدنش آمده بود. پس از مدتی بیانکا برای خداحافظی دبی را در آغوش گرفت، اما در همان لحظه ناگهان او را به داخل ماشین هل داد. در همین حال مادر دبی در خانه به همراه دیگر فرزندانش، از اتفاقی که برای فرزندش افتاده بود بی خبر بود. او به آپارتمانی دور از خانه‌اش منتقل شده و توسط ربایندگان تهدید شد تا با آن‌ها همکاری کند. به او مواد مخدر داده شد و سپس در همان خانه تجاوز و سکس گروهی صورت گرفت.

  خانم میا 
  میا، ۱۹ ساله، در مغازه عینک فروشی کار می‌کرد تا بتواند هزینه‌های زندگی و کالج خود را بپردازد. یک روز در محل کار زن و مرد خوش لباسی وارد مغازه شده و با وی گرم صحبت شدند. سپس مرد به او پیشنهاد داد به خاطر زیبایی زیاد، میا می‌تواند برای کسب درآمد بیشتر به صنعت مدلینگ بپیوندد. آن‌ها به او گفتند باید برای گرفتن عکس آماده شود. این زوج برای میا لباس‌های زیبا خریدند و موها و ناخن‌های او را آرایش کردند. اما هنگامی که عکاسی شروع شد، میا ناگهان به این دو نفر مشکوک شد. آن‌ها از دوربینی بسیار ارزان استفاده می‌کردند که به هیچ عنوان نمی‌توانست به عنوان دوربین عکاسی از مدل‌ها مورد استفاده قرار بگیرد. آن زوج عکس‌های میا را در سایتی مستهجن قرار داده و او را مجبور کردند وارد فضای تجارت جنسی و سکس شود.

  وقتی میا از محل کار به خانه بازنگشت، خانواده او همه جا را جستجو کردند اما اثری از وی نیافتند. تا اینکه رئیس میا طی تماس تلفنی اعلام کرد ممکن است او توسط یک زوج مشکوک ربوده شده باشد. با تحقیقات پلیس مشخص شد که بیش از ۳۰ دختر دیگر به همین طریق توسط همین زوج ربوده شده و به این کار وادار شده‌اند.

  میا در روزهای آینده چندین بار به مکان‌های جدید منتقل شد. او از فرار کردن وحشت داشت و نمی‌دانست در صورت فرار کجا برود. اما پس از چند روز در حالی که رؤسای باند قاچاق او را در یکی از کثیف‌ترین خیابان‌ها رها کرده بودند تا بلیط بفروشند، او جرأت فرار پیدا کرد و توانست خود را تا آنجا که می‌تواند از آن محل دور کند. مدتی پس از فرار میا، مردی که او را ربوده بود توسط پلیس دستگیر شد.

   
  خانم مارتینا  

  مارتینا ۲۹ ساله از زاگرب، سال‌ها پیش در ۱۹ سالگی به قیمت ۳۵۰۰ یورو فروخته شد. او مورد ضرب و شتم و تجاوز و سکس قرار گرفت. مارتینا آن زمان آشپز بود. او با مردی آشنا شد که ادعا می‌کرد برادرش در ایتالیا رستوران دارد و در پیدا کردن آشپزهای خوب دچار مشکل شده است. او به مارتینا پیشنهاد داد با وی به ایتالیا سفر کرده و به استخدام رستوران برادرش درآید.

  به محض رسیدن به ایتالیا، آن مرد به مارتینا گفت هیچ شغلی در کار نیست و او برای کار به عنوان برده جنسی و سکس به آنجا برده شده است. وقتی با مقاومت مارتینا روبرو شد، به مدت سه روز به همراه دوستانش وی را مورد تجاوز و سکس قرار داد. او دو ماه در آپارتمانی در رم زندانی بود و هر روز به وی تجاوز و با وی سکس می‌شد تا زمانی که سرانجام تسلیم شده و پذیرفت وارد تجارت جنسی و سکس شود. پس از مدت‌ها او توسط یکی از فعالین اجتماعی و مرکز حمایت از زنان شناسایی شده و موفق به فرار شد.

   
  این ماجراها، تنها چند نمونه کوچک و مختصر از جنایت کثیف قاچاقچیان انسان است که باعث می‌شود افراد ضعیف‌تر و بی پناه، یک عمر زندگی خود را تباه شده ببینند. ریشه‌کنی این صنعت هولناک جز با همت دولت‌ها و آگاهی و هوشمندی مردم و شهروندان جوامع مختلف و اطلاع رسانی گسترده و بین‌المللی میسر نیست.


  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :  کرم بزرگ کننده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
  سینه و باسن زیبا
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  کوچک کننده، سفت کننده، فرم دهنده سینه
  حجم دهنده، سفت کننده، فرم دهنده باسن
  درمان شلی سینه و باسن
  بدون ایجاد مشکل برای شیردهی (بر خلاف جراحی سینه)
  زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش کلفتی و درازی آلت تناسلی بزرگ و کلفت کننده آلت تناسلی مردان، افزایش طول و حجم آلت تناسلی
  ژل مشکی: بزرگ کننده آلت مردان Confidence (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  حجم دهنده آلت تناسلی مردان
  افزایش طول و اندازه و درازی آلت تناسلی مردان
  افزایش قطر و کلفتی آلت تناسلی مردان
  پایدار ماندن افزایش طول و قطر (کلفتی و درازی) آلت برای همیشه با مصرف یک دوره
  دارای IRC وزارت بهداشت و درمان به شماره :1228185274
  برای دوره کامل 3 عدد خریداری کنید بیست هزار تومان تحفیف به فاکتور شما اضافه می شود.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان
  اسپری جنسی  تاخیری پاور من (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  اسپری تاخیری: ایجاد تاخیر در انزال زودرس آقایان و داشتن یک نعوظ طولانی
  آیا خود و یا همسرتان از انزال زودرس ناراضی هستید؟
  آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟
  آیا در پی یک تجربه کاملا ً جدید و مطلوب هستید؟
  محبوب بانوان: با ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضا کامل بویژه در بانوان می گردد.
  فضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می بخشد.
  نحوه استفاده: 5 تا 20 دقیقه قبل از نزدیکی به کلاهک و زیر آلت تناسلی اسپری کنید
  توجه: مخصوص آقایان - بر روی بیضه ها اسپری نشود.
  توجه: دارای تاییدیه وزارت بهداشت
  1 عدد اسپری | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان اسپری جنسی تحریک کننده میل جنسی و افزایش شهوت در زنان و مردان
  اسپری جنسی تحریک شهوت اینتسا Intesa Sex Uni sex: The Sensual Scent That Attracts (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  رایحه خوشی که شهوت را تحریک و زن و شوهر را جذب می کند. این اسپری تحریک کننده جنسی با دارا بودن مولکول منحصربفرد Excitant باعث ایجاد برانگیختگی، جوانی، شادابی جنسی و نشاط در سکس و جذابیت فوق العاده و رفع سرد مزاجی در زن و شوهر می شود و زمان به یاد ماندنی را برای زوجین رقم می زند.
  نحوه استفاده: زن و شوهر و یا یکی از آنها مقداری بر روی بدن اسپری نمایند.
  محصول ایتالیا Made In Italy
  دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو.
  دارای شماره سریال اختصاصی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی برای بررسی اوریجینال بودن، ایتالیایی بودن و داشتن تاریخ مصرف.
  1 عدد اسپری | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن کرم سفید کننده و رفع تیرگی پوست: زیر بغل، آلت تناسلی زنان واژن
  کرم سفید کننده و روشن کننده و رفع تیرگی و سیاهی پوست تمام بدن
  یک محصول گیاهی تهیه شده از گیاهان معجزه گر
  سفیده کننده معجزه آسای آلت تناسلی واژن و کشاله ران
  شفاف و صورتی کننده نواحی حساس صورتی مانند لب، نوک سینه و هاله پستان
  مناسب جهت صورت، لب، زیر چشم، بینی، گردن، بدن، سینه، باسن، آرنج، زانو، غوزک پا و انگشتان
  پوست تازه و سفید و روشن و لطیف دایمی با فقط 5-1 بار استفاده
  کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
  ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
  1 عدد کرم | 29900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان ژل افزایش دهنده میل جنسی زنان
  ژل صورتی: افزایش دهنده میل جنسی زنان Desire (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل دارای خاصیت تحریک پذیری و افزایش میل جنسی در زنان بوده و در همسرانی که هیچگونه تمایل جنسی نداشته و یا از اختلالات جنسی و همچنین نزدیکی همراه با درد و عدم لوبریکانت سازی مناسب واژن حین نزدیکی و عدم ارگاسم رنج میبرند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل ازنزدیکی مقداری از ژل را روی ناحیه مخاطی واژن زن مالیده و پس از آن فرد تمایل بیشتری برای آغاز و انجام فعالیت آمیزشی پیدا میکند. دقت شود حتما ناحیه لب های تناسلی و کلیتوریس زن به ژل آغشته شود.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تقویت کننده نعوظ مردان تقویت راست و شق کردن آلت تناسلی ژل تقویت کننده نعوظ مردان
  ژل طوسی: تقویت کننده نعوظ مردان Erectra (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت حفظ و ایجاد نعوظ در آقایان کاربرد داشته و آقایانی که دچار مشکل نعوظ هستند میتوانند از این ژل استفاده نمایند.
  نحوه استفاده: 30 دقیقه قبل از نزدیکی مقداری از ژل را بر روی آلت مالیده و به مدت 5 دقیقه ماساژ داده و سپس حتما باید با آب شستشو داده شود. قابل توجه است که تحت هیچ شرایطی نباید واژن خانم ها به این ژل آغشته گردد. همچنین این ژل برای آقایانی که دچار بیماری قلبی ، دیابت و فشارخون هستندو منع استفاده ازقرصهای Erection را دارند مناسب میباشد.
  1 عدد ژل | 39000 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
  ژل قرمز: تنگ کننده واژن زنان Enjoy (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  حاوی عصاره انار
  قابل استفاده برای همه کس (با یا بدون زایمان طبیعی)
  درمان شل شدگی عضلات واژن و باز شدن بیش از حد سوراخ مجرای واژن
  تجربه دوباره و سه باره و ... شب زفاف
  تنگ کننده واژن به تنگی یک دختر باکره
  کاملا تضمینی با امکان برگشت محصول در صورت عدم رضایت
  ارسال یک هدیه در صورت خرید همزمان کرم سفید کننده بدن و ژل تنگ کننده واژن
  1 عدد ژل | 24900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس ژل تنگ و منقبض کننده واژن زنان تنگ کردن مهبل خوشبویی آلت تناسلی
  ژل آبی: تاخیر انزال مردان Extreme Love (دارای مجوز سازمان غذا و دارو)
  این ژل جهت کنترل و ایجاد تاخیر در آقایانی که دچار زود انزالی هستند کاربرد دارد.
  نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه با آب و بدون هیچ ماده شوینده آلت را شستشو دهید. آقایانی که پوست تیره دارند و یا تنومند و ورزشکار هستند جهت اثر بخشی بهتر مدت زمان بیشتری ژل را برروی آلت خود نگه داشته و پس از آن موضع را شستشو دهند.
  1 عدد ژل | 29500 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک این محصول | چاپ | سوالات و نظرات

  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  چنانچه در ثبت سفارش خرید اینترنتی با مشکل مواجه شدید پیامکی ثبت سفارش فرمایید برای اینکار نام و تعداد کالا، نام و نام خانوادگی، آدرس و کدپستی خود را برای ما اس ام اس کنید.
  لاغری سریع محصولات زناشویی پد دفع سموم بدن تقویت حافظه
  jala.ir صفحه اصلی فروشگاه بازارچه اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه همسران آشپزی اخبار روز تماس با ما