تماشای فیلم های مستهجن سکسی، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا - همسر

تماشای فیلم های مستهجن سکسی، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا - همسر
X
تبلیغات
زولا
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2223461
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • تماشای فیلم های مستهجن سکسی، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا
 • تماشای فیلم های مستهجن سکسی، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا - همسر

  تماشای فیلم های مستهجن سکسی، مفید یا مضر؟ + یک آمار در آمریکا

   

  مضرات دیدن فیلم های مستهجن

  ۱- شهوت بدون ارضاء: شهوت چشم و بدن و ذهن را زیاد می کند ولی ارضا نمی کند و بیننده را در معرض عقده و سرگردانی و عدم تمرکز قرار می دهد و بیننده را وادار به تماشای بیشتر و طمع فرا می خواند تا شاید به لذت نزدیکتر شود. به طور معجزه آسایی بیننده را وادار به دیگر اعمال زشت می کند و زمینه را به راحتی برای گناهانی چون خشم و طمع و تجاوز و خشونت و حسادت و دروغ و مکرکاری و تنفر و راحت طلبی و اتلاف وقت و خودخواهی آماده می سازد و قدرت فتنه انگیز تاثیر آن وقتی مشخص می شود که شخص تصمیم به ترک آن می گیرد.


  ۲- انحراف ماندگار: ایجاد انحرافات افکاری جنسی و مستهجن ساختن افکار و زدودن عقل و به دلیل تنوع طلبی و حس برتری به دلیل متفاوت بودن با دیگران و قوی بودن ایجاد حسی می کند که انسانها در ذهن دیگر به انحرافات جنسی بد نمی گویند و گویی عادت می کنند. صحنه های مستهجن تصویری بعضی هورمونها را ترشح می کنند که باعث می شود که فرد بعد از ترک آن تا مدت ها آن تصاویر را مکررا به یاد آورد.

  ۳- اعتیاد: یکی از بدترین نوع اعتیاد هست و فرد معتاد هم در مواقع ناراحتی و بی حوصلگی و خستگی و هم در مواقع سر خوشی هوس آن به سرش می زند.

  ۴- تنوع طلبی: چون س ک س و نحوه انجامش بستگی به انسان دارد هزارها روش و نوآوری در آنست که هر کدام تحریک دوباره ای ایجاد می کنند مثلا زن پرستانی را دیده ایم که به همجنس گرایی گرویده اند.

  ۵- ایجاد خودخواهی: دیدن تصاویر مستهجن این حس را القا می کند که رابطه جنسی برای لذت شخصی محض است مانند خود ارضایی، در حالیکه هدف آمیزش جنسی مشروع که دوری از خود خواهی و ایجاد صمیمیت بیشتر و محکمتر کردن روابط خانوادگی دو عاشق هست را از یاد می برد. مخصوصا این فیلم های جدید که برای بر انگیختن مخاطبان علاوه بر اینکه در ذات کار کثیفی می کنند با گنجاندن خشونت و حیوانیت و برده داری جنسی و عیاشی و خود خواهی و صفات حیوانی بی غیرتی و بی بند و باری، به طور علنی انسانیت رو مورد هجوم قرار می دهند.

  ۶- اعمال سادیسمی: بعضی از آنها تشویق به انجام اعمال کاملا حیوانی می کنند به طوری که انجام دهندگان کاملا هویت خود را گم می کنند و خود را فراموش کرده و برده می شوند. البته این گونه افراد در همین لحظات خوشند و اگر به آمیزش جنسی دسترسی نداشته باشند افسردگی تمام وجودشان را می گیرد. اعمال سادیسمی با حیوانات با مردگان و قتل بعد از رابطه از تبعات این فیلم ها هستند.

  ۷- تجارت سیاه: ما با دیدن این ها به نوعی تایید و طرفداری از تولیدشان می کنیم و خواستار تولید بیشترشان می شویم. این یعنی این که دوست داریم انسان های بیشتری را و دختر های بیشتری را در لباس هرزگی ببینیم فقط برای لذت خود و این کاملا این تفکر را از بین می برد که بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند.

  ۸- فروپاشی خانواده: می تواند بر روابط خانوادگی تاثیر گذارد و همسر و فرزندان هم به این راه کشیده شوند. سردی روابط و مشغول بودن ذهن در هوس ها و توجه نکردن به خواسته های اعضای خانواده، و تحریک به ایجاد رابطه جنسی با محارم که امروزه نیز موضوع بسیاری از این فیلم ها شده است.

  تماشای فیلم مستهجن برای درمان سردمزاجی مفید است یا مضر؟
  تجویز تماشای فیلم های جنسی برای زوجینی که یکی از همسران یا هر دو به سرد مزاجی و بی میلی جنسی مبتلا هستند در دراز مدت میتواند منجر به بروز مشکلات عدیده ای شود. تماشای فیلم هایی که با تصاویر جنسی همراهند، ممکن است بنا به عللی که به آن اشاره می کنم به از هم گسیختگی روابط زناشویی می انجامد:

  • کاهش اعتماد به نفس: تماشای فیلم های جنسی با توجه به رفتارهای اغراق آمیز بازیگران کم کم باعث می شود زوجین درباره طبیعی بودن عملکرد جنسی خود دچار تردید شوند و خود را بسیار ضعیف تر از آنچه هستند، بپندارند و از روابط زناشویی بیش از گذشته فاصله بگیرند.

  • مقایسه منفی: جذابیت های اغراق آمیز و تصنعی چنین فیلم هایی گاهی باعث می شود جذابیت های همسر، کمرنگ شده و با تشدید بی میلی جنسی همسر، میزان فعالیت جنسی زوجین از مقدار فعلی نیز کمتر شود.

  • تقلید: برخی رفتارهای بازیگران این فیلم ها با وجود جذابیت های بصری، گاه بسیار دردناک و آسیب زننده است و زوجین ناآگاه که سعی در تقلید از آن دارند، موجب بی رغبتی همسر به روابط زناشویی می شود.

  • وابستگی: هرچند در ابتدای امر زوجین با قصد بهبود روابط فیمابین به تماشای چنین فیلم هایی می نشینند اما در ادامه، یکی از زوجین یا هر دو متوجه می شوند که اگر در گذشته وقتی را برای با هم بودن صرف می کردند اکنون همه یا بخشی از آن وقت را برای دیدن انواع و اقسام فیلم های مستهجن پر می کنند و به این ترتیب، فیلم هایی که قرار بود باعث نزدیکی بیشتر زوجین به یکدیگر شود اکنون عاملی برای فاصله بیشتر آنها از یکدیگر شده است.

  یک بررسی در آمریکا: جزئیات مجرمانی که کارهای غیر اخلاقی کرده اند

  دکتر ” ویکتور کلاین ” با پژوهش بر روی تعداد زیادی از افراد دریافت که موارد فساد و فحشا مانند فیلمهای مستهجن به سهولت و به وفور در دسترس مردم قرار می گیرد و برخی افراد مبالغ هنگفتی را برای آنها پرداخت می کنند.

  وی همچنین متوجه شد تماشای شبکه های مستهجن ماهواره ای نتایج وخیمی را به بار می آورد، مانند رفتارهای جنسی کودکان با خواهرهای کوچکتر و تجاوز جنسی به آنها.

  او همچنین دریافت چه بسا بسیاری از متجاوزین بد اخلاقی و یا عمل بدی از آنها بطور واضح سر نزند و فردی موفق از خود در جامعه جلوه دهد به عنوان مثال رئیس شرکت و فردی خیرخواه که بعدا مشخص شد او با چاقو یا اسلحه در دو منطقه وینکس و توسون به زنان تجاوز کرده است و تنها انگیزه این عمل وی تماشای فیلمهای مستهجن و غیر اخلاقی بوده است.

  سازمان اطلاعات امریکا از ۲۴ مجرم زندانی که متهم به قتل و تجاوز بودند سوالاتی نمود و دریافت که ۸۱ درصد از آنها فیلمهای مستهجن دیده و پس از آن اقدام به انجام همان اعمال با دیگران کرده اند مانند مردی بنام «ارتور گری بیشوب» که به ۵ کودک تجاوز کرده و سپس آنها را به قتل رسانده بود و کوچکترین قربانی وی ۴ سال داشت بنام دنی دیویس و وی چنان به این جرایم عادت کرده بود که از انجام آنها واهمه ای نداشت.

  مثلا یکی از کودکانی را که کشته بود در ماشین گذارده و به سرکار می رود و ناهار خود را خورده و سپس که سرش خلوت شده بود جسد را در جایی رها می کند.

  یکی دیگر از قربانیانش «کیم پترسون» 11 ساله بود وی ابتدا او را با شلیک گلوله به قتل رسانده و سپس به وی تجاوز می کند یکی از افسران که این مرد را دیده بود عنوان می کند وی مردی بسیار آرام و مهربان و خوش برخورد و ساده به نظر می رسد و اصلا چنین نشان نمی دهد.

  وی بعد از دستگیری و محکوم شدنش اعتراف می کند: گر چه در کودکی قادر به چنین اعمالی نبودم ولی همیشه آرزو و اشتیاق رابطه جنسی و چنین جرایمی را داشتم تا به آنها تحقق بخشم.

  درمورد ابزار و وسائل مستهجن گفت : اثر آنها بر من بسیار وحشتناک بود و من اکنون هم جنس باز و متجاوز به کودکان و قاتل هستم و هیچکدام از اینها انجام نمی گرفت اگر آن امکانات نبود.

  مثال دیگر آدم کش خونخواری است که در تمام امریکا مشهور شده بود بنام «تد باندی» وی مرد قانون، زیبا، جذاب و خوش اخلاق بود.

  وی را بعد از اینکه ۴۰ زن را مورد تجاوز قرار داده و کشته بود دستگیر کردند وی تنها به شکنجه، خفه کردن و تجاوز به قربانیانش اکتفا نمی کرد بلکه انواع جنایتهای وحشتناک را بر روی آنها اعمال می کرد او آنها را گاز می گرفت و گوشتشان را می خورد و دیگران را با چاقو پاره پاره می کرد.

  کوچکترین قربانی او کودکی ۱۰ ساله بود او را ابتدا ربود و شکنجه داد و تجاوز کرد و گوشتش را خورد و بعد از دار آویزانش کرد و جسدش را رها کرد تا در تعفن خوکها بگندد.

  وی بعد از اینکه جای دندانهایش بر روی جسدی کشف شد محکوم گردید او به مدت زیادی ادعای بیگناهی می کرد بطوریکه حتی اغلب افراد حرف او را باور کرده بودند ولی به گناهان خود اعتراف و به دار آویخته شد و در پایان گفت : شما مرا می کشید و جامعه را از شر من رها خواهید کرد ولی مادامی که تصاویر مستهجن و — در دسترس مردم باشد افرادی مثل من زیاد هستند و شما نمی توانید این مشکل را حل کنید.

  همچنین او گفت: در ابتدای تماشای صحنه های مبتذل دیدن صحنه های مستهجن را محکوم می کنیم تا اینکه کار سختتر و سختتر می شود و بالاخره به حد بالای تحریک می رسی تا جاییکه دیگر این تصاویر تو را اشباع و ارضا نمی کند و آن وقت با خودت می گویی می توان همین اعمال را خود حتی بهتر از آن فیلمها و صحنه ها انجام داد و خود را ارضا کرد؟!

  از این موارد که افراد به خاطر تماشای فیلم یا مجله و یا شبکه های ماهواره ای مبتذل به چنین اعمالی دست می زنند فراوانند و ما به همین بسنده می کنیم.

  عواقب فساد و فحشا و تاثیر آن بر جامعه

  بنابر آمار وزارت دادگستری امریکا انتشار و فراوانی موارد فساد و فحشا چون فیلمهای مبتذل باعث گسترش دیگر جرایم در جامعه می شود.

  در تحقیقی که در فینیکس اریزونا در سال ۱۹۷۹ انجام شد مشاهده شد مناطقی که به تجارت موارد فساد و فحشا مشغول بودند جرایم مالی آنها به نسبت ۴۰ درصد و جرایم تجاوز به نسبت ۵۰۰ درصد بیشتر از دیگر مناطق است.

  همین تحقیق در تگزاس نشان داد که در اینگونه مناطق ارتکاب به جرایم جنسی بین ۱۷۷ درصد تا ۴۸۲ درصد در مقایسه با دیگر مناطق است.

  اغلب کسانیکه پخش کننده و توزیع کننده و یا به عبارتی تاجر این موارد هستند در دیگر جرایم نیز دست دارند.

  همانطور که گفتیم ارتکاب به اعمال ضد اخلاقی باعث از هم پاشیدگی خانواده ها و گسترش زنا و دیگر عواقب ناپسند در خانه و جامعه می گردد.

  آمارها نشان می دهند ۳۳ درصد ار تجاوز شدگان به خودکشی فکر می کنند و یا خود کشی می کنند.

  ۸۰ درصد از پسرانی که مورد تجاوز قرار می گیرند معتاد به مواد مخدر و یا مشروبات الکلی می شوند.

  ۵۰ درصد از آنها به خودکشی فکر می کنند و ۲۳ درصد از آنها اقدام به خودکشی می کنند و ۷۰ درصد باقی عمرشان را با مشکلات روانی سر می کنند.

  اغلب کسانی که به موارد مستهجن معتاد هستند به مواد مخدر و مشروبات نیز معتادند.

  عمق این فاجعه اجتماعی غیر قابل اندازه گیری است اغلب قربانیان مجرم را می شناسند، او یا محرم و یا دوست نزدیک او و یا دوست خانوادگی آنهاست و گاهی این تجاوزات مدتها ادامه می یابد بطوریکه حد متوسط آن به ۶ یا ۷ سال نیز می انجامد در حالیکه اولین تجربه تجاوز شان در ۶ سالگی بوده است.

  محققی بنام «دیوید ویت »از دانشگاه اکرون اوهایو درباره انتشار و گسترش فحشا دربین جوانان ۱۶ تا۲۰ ساله از ۱۹۴۰ تا ۱۹۹۰ پرداخت و این نتایج حاصل گردید :

  زنان مردان سال
  ۲۰درصد ۴۰ درصد ۱۹۴۰
  ۲۱ درصد ۴۲ درصد ۱۹۵۰
  ۲۵ درصد ۶۰ درصد ۱۹۶۰
  ۴۰ درصد ۶۰ درصد ۱۹۷۰
  ۶۴ درصد ۷۷ درصد ۱۹۸۰
  ۷۰ درصد ۸۵ درصد ۱۹۹۰

  درباره زنای افراد ازدواج کرده آمده که ۵۰ درصد از مردان و ۲۵ درصد از زنان به زنای بعد از ازدواج اعتراف کرده اند.


  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما