مدت و شدت خونریزی بعد از پاره شدن پرده بکارت دختر باکره در شب زفاف - همسر

مدت و شدت خونریزی بعد از پاره شدن پرده بکارت دختر باکره در شب زفاف - همسر
X
تبلیغات
زولا
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2223461
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • مدت و شدت خونریزی بعد از پاره شدن پرده بکارت دختر باکره در شب زفاف
 • مدت و شدت خونریزی بعد از پاره شدن پرده بکارت دختر باکره در شب زفاف - همسر

  مدت و شدت خونریزی بعد از پاره شدن پرده بکارت دختر باکره در شب زفاف

    با سلام
  در صورت پاره شدن پرده بکارت دختر در اثر دخول آلت تناسلی مرد چه مقدار خونریزی ایجاد می شود؟
  آیا آمدن خون خیلی کمی می تواند نشانه پاره شده پرده بکارت دختر باشد؟
  آیا احتمال پاره شدن پرده بکارت در هنگام معاشقه بدون داخل شدن آلت تناسلی مرد وجود دارد؟
  آیا ممکنه که در صورت فشار آلت تناسلی مرد به اندام جنسی زن پرده بکارت پاره شود؟
  آیا پاره شده پرده بکارت دختر می تواند بدون درد و خونریزی باشد؟
  آیا با مالیدن دست از روی شلوار بر روی آلت تناسلی دختر پرده بکارت دختر پاره می شود؟
  آیا بر اثر یبوست و زور زدن پرده بکارت دختر پاره می شود؟
  آیا با فشار آلت تناسلی مرد به طور مستقیم از روی شورت یا لباس زیر دختر بر روی آلت تناسلی دختر پرده بکارت دختر پاره می شود؟
  آیا با پریدن از ارتفاع و دوچرخه سواری و ورزش پرده بکارت دختر پاره می شود؟
  آیا هر نوع خونریزی از واژن بدون آمیزش جنسی دختر دلیل پارگی پرده بکارت دختر است؟
  آیا پرده بکارت قبل بوسیله انگشت دست پاره می شود؟
  آیا پرده بکارت همان واژن دختر است؟
  آیا پرده بکارت دختر ایرانی و خارجی فرق دارد؟
  باکره بودن چگونه تشخیص داده می شود؟
  چطور درد پاره شدن بکارت را کم تر کنیم ؟
  علائم پاره شدن بکارت دختر چیست؟
  رنگ خون پاره شدن بکارت چگونه است؟
  لطفا انواع پرده بکارت دختر را تصویر، عکس و شکل نمایش و توضیح دهید.
  روش تشخیص آسان پرده بکارت، هایمن، سالم و پاره چیست؟
  تشخیص باکره بودن دختر ایرانی از ظاهر چیست؟
  روش پاره کردن بکارت، هایمن دختر بدون درد چگونه است؟
  پاره شدن بکارت با انگشت ممکن است؟
  فرق پرده بکارت با واژن دختر چیست؟


  انواع رایج پرده بکارت (هایمن) عبارتند از:
  الف) پرده بکارت حلقوی: در این نوع ، پرده بکارت به صورت حلقه ای دور ورودی واژن دختر را می پوشاند.
  ب) پرده بکارت ارتجاعی: پرده بکارتی که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی مرد به طور جزئی پاره می شود و معمولاً هیچ خونریزی ندارد.
  ج) پرده بکارت تیغه ای: پرده بکارت تیغه ای یا دو سوراخی، پرده بکارتی است که یک تیغه ممتد در طول واژن دختر دارد.
  د) پرده بکارت غربالی: پرده بکارت غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده بکارتی است که به طور کامل در عرض مهبل دختر کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است.
  ھ) پرده بکارت بسته: پرده بکارت بسته یا پرده بکارت بدون سوراخ، بکارتی است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن زن باقی می ماند. در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بکارت بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

  در طول نخستین مراحل رشد جنینی ، به طور کلی هیچ بخش ورودی به واژن وجود ندارد. لایه باریک بافتی که در این مرحله واژن را می پوشاند، قبل از تولد به طور ناقص تقسیم می شود، این لایه بعدها پرده بکارت را به وجود می آورد. در صورتیکه در مرحله قبل از تولد، تقسیم لایه به طور کامل صورت گیرد، موجب می شود بعضی زنان به طور مادرزاد، پرده بکارت نداشته باشند.
  بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های بسیار ضخیمی دارند که ممکن است برای پاره کردن آن، کمک پزشک مورد نیاز باشد تا از بروز درد در هنگام ارتباط جنسی جلوگیری شود، این شیوه را بریدن پرده می نامند. طی اولین دخول، پرده بکارت در چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم می شود، غالبا تا زمانی که زن، نوزادی به دنیا بیاورد باقیمانده پرده در دهانه واژن وجود خواهد داشت.

  اندام خود را چقدر می شناسیم؟
  در مورد شکل یا رنگ اندام جنسی تان نگران نباشید. بعضی ها تیره اند، بعضی روشن، بعضی کوچکند، بعضی بزرگ. اما غیر عادی نیستند. در نظر داشته باشید که هیچ واژنی دقیقا شبیه آن دیگری نیست. اندازه و شکل آن از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است.


  نکات قابل توجه در مورد پرده بکارت :
  رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولا بدون درد است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی وجود ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود. بهتر است در صورت خستگی در شب زفاف به یک معاشقه اکتفا شود.
  زنان بهتر است قبل از نزدیکی، چه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت و به دلیل آگاهی از نوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند. زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است و احتیاج به عمل جراحی دارد.
  در صورت تنگی دهانه واژن، بهتر است از کرم و ژلهای تسهیل کننده یا اسپری بی حس کننده استفاده کرد. البته یک پیش نوازی خوب و شیرین زن را تحریک و موجب خروج ترشحات از دهانه واژن موجب روان شدن دهانه واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود و نیازی به ژل و ... وجود ندارد.
  گاهی پرده بکارت با یک یا دو بار نزدیکی کاملا پاره نمی شود و هر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند. بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزوئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملکی ایجاد شود. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.
  ورزشهایی مانند سوارکاری ، دو ، پرش ، شنا ، رقص ، باله ، هرگز باعث پاره شدن پرده دختر نمی شوند مگر اینکه وی طی حادثه ای و در هنگام بازی ، سقوط کرده و در همان زمان جسمی نوک تیز به پرده اصابت کند و موجب پارگی آن شود .

  محل قرارگیری پرده بکارت
  پرده بکارت یک چین غشایی نامنظم است که از اپیتلیوم شاخی تشکیل شده است درست در مدخل ورودی واژن قرار دارد و در واقع پرده بکارت به منزله درب ورودی واژن است. پرده بکارت در عمق واژن قرار نمی‌گیرد و در دهانه واژن قرار دارد و با باز نگه داشتن پاها و سایر قسمت‌های اندام ‌جنسی توسط معاینه کننده قابل مشاهده است.

  معاینه پرده بکارت
  خانمها به دلیل خصوصیات روانی مایل نیستند برای معاینه ی پرده بکارت خود به پزشک مراجعه کنند و این در بسیاری از موارد موجب افسردگی و ناراحتی های روحی در آنها می گردد.پرده ی بکارت به شکلی است که خود شخص به تنهایی قادر به معاینه نیست و در مواردی که ناشیانه این عمل انجام گیرد موجب صدمه زدن به پرده خواهد شد. توصیه می شود که برای معاینه ی پرده بکارت خود به ماما و پزشک زنان مراجعه نمایید.
   
  آیافقط بایک بار مقاربت پرده بکارت ممکن است از بین برود؟
  بله ، از آنجا که پرده بکارت دقیقا در مدخل ورودی واژن قرار دارد، معمولا طی اولین مقاربت از بین می رود، حتی اگر مقاربت بطور کامل انجام نشده باشد. بافت لبان، مَلبان و کِلبان، معمولاً تا قبل از سن بلوغ بسیار نازک و لطیف است. بنابراین طبیعی است هرگونه کشش یا انبساطی که به این بافت وارد شود، به احتمال زیاد موجب آن می‌شود که پرده بکارت را کش داده، آنرا نازک و نازکتر کند و یا اصلاً آنرا، آنهم در نقاطی از آن، پاره نماید.

  چرا بعضی زنان در اولین ارتباط جنسی خونریزی ندارند و برخی دارند ؟
  گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان ، در صورتیکه زن در هنگام سکس، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود و به این ترتیب در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.
  بعضی مردها ادعا می کنند که می توانند در حین سکس تشخیص بدهند زن قبلا سکس داشته یا نه، چنین نیست. تنها چیزی که مردان می توانند حس کنند، مضطرب و نگران بودن زن است که به همین دلیل خودشان را منقبض کرده و دهانه واژن به نظر تنگ تر می آید. تنگ بودن دهانه واژن دلیل پاک بودن دختر و عدم وجود روابط جنسی قبلی نیست.
  از آنجائیکه در نظر مردم پرده بکارت ، پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود، برخی مردها در هنگام سکس فشار زیادی به دهانه واژن آورده و موجب پارگی دهانه واژن، درد و خونریزی می شوند. در صورتیکه، اگر زن هنگام سکس آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

  پاره شدن پرده بکارت
  پاره شدن پرده بکارت دختر با دخول رخ می دهد و ورزش و دوچرخه سواری و ... نقشی در پارگی پرده بکارت ندارد. پرده بکارت فقط در اثر ضربه مستقیم به آن یا مقاربت پارگی پیدا می کندو جز ضربه مستقیم هیچ مورد دیگری باعث پارگی پرده بکارت دختر آن نمی شود.
    
  خون پرده بکارت چگونه است؟
  معمولا پس از پارگی پرده بکارت خونریزی کم و بیش شدیدی ایجاد می شود.لازم است این خون را از خون قاعدگی تمیز دهیم.خون قاعدگی دارای فیبرینوژن کمتر است، لذا دیرتر لخته شده و سلول های واژینال در آن بسیار زیاد است در حالی که خون حاصل از پرده بکارت سریعتر لخته شده و حاوی مقادیر کمی سلول واژینال است. لبه های پارگی جدید در پرده بکارت معمولا زخمی و قرمز رنگ بوده و آثار خون لخته شده در آن مشاهده می شود.بعد از حدود یک هفته لبه های بریدگی از مخاطی مشابه مخاط پرده پوشیده شده و بعد از حدود دو هفته لبه های زخم نسبتا گرفته می شوند.

  اهمیت پرده بکارت
  اهمیت پرده بکارت در وجود تکه ای غشا نیست بلکه نشانه پاکی دختر است و دخترانی که از پاکی رها و به گناه آلوده هستند و فقط به فکر حفظ پرده ای کوچک انطباق خود با یک فرهنگ غنی هستند لذت یک زندگی شیرین را از خود دریغ نموده اند لذتی که هرگز قادر به درک آن نیستند.

  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [855]

  تعداد نظرات (855)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  عاطفه (سایت) سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 13:06
  سلام
  دختری هستم 24ساله چند باری با انگشت خود ارضایی کردم هر بار تقریبا یک یا دو بند انگشتم داخل می رفت بار آخر با دو انگشت انجام دادم ی کمی درد داشت و بعد از یکی دو دقیقه ک دستشویی رفتم یکی دو قطره کوچک خون دیدم آیا برای پرده ام مشکلی پیش آمده؟
  لطفا سریع و کامل جواب بدهید استرس دارم ممنونم
  امتیاز: 5 | 0

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  پریا احدی (سایت) سه‌شنبه 5 تیر 1397 ساعت 06:02
  با سلام‌ببخشید من تازه ازدواج کردم یعن نامزد هستم با همسرم‌رابطه از مقعد داشتیم خیلی ناگهانی دخول به جلو ففط برای یک بار صورت گرفت و من بعدش تقریبا خونریزی شدیدی داشتم میخواستم ببینم ممکن هست بکارت سالم باشه ؟واینکه من الان ۳ روزه خونریزیم قطع نشده خیلی زیاد نیست ولی بلاخره خونریزی دارم چیکار باید کنم ؟
  امتیاز: 2 | 2

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  Saba (سایت) دوشنبه 4 تیر 1397 ساعت 16:27
  سلام من18 سالمه و5-6 سال میشه که کیست تخمدان دارم و دارو میخورم و موقع پریودی درد زیادی دارم .این ماه من صبح با درد شدیدی بیدار شدم و وقتی به دستشویی رفتم ادرارم نمیومد و بعد از اینکه فشار زیادی به خودم اوردم یه لخته خوب بزرگ اومد و بعدشم ادرارم و خون ریزی.و درد زیادی زیر دلم پیچید ایا باعث پارگی پرده شده ؟
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  تتتت (سایت) یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 01:13
  سلام من چند روز پیش رفتم پارک ابی از یه سرسره که شیبشم خیلی کم بود استفاده کردم منتهی با محافظی که مسئول داده بود ولی بعدش یکم درد داشتم بعد سه ساعت که اومدم خونه چند قطره خون دیدم احتمال پارگی هست ایا؟؟؟
  امتیاز: 1 | 2

  پاسخ :
  سلام
  خیر
  احتیاط کنید

  مبینا (سایت) چهارشنبه 30 خرداد 1397 ساعت 17:49
  سلام من چند وقته دیگه عروسیمه . شب عروسیم احتمال زیاد پریودم ولی میخوام قرص بخورم که نشم بر اثر دخول ممکنه همون شب پریود شم ؟؟
  امتیاز: 1 | 0

  پاسخ :
  سلام
  خیر با دخول پرده پاره می شود و خونریزی ناشی از آن است.

  ریحانه (سایت) شنبه 26 خرداد 1397 ساعت 14:36
  سلام من دستشویی بودم یهو اب با فشار از شیلنگ خارج شد و به واژنم برخوردکرد درد نداشتم فقط وقتی با دستمال خودمو خشک کردم روی دستمال دوسه قطره خون دیدم تاشب هم ادامه داشت البته شورتم خونی نشد فقط وقتی دست شویی میرفتم وخودمو خشک میکردم دستمال یکی دوقطره خون روشن داشته ایا پرده بکارتم پاره شده خیلی میترسم خواهشاا جواب بدین
  امتیاز: 1 | 0

  پاسخ :
  سلام
  خیر
  احتیاط کنید

  مهری (سایت) شنبه 26 خرداد 1397 ساعت 02:42
  سلام.من با همسرم ابتدا معاشقه کردیم و اماده بودم ولی برای برداشتن پرده بکارت ایشون خواستن اول با انگشت انجام بدن تا من درد احساس نکنم.انگشت رفت داخل بدون هیچ خونریزی و درد خیلی کم و گفتن که حس یک برامدگی رو هنگام ورود انگشت حس کردن در یک طرف واژنم.و بگم که یکبار که دکتر منو معاینه کرده بودند گفت پرده بکارت هلالی شکل دارم ولی واژن تنگ. ولی موقع سکس کامل با فشار ایشون من به شدت درد داشتم ب طوری ک احساس ضعف کردم و ایشون هم گفتن نیاز ب فشار بیشتری هست برای وارد شدن و فقط سر الت به اندازه ۲ سانت وارد بدن من شده . هیچ خونی ندیدم ولی ب شدت احساس درد داشتم به حدی که اجازه اینکه الت رو با فشار وارد کنن ندادم بهشون. سوال من اینکه وقتی انگشت وارد شده یعنی بکارت برداشته شده پس چرا ایشون نتونستن الت رو داخل کنن و دلیل اونهمه درد چی بوده؟ و اینکه ایا امکانش هست که هنگام سکس کامل خونریزی اتفاق بیفته؟؟من از خونریزی خیلی میترسم
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  خونریزی ناشی از پارگی پرده بکارت زیاد نیست.

  مینو (سایت) سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 02:08
  سلام ببخشید من همیشه اضطراب پارگی در اثر ضربه یا مسایل دیگه رو داشتم و یک بار برای مغاینه بکارت پیش یک ماما رفتم، بعد از معاینه ترشحات خونی داشتم ایا ممکنه حین معاینه به پرده اسیب زده باشن؟
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  مهسا (سایت) دوشنبه 21 خرداد 1397 ساعت 10:48
  سلام من از حدود یازده سالگی بدون اینکه بدونم خودارضایی چیه اینکارو انجام میدادم و متأسفانه بهش معتاد هم شده بودم اما خداروشکر مدت هاست ترک کردم و هیچوقت خون نمیومید ولی یادمه یک بار پنج دقیقه بعد از خودارضایی خونریزی داشتم که مقدارش به اندازه ای بود فکر کردم پریود شدم ولی خیلی زود قطع شد ممکنه بکارت من آسیب دیده باشه ؟
  امتیاز: 1 | 0

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  totfarangi (سایت) یکشنبه 13 خرداد 1397 ساعت 20:58
  سلام
  ۱۹سالمه دیروز برای اولین بار خود ارضایی داشتم .درحد مالش و انگشتم اندازه ی کمتر از یک بند انگشت رفت تو واژنم.هیچ درد وخون ریزی ای نداشتم.امروز صب که بیدار شدم کمر و رون پاهام خیلی درد میکرد هنوزم یکم درد دارم اما تو ناحیه ی واژن هیچ درد و خون ریزی یا سوزشی ندارم فقد ترشحات همیشگی...سالممم؟
  خاهش میکنم جواب بدید.
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  مریم (سایت) یکشنبه 13 خرداد 1397 ساعت 16:27
  سلام ما دخول داشتبم ولی چون هم استرس داشتم هم حالم زیاد خوب نبود درد احساس کروم خیلی کم رفت داخل ولی به شدت خونریزی اتفاق افتاد بطوری ک کل نوار بهداشتی رو مثل روز اول قاعدگی خیس کرد تا ۳ .. ۴ رورم ادمه داشت یعنی پردم پاره شده؟ و هر وفت دخول انجام بشه اینطوری خواهد شد؟
  امتیاز: 0 | 1

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  ناشناس (سایت) جمعه 11 خرداد 1397 ساعت 13:57
  سلام دختری دوازده ساله هستم هنگامی که خودمو میشینم حس کردم دستم به پرده خورد ولی داخل نرفت ولی امروز خون آمد ولی دستم اصلا داخل نشده و اگر خونریزی ا دامه پیدا کنه پریود یا اصلا پردم پاره شده فعلا یه پزشک نمیتوانم مراجعه کنم توروخدا جواب بدبد
  امتیاز: 0 | 1

  پاسخ :
  سلام
  سالمید

  مهسا (سایت) چهارشنبه 9 خرداد 1397 ساعت 05:29
  سلام من یک ماهه عقد کردم..دیروز با همسرم رابطه داشتیم و دخول انجام گرفت ب قصد پارگی پرده..نقدار کمی خون روشن امد ...امروز هم رابطه داشتیم دخول انجام گرفت بازهم خون خیلی خیلی کمرنگی اومد و سوزش من زیاد بود و نتونسیم ادامه بدیم...مشکل چیه???
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  طبیعی است

  Raha (سایت) پنج‌شنبه 3 خرداد 1397 ساعت 19:08
  سلام ،میخواستم بپرسم که روی لبه واژنم یه تیکه گوشت ،مثل پرده نیست ولی خوب هبچ چیزیم پیدا نیست ایا پرده سامه؟
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  @ (سایت) چهارشنبه 2 خرداد 1397 ساعت 09:51
  وقت بخیر.بعد عروسی با همسرم رابطه داشتیم الان ۴روزه خونریزی دارم آیا طبیعیه؟چندروز طول میکشه خونریزی؟
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  اگه مقدارش کمه برطرف میشه

  تنها (سایت) سه‌شنبه 1 خرداد 1397 ساعت 12:29
  سلام دکتر...من تو سن ١۴ سالگی یه اشتباهی کردم که الان دارم تاوانشو پس میدم و به هر خاستگارم جواب منفی میدم دکتر من بادمه امگشت خودم رو داخل واژنم میبردم به یک بند نمیرسید اما میدونم که فرو میکردم برای این کع به فکرای بچه گونه ای داشتم و تو محیط راهنمایی دوستام زیاد درست نبودن و خانواده ی متعصبی هم داریم و نمیتونستم باهاشون در میون بزارم الان که رسیدم به سن ٢٣ نمیدونم چی کار کنم دکتر به نظرتون اسیب دیده؟ و سوال بعدم اینه که ممکنه دکتر ماما تو معاینه خودش اشتباه کنه؟
  امتیاز: 2 | 0

  پاسخ :
  سلام
  برای معاینه به پزشک مراجعه کنید

  نیکی (سایت) چهارشنبه 15 فروردین 1397 ساعت 21:02
  سلام دکتر من تا به حال نه خودارضایی داشتم نه رابطه یه بار از سر کنجکاوی واژن خودم رو از هم باز کردم و الکی مشکوک بودم به این که ایا بکارت دارم یا نه این چک کردن ها به جایی رسید که الان وقتی واژنم رو باز میکنم خیلی واضح اون قسمت گوشتی شکل و سوراخم رو اگر زور بزنم میبینم دکتر دیگه واژنم اون حالت چسبندگی رو پیدا نمیکنه؟ممکته اگه دست نزنم درست بشه حالتش و وقتی بازش میکنی اون ها معلوم نباشه ؟
  امتیاز: 1 | 2

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  من (سایت) چهارشنبه 15 فروردین 1397 ساعت 17:36
  سلام لطفا جواب سوالم رو بدید من وقتی که یک بار خودارضایی مالشی داشتم واژنم خیلی سوخت و بعدکه دسشویی رفتم و بیرون اومدم لخته خونی روی وازنم بود ایا به بکارت اسیبی وارد شده
  امتیاز: 2 | 4

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  ممممم (سایت) چهارشنبه 15 فروردین 1397 ساعت 15:52
  سلام من ۱ساله که عقدم با شوهرم رابطه دارم ولی نذاشتم به پرده ام آسیبی برسه ولی چند باره که حین رابطه با وارد کردن آلتش در یه لحظه درد احساس میکنم (البته آلتش کامل تو نمیره) ولی خیلی کم امروز هم به مقدار خبلی کم خون دیدم ک بی رنگ هم بود بنظرتون پرده سالم هست؟
  امتیاز: 4 | 1

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت مراجعه کنید.

  عاطفه (سایت) چهارشنبه 15 فروردین 1397 ساعت 15:07
  سلام من دیروزباشوهرم رابطه داشتم ازجلوآلت ایشون نبایدداخل میرفت ولی دراثربی احتیاطی کمی داخل رفت وخونریزی کردوبعدچنددقیقه قطع شد امروزصبح بیشترآلتشوداخل کرد و من خونریزی نسبتا کمی دارم دیروزک دکتررفتم گفت فقد لبه ی کوچیکی ازاون پریده و دیگر خون نمیاد ولی امروز ک دخول بیشترشد خون بیشتری اومد.و کم و بیش ادامه دارد.برای خونریزی چکنم آیا پرده ام هنوزهم نصفه زده شده؟؟؟
  امتیاز: 5 | 0

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت مراجعه کنید.

  لاله (سایت) چهارشنبه 15 فروردین 1397 ساعت 13:46
  دکتر من به پزشک مراجعه میکمم اما نظر شما چیه به نظرتون پاره میشه ؟
  امتیاز: 3 | 3

  پاسخ :
  احتمالا سالم است.

  ناشناس (سایت) سه‌شنبه 14 فروردین 1397 ساعت 18:16
  با سلام
  دکتر ما عروسی گرفتیم و بعد چند وقت رابطه داشتیم و در حد دو سه قطره خون مشاهده گردید آیا پرده اصلا داشته یا نه دو سه قطه میتونه نشانه پارگی پرده باشد یا بیشتر باید باشد خون
  امتیاز: 1 | 3

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت مراجعه کنید.

  نیلوفر (سایت) سه‌شنبه 14 فروردین 1397 ساعت 12:01
  سلام دکتر خسته نباشید دکتر من تو دوران راهنمایی متاسفانه خوارضایی داشتم و نمیدونستم چی هست و .چه بلایی سرم میاره کم کم ترسیدم و یه روز تو زمانی کع قاعدگی بودم انگشتم زو در حد دو بند انگشت البته یکم کمتر وارد واژنم کردم و نهوسوزش داشتم نه خونریزی اما سریع ددر اوردم و و خون دیدم رو انگشتم و سریع حمووم رفتم و زیر دوش کمی خون میومد ااما من نه درد داشتم نه خونریزی ایا ممکنه اون خون مال قاعدگیم باشه ؟خیلی وقته درگیرم دکتر هی خودمو تو ایینه میبینم و دیگه نا امیدم خواهشا جواب بدید
  امتیاز: 4 | 1

  پاسخ :
  سلام
  لطفا تکرار نکنید.

  لاله (سایت) یکشنبه 12 فروردین 1397 ساعت 19:28
  سلام دکتر خسته نباشید ببخشید دکتر من تو دوران راهنمایی خودارضایی داشتم و واقعا نمیدونستم چیه یه روز وقتی حرفش شدو متوجه شدم وحشت کردم و حواسم به قاعدگیم نبود ولی وقتی پریود بودم انگشتم رو درحددوبند انگشت فرو کردم ولی نه درد داشتم نه سوزشی فقط وقتی انگشتم رواوردم بیرون لخته خون بود ایندلیل مبشهکه اون خون قاعدگیم بوده باشه؟تروخداجواب بدید
  امتیاز: 2 | 2

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه کنید.

  Ghazal (سایت) پنج‌شنبه 9 فروردین 1397 ساعت 13:44
  سلام. یکبار رابطه داشتم‌اما نیمه کاره.
  .دکتر رفتم‌میگه پرده پشتش اسیب دیده و مثل خانم های کامل پاره نشده الان پرده دارم یا نه؟
  امتیاز: 2 | 2

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید

  ....... (سایت) سه‌شنبه 7 فروردین 1397 ساعت 17:39
  سلام من هفده ساله هستم .در سیزده سالگی از روی نا آگاهی انگشتمو فرو بردم اما سوزش و درد و خونی احساس نکردم اما فرداش به مدت یکروز خونریزی داشتم بعدا فهمیدم احتما زخم مقعد و عادت یکروزه(که توی اقوام هم بوده)هست .خودم چک کردم نتونستم پردمو ببینم به نظرتون آسیب دیده؟
  امتیاز: 0 | 1

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید

  sima (سایت) شنبه 4 فروردین 1397 ساعت 21:51
  سلام تورو خدا جوابمو بدین
  بانامزدم مشغول معاشقه بودم که به شدت دخول انجام شد و بعد از اون همش داره ازم خوون لخته با تیکه های بزرگ میاد من دختر بودم ایا پرده بکارتم پاره شده؟یا واژنم اسیب دیده؟خون ریزیم بند نمیاد امکان دکتر رفتنم ندارم چیکارکنم?
  امتیاز: 2 | 6

  پاسخ :
  سلام
  قاعدتا پرده بکارت شما پاره شده است.

  صبا (سایت) سه‌شنبه 29 اسفند 1396 ساعت 09:19
  سلام دکتر من از رو کنجکاوی دیشب یه انگشتمو تا ته گذاشتم تو واژنم ناخن داشتم حس میکنم خورد به یه جایی ویکم سوزش گرفت و وقتی انگشتمو درآوردم یه کوچولو خون بود رو دستم و به حد خیلییی کمی دستشویی هم که رفتم وقتی بادستمال خشک کردم رو واژنو یه کوچولو خون دیدم...دکتر من مجردم توروخدا بگین پرده بکارتم آسیبی دیده بنظرتون پاره شده؟باید چیکارکنم؟
  امتیاز: 2 | 1

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه کنید.

  ر (سایت) دوشنبه 28 اسفند 1396 ساعت 15:42
  با سلام ایا امکانش هس پرده بکارت پاره شده باشه و تقریبا 24 ساعت بعد خونریزی در حد چند قطره اتفاق بیفته؟
  من دخول و رابطه ای ک باعث پارگی بشه نداشتم اما حالا بعد 24 ساعت ک چند قطره خون دیدم شک کردم میگم شاید با فشاری ک اومده بهش پاره شده
  اولش فکردم پریود شدم اما بعد دیدم دیگه خونریزی ندارم
  ایا امکان پارگی وجود داره؟
  امتیاز: 1 | 0

  پاسخ :
  سلام
  احتمالا پرده بکارت شما سالم است.
  تکرار نکنید.

  مریم (سایت) جمعه 25 اسفند 1396 ساعت 22:17
  سلام
  من حدود شش ماه هست عقد کردم با نامزدم به طور مستقیم رابطه از جلو نداشتم در حین نزدیکی نصف عالت تناسلیش وارد واژنم شد بعد چند دقیقه خون اومد آیا ممکنه پرده بکارتم پاره شده باشه
  امتیاز: 1 | 0

  پاسخ :
  سلام
  بله

  احمد (سایت) چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 18:01
  سلام من درشب اول زفاف باهمسرم باپاره شدن پرده بکارت هیچ خونریزی نداشت فقط یه مایع زرد رنگی امد به نظرشما پرده بکارت داشته یانه
  امتیاز: 1 | 2

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه کنید.

  رزیشا (سایت) سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 13:16
  سلام دکتر. خواهش میکنم ب سوالم پاسخ بدید .من 29سالمه .. دو بار وقتی دراز کشبده بودم و فیلم احساسی دیدم حس کردم زانوهام یکم داغ شد در حد چن ثانیه صبح ک از خواب پا شدم رفتم دستشویی تو ادرارم ی مایه سفید خارج شد و ی لخته خون ولی ن ب خودم دست زده بودم ن مالش هیچ چیز فقط فیلم دیدم یکم حس کردم تحریک شدم ... الان همش نگرانم نکنه پردم پاره شدم همش عذاب وجدان دارم ..در ضمن دستشویی ک رفتم تا ی نیم ساعتی تو کمرم درد داشتم ولی میگم ن مالش داده بودم ن چیزی وارد کردم تروخدا جواب بدید
  امتیاز: 0 | 0

  پاسخ :
  سلام
  پرده بکارت شما سالم است.
  تکرار نکنید.

  مهسا (سایت) سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 10:03
  سلام.من به تازگی ازدواج کردم.دو روز قبل عروسی رفتم برای گواهی سلامت که دکتر گفت پردت کاملا سالمه ولی هیچ سوراخیم توش نیست.در حالیکه من پریود میشدم بصورت طبیعی.گفتش بعید میدونم همسرت بتونه ازالش کنه و باید جراحی بشه.ما طی 2شب و همراه با درد فراوان همسرم پرده رو زدن.ولی الان بعد 2روز کمی خونریزی دارم و اینکه یه زائده خونی از واژنم زده بیرون که نمیدونم چیه.هیچ حسیم نداره.میشه یه خورده راجع به این مسائلی که گفتم توضیح بدین.و اینکه آیا لازمه برم پیش متخصص...ممنون میشم
  امتیاز: 4 | 1

  پاسخ :
  سلام
  عجله نکنید
  هر وقت به پزشک مراجعه کردید درخواست معاینه کنید.

  مهدی (سایت) سه‌شنبه 15 اسفند 1396 ساعت 12:14
  سلام من با ی دختر نزدیکی کردم ولی از جلو نکردم داخلش ولی بعد،چند،قطره کم خون دیدم. ایا پرده پاره شده
  امتیاز: 0 | 1

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه کنند.

  فائزه (سایت) جمعه 11 اسفند 1396 ساعت 16:01
  سلام ببخین من خیلی میترسم ک بعد از سکس خونریزی نداشته باشم یبار شوهرم سرشو کرد تو ولی خونی ندیدم هفته اینده هم میبینمش و شاید سکس انجام بشه میترسم خونی نیاد و شوهرم فک کنه من پرده نداشتم ن نامزدیم ن عروسی کردیم قراره ازدواج کنیم اگ خون نیاد منو ول نکنه!!!!خییلی مترسممم چیکار کنم خونی دیده شه؟؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین
  امتیاز: 1 | 1

  پاسخ :
  سلام
  جهت معاینه پرده بکارت به پزشک مراجعه کنید.

  احمد (سایت) پنج‌شنبه 3 اسفند 1396 ساعت 13:10
  سلام من در دوزان عقد هستم و با همسرم مشغول معاشقه و دخول خیلی سطحی بودیم ک ناخاسته. همسرم از درد گریش گرفت.و خون کمی مشاهده کرد بوسیله دستمال. اما فشار زیاد نبود و خون هم زیاد نبود.بنظر شما بکارت پاره شده؟؟؟
  امتیاز: 3 | 0

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوند.

  مینا (سایت) سه‌شنبه 12 دی 1396 ساعت 20:51
  سلام خسته نباشید من روز قبل خودارضایی از طریق مالش داشتم ولی امروز که با دستمال خودمو پاک اول خون دیدم بعدش قهوه ای میخواستم بدونم به پرده اسیب رسیده؟
  امتیاز: 0 | 2

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شویید

  معصومه (سایت) چهارشنبه 6 دی 1396 ساعت 10:26
  سلام خواهش میکنم ب سوالم جواب بدید خیلی نگرانم.چندباره میپرسم جوابی نمیدید.چند ماه پیش بانامزدم رابطه بدون دوخول داشتم و دیر پریود شوم فکرمیکردم خارج رحم باردارشدم.پیشه دختررفتم ولی دکتر قبله پرسیدن اینکه دوخل داشتی یان معاینم کرد ک یهو درد آنی شدیدی حس کردم.ونزاشتم دیگه معاینه کنه و گفتم دوخولی نداشتم.خونریزی هم نداشتم!سوالم اینه بنظرتون آسیبی زده ب من یا پردم آسیب دیده؟دردم از چی بوده؟؟بخدا میترسم دوباره برم دکتر حتی همون لحظه هم از معاینه دوباره ترسیدم.ب کسی چیزی نگفتم و بدتر نگرانم میکنه چند ماهه.
  امتیاز: 3 | 11

  پاسخ :
  سلام
  باید معاینه شویید

  سمیه (سایت) دوشنبه 27 آذر 1396 ساعت 16:17
  سلام. من 32 سال دارم و تابحال هیچ نوع رابطه ای با هیچ کسی نداشته و حتی فیلم های مبتذل هم نگاه نکرده بودم که تحریک شوم. مدت یک سال است که ازدواج کرده ام. اصلا نمی تونم رابطه با شوهرم داشته باشم و حتی پرده منو با انگشتش ورداشت. خیلی با هم معاشقه می کنیم و پر از احساس میشم اما به محض لمس واژنم با آلت شوهرم پاهام خودبخود جمع میشه و چون خیلی درد می کنه شوهرم هم از دخول منصرف میشه. قبلا ها قابل درک بود ولی یواش یواش حس می کنم باعث سردی داره میشه این مشکل. لطفا راهنمایی کنید
  امتیاز: 3 | 3

  پاسخ :
  سلام
  وازینیسموس دارید
  به پزشک مراجعه کنید

  mina (سایت) دوشنبه 9 مرداد 1396 ساعت 04:41
  سلام . من سه روز است که ازدواج کردم و شب اول زفاف هیچ خونی مشاهده نکردم الان سه شب کامل است که با شوهرم رابطه دارم ولی خونی مشاهده نشده . گواهی دکتر هم قبل از شب زفاف گرفتم گفت که سالمی . آیا این عمل طبیعی است یا خیر ... همسرم نسبت به من شک داره
  امتیاز: 11 | 7

  پاسخ :
  سلام
  مشکلی نیست

  نسرین (سایت) پنج‌شنبه 23 دی 1395 ساعت 07:55
  باسلام من یهبا از بالای تخت افتادم بلافاصله خونریزی بهدمدته یک هفته داشته ام بنظرتون پرده بکارتم اسیبی دیده
  امتیاز: 23 | 13

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  نازنین (سایت) سه‌شنبه 21 دی 1395 ساعت 18:34
  سلام دکتر .
  من ۱۶ سالم تا الان هیچ رابطه ای نداشتم و نخواستم .دیروز توی مدرسه همین طور ک ایساده بودم و کمی پاعام باز بود یکی از همکلاسی هام انگشت اشارشو کرد توی پام . اما من خونی ندیدم و فقط کناره هاش خیلی درد میکرد خیلی چند بار تلاش کردم خودم ببینم اما متاسفانه نشد.و باید بگم ک نمیتونم مراجعه کنم به پزشک قانونی . لطفا راهنماییم کنید هنوز کمی پاام درد میکنه.
  امتیاز: 27 | 35

  پاسخ :
  سلام
  سالمی

  f.r (سایت) دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 22:46
  سلام توروخداج بدین بهم من از پشت رابطه داشتم چند ساعت بعدازواژنم مایع لزجی اومد ک همیشه سفید بود ولی الان خونیه و دوباره تکرار میشه ایابکارتم پاره شده
  امتیاز: 23 | 19

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شویید

  مهناز (سایت) دوشنبه 20 دی 1395 ساعت 18:21
  با سلام
  حدود 72 ساعت قبل با همسرم اولین رابطه داشتم بسیار ترس داشتم ولی همسرم دخو انجام داد خونریزی بسیار شدیدی داشتمو تا الان خونریزی دارم ببخشید بیشتر هم در زمان نشستن در دستشویی شدت دارد ممنون میشم راهنمایی کنید ایا پرده بکارت پاره شده چرا خونریزی قطع نمیشود چرا طولانی است
  ایا در دخول های بعدی باز درد خواهم داشت
  ممنون
  امتیاز: 27 | 22

  پاسخ :
  سلام
  اگه خونریزی ادامه دارد و زیاد شده است معاینه شویید.

  ایسافرجاد (سایت) یکشنبه 19 دی 1395 ساعت 09:00
  سلام
  من قبل از پریود شدنم تقریبا یه سال پیش از بلوغ
  لکه خون کوچکی دیدم
  ایاپرده بکارت من اسیبی دیده؟؟
  امتیاز: 10 | 13

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  نگار (سایت) شنبه 18 دی 1395 ساعت 22:09
  سلام،من تا حالا نه خود ارضایی کردم نه رابطه داشتم،22 سالمه اما مدتیه ترشحات پنیری داشتم و خیلی وسواسم خودمو ک شستم یکبار بعد ک با دستمال کاغذی پاک کردم یک یا د قطره خون که غلیظ نبود دیدم،آیا پرده آسیب دید؟تروخدا کمک کنید خیلی نگرانم
  امتیاز: 15 | 13

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  shiva (سایت) جمعه 17 دی 1395 ساعت 23:07
  سلام
  من دختر بودم و هیچ گونه رابطه جنسی از قبل نداشتم اصلا ،خود ارضایم هیچ وقت نکردم ،کاریم نکردم ک اصلا ب پرده بکارتم آسیب بزنه ،اما وقتی رابطه جنسی برقرار کردم اصلا خونی نیمد و تا الان ک میشع 2 سال و من ازدواج کردم اصلا خونی از واژنم نیمده ،واسه چیه ؟؟؟توروخدا جواب بدین
  امتیاز: 23 | 13

  پاسخ :
  سلام
  مشکلی نیست.

  فائزه6056 (سایت) جمعه 17 دی 1395 ساعت 15:23
  آیا در شب زفاف مرد میتونه پرده رو حس کنه یا فقط خون ان را مطمئن می کند؟؟؟؟؟
  امتیاز: 13 | 9

  پاسخ :
  سلام
  اگر شک دارد معاینه شویید.

  nahid (سایت) پنج‌شنبه 16 دی 1395 ساعت 10:18
  سلام ،،،،من امروز با شوهرم که عقد هستیم از مقعد رابطه داشتم و آلتش لیز خورد در صورتیکه من کامل پشتش بودم و تقریبأ ایستاده ولی پایین اومد و خونریزی خیلی خیلی شدیدی داشتم با درد و سوزش زیاد ولی وقتی نگاه میکنم بیشتر خون از پایین آلتم که شبیه یه حلال هست از اونجا میاد،،،لطفا خواهش میکنم جواب منو بدید
  امتیاز: 40 | 25

  پاسخ :
  سلام
  باکره بوده اید؟

  صبا (سایت) چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 21:28
  سلام
  ایا امکانش هست یه نفر دوتا پرده بکارت داشته باشه؟
  امتیاز: 8 | 19

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  مهنا (سایت) چهارشنبه 15 دی 1395 ساعت 03:00
  سلام خانوم دکتر خسته نباشید من 17 سالمه 2 سال پیش وقتی فهمیدم خود ارضایی چیه و چجوریه انگشتمو تا ته کردم تو واژنم ک ببینم چیزی هس میکنم یا ن اما در سوزش و تا اونجایی ک یادمه خون ریزی نداشتم اما فرداش لکه بینی داشتم . من پریودم کاملا منظم بود و دو س روز بعد این ماجرا وقتش بود اما یک دفه 20 روز تا خیر افتادو تا همین چن ماه هم نا منظم بود تروخدا جواب بدین فکرم خیلی مشغول کرده این بی فکری ک من کردم باعث پارگی شده یا ن بعد از اون دگ هیچی داخل نکردم اما گاهی اوقات تو پریود میسوزه و درد زیادی هم دارم
  امتیاز: 23 | 18

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شویید.

  نیلوفر (سایت) سه‌شنبه 14 دی 1395 ساعت 17:53
  باسلام
  بنده برای چک سلامته پرده بکارتم به ماخصص زنان مراجعه کردم،وایشون گفتند من عفونت هم دارم ودستمال داخل واژنم کشیدن !!!دلیلشو نمیدونم!!بعد از معاینه هنگام ضبط ادرار سوزشه شدید و وحشتناکیحس کردم که تا الان تجربه نکرده بودم آیاممکنه به هایمنم اسیبی زده باشن؟
  تو رو خدا زودتر جوابمو بدید خیلی نگرانم ممنون میشم
  امتیاز: 12 | 16

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  مهسا (سایت) سه‌شنبه 14 دی 1395 ساعت 13:10
  سلام و خسته نباشید،من دوران عقدمه شوهرم التشو با فشار داخل واژنم کرد درد وحشت ناکی داشتم خونریزی شدیدی داشتم فقط احساس پاره شدن پرده بهم دست داد و نزاشتم دیگه التشو داخل کنه ،اما بد ی ساعت از پارگی باز خون ریزی داشتم ،بد دوروز از پاره شدن پرده بازم ی مقدار خون ریزی همراه ادرارم داشتن،انقدراز دردی ک کشیدم ترسیدم دیگه دوست ندارم برای بار دوم نزدیکی کنم،کمر درد شدید و سوزش گرفتم زیر رحمم درد میکنه نمدونم چیکار کنم گاهی فکر میکنم شاید پردم پاره نشوده،و این ک اگه دوباره نزدیکی نکنم راه ورودی پردم بسته میشه
  امتیاز: 22 | 33

  پاسخ :
  سلام
  آرام باشید.

  lovely (سایت) سه‌شنبه 14 دی 1395 ساعت 12:17
  سلام من به پزشکی قانونی مراجعه کردم و پزشک پرده بکارت رو حلقوی با لبه های بلند تشخیص داد ...آیا با وجود این نوع پرده نزدیکی با درد و خونریزی همراه است??پرده حلقوی با لبه های بلند از نوع اتساع محسوب میشه یا غیر قابل اتساع??
  امتیاز: 14 | 17

  پاسخ :
  سلام
  گواهی پزشک قانونی را ارسال کنید.

  س (سایت) دوشنبه 13 دی 1395 ساعت 10:03
  سلام خسته نباشید من یک هفته هست ک پردم پاره شده و علایم پاره شدن رو داشتم شب زفافم بوده .بعد یک هفته دوباره خونریزی دارم و زمان پریود نیس.علت چیه؟
  امتیاز: 38 | 22

  پاسخ :
  سلام
  آمیزش داشتید؟

  دریا (سایت) شنبه 11 دی 1395 ساعت 23:54
  سلام من شلوارلی پوشیده بودم خیلی تتگ بودتودسشویی نشستم وقتی داشتم خودمومیشستم دستم محکم خورد ویکم خون اومدپرده پاره شده؟
  امتیاز: 13 | 6

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  Maryam (سایت) پنج‌شنبه 9 دی 1395 ساعت 00:45
  سلام خسته نباشید ،ببخشید من عقد کردم ونامزدیم عروسی نکردیم ،با همسرم نزدیکی داشتیم ولی کامل داخل نکرد فقط قسمت جلوش بود ،اون لحظه خونی ندیدم ولی صبحش لباس زیرم کثیف شده بود ازم لکه قهوهای اومده بود ینی پردم اسیب دیده ؟؟
  امتیاز: 18 | 13

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شویید.

  * (سایت) سه‌شنبه 7 دی 1395 ساعت 00:51
  سلام
  من حدود چار روزه که عروسی کردم...یکی دوروز اول فقط خونریزی داشتم...الان خون رقیق کدر مثله چرک و خون که بوی خوبی هم نداره ازم ترشح میشه...میخوام بدونم برای چیه...ایا عفونت دارم
  با این وجود میتونم باشوهرم بازم رابطه برقرار کنم؟
  امتیاز: 3 | 11

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شویید.

  فاطمه (سایت) دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 17:01
  سلام خسته نباشین،من در دوران عقدهستم،دیشب یه دفعه آلت همسرم با فشارواردشدوقسمت پایینی لب داخلی آلت من زخم شده وخون اومدودردوسوزش داشتم آیاپرده من پاره شده؟
  امتیاز: 8 | 12

  پاسخ :
  سلام
  اگر داخل نشده خیر.

  راشین (سایت) دوشنبه 6 دی 1395 ساعت 14:57
  سلام من چهار ماه که ازدواج کردم اما همسرم از دوخول و پرده بکارت ترس داره نمیدونم چرا همش میگه میترسم درد داشته باشی و اذیت بشی چنار کنم چه جور ارزش رو برطرف کنم ؟
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوند.

  مهلا (سایت) یکشنبه 5 دی 1395 ساعت 15:32
  ترو خدا جواب بدید من فقط 12سالمه الان فهمیدم پرده بکارت چیه تروخدا جواب بدید به خدا خیلی می ترسم پاره شده باشه
  امتیاز: 23 | 31

  پاسخ :
  سلام
  سالمی

  مهلا (سایت) یکشنبه 5 دی 1395 ساعت 15:03
  سلام ببخشید پرده ی من ازنوع هلالی من دوسال پیش خود ارضایی می کردم الان توبه کرده ولی وقتی دس روی پردم می زارم خیلی کوچیکه ماما معاینه کرده گفت مشکلی نداره آیا واقعا سالمه لطفا جواب بدین بخدا خیلی می ترسم
  امتیاز: 11 | 14

  پاسخ :
  سلام
  بله

  نازنین (سایت) شنبه 27 آذر 1395 ساعت 10:58
  با سلام،من یک هفته هست که ازدواج کردم و دو روز پیش دخول انجام شد.الان دو روز میگذره اما هنوز مقدار کمی خونریزی دارم و خودم که نگاه کردم احساس کردم دهانه ی واژنم پاره شده.خیلی نگرانم. آیا این خونریزی طبیعی هست؟
  امتیاز: 7 | 1

  پاسخ :
  سلام
  اگر کم است و پارگی غیر معمول نیست مشکلی نیست.

  محدثه (سایت) سه‌شنبه 30 شهریور 1395 ساعت 00:48
  سلام من ازدواج کردم تو دوران عقدیم والی واسه خانوادم مهمه که تا عروسیمون سالم باشم من باشهرم رابطمون درحد لاپایی بوده یهشب اتفاقی یه فشارخورد ولی الت شوهرم خونی نشده ولی من خونریزی داششتم شدید ولی زود روپام خشک شد ینی ممکنه مردم برادم برداشته شده باشه
  راستی نزدیک پریدیمم بوده
  امتیاز: 74 | 46

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  جاوید (سایت) دوشنبه 29 شهریور 1395 ساعت 21:54
  سلام من تازه با همسرم دو سه بارى نزدیکى کردم و هیچ خونریزى نداشت بار اول و بعد از دو یا سه بارى که نزدیکى کردیم احساس میکنم هیچ تعغیرى آلت ایشون نداشته.
  آیا امکان دارد که همسرم از قبل پرده نداشته ؟؟؟
  امتیاز: 44 | 27

  پاسخ :
  سلام
  به جای تردید ایشان معاینه شوند.

  m (سایت) دوشنبه 29 شهریور 1395 ساعت 18:49
  سلام من خوستگار دارم از ترسم که پرده ام آسیب دیده باشه جواب نمیدم و از ترسم افسردگی گرفتم حتی از غذا هم افتادم وقتی به پرده ی خودم نگا میکنم میبینم که از کنارش مثل یه بریدگی دیده میشه خود ارضایی داشتم ولی با کسی رابطه ای نداشتم تو رو خدا کمکم کنید میخوام بدونم ساله ام یا نه خواهش میکنم کمکم کنید دیگه کم مونده دیونه بشم
  امتیاز: 68 | 53

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  زهرا (سایت) یکشنبه 28 شهریور 1395 ساعت 15:12
  سلام من با نامزدم بودم از خود بی خود شد حتی کمتر از ی بند انگش کرد تو التم بعد رفتم خونمون حموم اندازه س چار قطره خون تو لباس زیرم بود پردم پاره شده ترو خدا بگید
  امتیاز: 32 | 27

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  مریم (سایت) چهارشنبه 20 مرداد 1395 ساعت 00:25
  سلام خسته نباشید توروخدا جواب منو یا ب ایمیل یا تو سایتتون بدین...٢١سالمه میخوام ازدواج کنم خیلی میترسم نکنه پرده ام اسیبی دیده باشه یا خدایی نکرده نداشته باشم؛تاحالا هیچ رابطه ای با کسی نداشتم و چیزی هم داخل نکردم...خانوادمم تعصبی هستن خیلی برای ازدواج استرس دارم ...از دکتر رفتنم میترسم هم روم نمیشه برم...خودم جلو اینه یکی دوبار نگاه کردم اما یه سوراخ تاریک میبینمو هیچی پیدا نیست ینی سالمم ؟
  امتیاز: 51 | 36

  پاسخ :
  سلام
  سالمی

  زهرا (سایت) شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 17:10
  من در دوران نامزدی با همسرم دخول کامل نداشتیم فقط بخش کوجکی از آلت ایشون داخل واژن من شد اما کمی خونریزی اینجا شد. حالا خانواده ایشون از من گواهی سلامت میخواند. ایا ممکن است پرده من بطور کامل پاره شده باشد؟
  امتیاز: 53 | 36

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.
  این روابط را به بعد از عروسی موکول کنید.

  س (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 22:37
  باسلام وخسته نباشیدوقتی درلثرمقاربت خونریزی شدیدی صورت بگیره
  آیااین عادیه
  وهنوزهم بعدچندروزاین خونریزی ادامه داشته باشه؟؟
  وسوال دوم این که وقتی خونریزی میشه ودردداری پرده دگه پاره شده دیگه؟؟ ممکن ناقص پاره شده باشه ودرمقاربت بعدی دوباره خونریزی ودردداشته باشی؟؟
  ممنون میشم ایمیلم پاسخ بدید
  امتیاز: 42 | 29

  پاسخ :
  سلام
  این احتمال وجود دارد که پارگی پرده بکارت ناقص باشد و در آمیزش بعد پارگی کامل صورت گیرد.

  ناشناس 2 (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 18:17
  سلام من یه بار ادرار شدیدی داشتم و برای اینکه سرازیر نشه پاشنه پاهامو محکم جلوش گرفتم اما وقتی که ادرار کردم ترشحات همراه با خون بود آیا ممکنه پرده من پاره شده باشه؟ خواهش میکنم جواب بدین دارم از استرس میمیرم
  امتیاز: 24 | 33

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  تمنا (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 17:14
  من درهنگام سکس بانامزد خود کمی ترس داشتم زیرا نمیخواستیم سکس کنیم اما نامزدم از خود بیخود شد و دریک لحظه دردی شدید در ناحیه تناسلی خود،احساس کردم بعد کمی خونریزی داشتم ایا این دلیل پارگی بکارت است
  امتیاز: 35 | 37

  پاسخ :
  معاینه شوید.

  درنا (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 16:57
  سلام من20سالمه از چن وقت پیش خودارضایی میکنم و فقط هم خیلی اروم ب صورت مالیدنی و تا حالا اصلا خون نیومده و دردی نداشتم.ایا بعدا شوهرم میفهمه خودارضایی داشتم؟چ طوری ترک کنم
  امتیاز: 22 | 30

  پاسخ :
  سلام
  روش ترک خودارضایی در سایت وجود دارد.

  Zahra (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 14:49
  سلام خواهشا جواب من را بدهید نگرانم من مجرد هستم.وقتی با آینه به آن مکانی که پرده قرار دارد نگاه میکنم یک سوراخ میبینم اثری از پرده نیست خواهشا راهنمایی کنید
  امتیاز: 23 | 19

  پاسخ :
  سلام
  سالم هستید نیاز به معاینه وجود ندارد.

  ناشناس (سایت) چهارشنبه 30 تیر 1395 ساعت 14:19
  سلام
  ببخشید با خارش ممکنه پرده پاره بشه؟!!
  امتیاز: 18 | 16

  پاسخ :
  سلام
  خیر درمان شوید.

  ss (سایت) سه‌شنبه 29 تیر 1395 ساعت 01:38
  سلام با عرض معذرت چند ماهی ست عقد کردم دیشب همسرم فقط با دست ب دستگاه تناسلی من دست زد در اون موقع ن دل درد داشتم و ن چیز دیگه بد از چن دقیقه جند قطره خون مشاهده کردم آیا پرده بکارت من آسیبی دیدی و یا پاره شده؟خواهشا جواب بدید
  امتیاز: 25 | 27

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  samira (سایت) یکشنبه 27 تیر 1395 ساعت 03:13
  سلام.در دوران نامزدی بسر میبرم.دیروز نامزدم محکم بغلم دراز کشید و ادای نزدیکی رو در می آورد..و خودشو رو من فشار می داد.البته از رو لباس.بعد از نیم ساعت چند قطره خون از واژنم اومد...آیا پردم سالمه؟؟
  امتیاز: 41 | 19

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  افسانه (سایت) یکشنبه 27 تیر 1395 ساعت 02:06
  سلام.خسته نباشی
  من با نامزدم دو شب پیش دخول داشتم .میخاستم ببینم اگ به پزشک مراجعه کنم برگه زمان پارگی بهم میدن با خیر
  امتیاز: 30 | 25

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  Zahra (سایت) یکشنبه 27 تیر 1395 ساعت 01:49
  شما نگفتید پرده پاره شده یا نه؟ فقط گفتین ترک کنید .
  امتیاز: 30 | 22

  پاسخ :
  احتمالش کمه.

  mim (سایت) شنبه 26 تیر 1395 ساعت 19:53
  سلام . ایا مالش ارام و گاهی شدید با دست حدود سه دقیقه یا چیزی مانند بالش پرده بکارت را پاره میکند؟ بعد از این عمل قطرات خونی هم مشاهده شده که کم بوده ولی هیچ درد و سوزشی احساس نشده.
  امتیاز: 30 | 24

  پاسخ :
  سلام
  ترک کنید.

  یاس (سایت) پنج‌شنبه 24 تیر 1395 ساعت 02:09
  سلام خسته نباشین ببخشید من یکبار سوال پرسیدم فکر کنم وقت نداشتین جواب بدین خواهش می کنم این سوال رو جواب بدین. من چند سال پیش متاسفانه خودارضایی می کردم از روی نا آگاهی بعد اصلن یادم نمیاد چیزی داخل می کردم یا نه ولی یکبار یک قطره خون دیدم و تا سه روز بعد ادامه داشت ولی نمی دونم بخاطر عادت ماهانه بود یا نه خیلی درگیرشم می ترسم. آسیب دیده یعنی؟
  امتیاز: 25 | 20

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  Zahra (سایت) سه‌شنبه 22 تیر 1395 ساعت 00:05
  سلام من خود ارضایی داشتم و ترک کردم و هنگام خود ارضایی نه درد داشتم نه خون بوده ولی بعد خود ارضایی یک بار فرداش خون اومده لک نبوده خیلی بوده پس از 4 روز تموم شده فکر کنم پریود بوده حالا
  پس از 26 روز است که پریود نشدم آیا پردم پاره شده و ربطی به پریودی داره و تاحالا با کسی رابطه نداشتم.؟
  امتیاز: 22 | 28

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  sara (سایت) دوشنبه 21 تیر 1395 ساعت 23:55
  سلام توروخدا جواب بدین
  من امروز با دوست پسرم رابطه داشتم لاپایی ولی لیز خورد رفت تو و خیلی خون اومد خیلی زیاد یعنی کامل پاره شده؟ امکان ترمیمش هست؟خانوادم خیلی حساسن دارم میمیرم توروخدا بگین امکان ترمیم هست؟
  امتیاز: 37 | 38

  پاسخ :
  سلام
  بله معاینه شوید.

  سمانه (سایت) دوشنبه 21 تیر 1395 ساعت 11:34
  سلام خانوم دکتر
  من متاسفانه با دوست پسرم رابطه داشتم.انگشت و سر آلتشو وارد واژنم کرده ولی من اصلا متوجه نشدم نه درد داشتم نه خونریزی پرده من پاره شده؟یا ممکنه ارتجاعی باشه؟آخه پرده مادرمم ارتجاعی بوده!آقای دکتر خواهشا کمکم کنین اینقد فکرو خیال کردم دارم دیونه میشم
  امتیاز: 17 | 34

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.
  پرده بکارت شما ارتباطی به پرده بکارت مادرتان ندارد.

  zahra (سایت) دوشنبه 21 تیر 1395 ساعت 03:20
  سلام خانوم دکتر تو رو خدا جواب بدین من چند وقت پیش خود ارضایی داشتم و فر داش تا 4 روز خون بسیار زیاد ازم اومد فکر کنم پریود بودم و دلم درد میکرد اونم فکر کنم واسه پریود بود آیا پردم آسیب دیده ؟ و آلان هم خیلی وقته پریود نشدم .
  امتیاز: 23 | 16

  پاسخ :
  سلام
  خودارضایی نکنید.

  مریم (سایت) دوشنبه 21 تیر 1395 ساعت 03:14
  سلام توروخدا جواب بدین من احساس میکنم عفونت رحمی دارم یا همون ترشحات بدبو با سوزش این میتونه نشانه پارگی پرده باشه اخه میگن پرده مانع ورود عفونت و دختران مجرد معمولا کمتر دچار عفونت میشن پس حتما من بسته نیستم کامل خواهشا جواب بدین؟
  امتیاز: 24 | 20

  پاسخ :
  سلام
  درمان شوید.
  شما باکره هستید.

  111 (سایت) یکشنبه 20 تیر 1395 ساعت 16:26
  سلام با ارض معذرت چگونه پرده بکارت را پاره میکنن؟
  امتیاز: 63 | 53

  فریبا (سایت) یکشنبه 20 تیر 1395 ساعت 05:02
  با سلام دختری 24 ساله هستم ک 6 سال پیش شخصی ب زور میخواست با من رابطه برقرار کنه من مانع شدم و مطمئنم ک داخل نرفت ولی خونریزی داشتم تا چند روز روز اول خیلی شدید بود ولی روزهای بعد کمتر بود ب دکتر و ماما مراجعه کردم پزشک گفتن ک سالمه ولی ماما گفتن ک پول بده عملت کنم تو رو خدا راهنماییم کنید اگه سالمه چرا خونریزی داشتم
  امتیاز: 22 | 27

  پاسخ :
  سلام
  سالمی.
  جایی زخم شده.

  zahra (سایت) شنبه 19 تیر 1395 ساعت 20:54
  سلام...
  حدود دو هفته پیش داداشم ب طور ناخوداگاه با پاش ضربه ای ب دستگاه تناسلیم زد...موقع عادت ماهیانم بود و بعداز چند دقیقه خون دیدم...ایا ممکنه پردم پاره شده باشه؟ضربه محکمیم بود تقریبا
  امتیاز: 14 | 21

  پاسخ :
  سلام
  خیر.

  ناهید (سایت) جمعه 18 تیر 1395 ساعت 16:26
  سلام خانم دکتر
  ایادخول از پشت به پرده اسیب میرسونه؟ممکنه عقب هم دچار پارگی یا خونریزی بشه؟
  امتیاز: 22 | 23

  پاسخ :
  سلام
  بله. انجام نشود.

  z (سایت) یکشنبه 13 تیر 1395 ساعت 06:44
  سلام,با عرض پوزش
  من نه خود ارضایی داشتم نه رابطه ای
  ولی وقتی با انگشت شصت و اشاره پامو باز کردم
  در ورودی واژن قسمت پایینش شکل هلالی پرده هست و با کمی زور زدن اون گوشت مانند تو دهانه واژن دیدم
  ولی مشکل من این هست که اون گوشت های بیرونی اطراف واژنم البته بیشتر طرف راستش حالت بریدگی پیدا کرده
  حالا نمیدونم پردم سالم هس یانه
  طور خدا بگین من خیلی فکرم درگیر این مسله شده
  امتیاز: 20 | 15

  پاسخ :
  سلام
  سالمی

  رها (سایت) شنبه 12 تیر 1395 ساعت 23:18
  سلام .با تموم وجود شرمندگی ازتون خواهش میکنم جواب منم بدین.من۲۱ سالمه و امروز بطور فجیعی خود ارضایی کردم و تقریبا چند ساعت بعد از اون خون ریزی شدید همراه با درد زیر شکم دارم.آیا ممکنه منم پرده ام از دست داده باشم. خواهشششش میکنم هرچه زودتر جواب بدین
  امتیاز: 21 | 25

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  رهگذر (سایت) شنبه 12 تیر 1395 ساعت 18:12
  سلام
  آیا اگر پرده بکارت دچار جراحت شود، مجددا بطور طبیعی بهبود پیدا میکند؟ یعنی به حالت اول باز میگردد؟
  توضیح اینکه، بنده ناخونهای بلندی داشتم که موقع شستشو و به علت عجله به اشتباه وارد لب داخلی شد و بگمانم باعث ایجاد زخم شد زیرا بلافاصله با سوزش و خون ریزی همراه بود که این سوزش بطور خفیف تا یکی دوروز باقی بود!
  ممنون میشم پاسخ دهید
  امتیاز: 20 | 11

  پاسخ :
  سلام
  پرده بکارت شما سالم است.

  ترنم (سایت) جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 17:27
  سلام خسته نباشید
  من بر سر ی عادت بد در کودکی ی پارچه ی نرم یا نوار را روی آلت تناسلی ام میگزارم و پاهایم را روی هم فشار میدهم. ...آیا من خود ارضایی میکنم و اینکه ممکن است پرده ام پاره شده باشد. ...خواهش می کنم جواب بدهید
  امتیاز: 25 | 22

  پاسخ :
  سلام
  ترک کنید.

  هستی (سایت) جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 12:28
  سلام من یک ماهه که عقد کردم امروز ب صورت لاپایی رابطه داشتیم و زخم ایجاد شده اما فکر کنم خارج از واژنه و با هر بار دستشوویی رفتن خونریزی میکنه این خطر ناکه و آیا پرده آسیب دیده؟ خواهش میکنم جواب بدید زودتر
  امتیاز: 27 | 23

  پاسخ :
  سلام
  خطری ندارد و نباید پرده آسیب دیده باشد.

  مارال (سایت) جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 11:39
  سلام من ورزش میکنم بدنسازی کارمیکنم
  یه بازم حین زدن اسکات متوجه شدم دچارخونریزی شدم فکرکردم پریودشدم
  اما بعدش خبری نبود...یکباردیگه هم این مساله اتفاق افتاد اما خون ریزی درحد یه بندانگشت هم بود و یه خرده زیردلم دردمیکرد میترسم پردم پاره شده باشه
  توروخدا جواب بدی خیلی نگرانم....خجالت میکشم برم دکترمعاینه شم
  ممنون
  امتیاز: 16 | 10

  پاسخ :
  سلام
  نگران نباشید.

  مریم (سایت) جمعه 28 خرداد 1395 ساعت 10:57
  سلام تورو خدا منو از استرس دربیارین، خیلی نگرانم، با این سوالایی که اینجا پرسیدن ، برای من وقتی که انگشت کردم تو واژنم اصلا خون نیومد و راحت میرفت داخل، اما خونی که ازم اومد دقیقا فردا شب وقتی بود که یخچال سنگین هل دادم، راستی پردم تا جایی که دیدم شبیه پرده شرابه داره، اما استرس دارم نکنه پاره شده باشه
  امتیاز: 11 | 6

  پاسخ :
  سلام
  این کار را نکنید. با هل دادن یحچال پرده پاره نمی شود.

  خیلی نگران هستم (سایت) پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 ساعت 20:03
  واقعا خیلی فرق هست بین کسی که از روی بچگی و ندونستن و... این اتفاقات براش می افته. من کار بدم رو توجیه نمیکنم و دو سال هست که توبه کردم و این زشت ترین کارو انجام نمیدم. ولی مجبور هستم که برای حفظ آبروی خانواده بیخیال ازدواج شوم. شما را به خدا اطلاعات بچه هارو بالا ببرید تا کمتر ربانی ندونستن و کنجکاوی خودشون بشن
  امتیاز: 38 | 17

  پاسخ :
  ازدواج کنید.

  123 (سایت) پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 ساعت 19:12
  سلام من 17 سالمه و دیشب به خاطر خود ارضایی یک قطره خون دیدم ایا پرده اسیب دیده لطفا جواب بدهید ممنون
  امتیاز: 26 | 20

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  مرسل (سایت) پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 ساعت 11:23
  من 16ساله خیلی سکس خوش دارم چیکار کنیم شهوتم کم شود
  امتیاز: 58 | 50

  نگار۷۰ (سایت) پنج‌شنبه 27 خرداد 1395 ساعت 03:43
  من چند روزپیش رابطه داشتم ازپشت ولی یهو لیزخورد رف ۱ سانت جلو،همون موقع خون نیومد فرداش ۲ قطره اومد لطفا کمکم کنید من نمیدونم الان پرده پارست یا نه
  امتیاز: 38 | 22

  پاسخ :
  معاینه شوید.

  نگار (سایت) چهارشنبه 26 خرداد 1395 ساعت 06:32
  خانم دکتر چشم واى ممنونم خیلى شما منو ىه زندگى بر گردوندىد اگه شما نبودىد من افسردگى مى گرفتمو دىگه شاىد هرگز ازدواج نمى کردم ازتون واقعاممنونم:)از خوشحالى دوست دارم گرىه کنم شکرت خدا ممنون.. .
  امتیاز: 31 | 25

  مریم (سایت) سه‌شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 23:00
  سلام من بعد از نزدیکی با شوهرم دچار خون ریزی کم شدم. که خیلیبدرد نداشت و وقتی که دومین با با همسرم نزدیک شدم باز هم دچار خون ریزی شدم
  امتیاز: 24 | 26

  پاسخ :
  سلام
  اگر خونریزی کم است مهم نیست. برطرف می شود.

  Pari (سایت) سه‌شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 19:18
  سلام خسته نباشید. من سه سال پیش ک 17 سالم بود گول خوردم یه رابطه داشتم در حد لاپایی. :(. روز اخر پریودم بود خون نمیومد ک رابزه داشتم .اما روز بعد رابطه تو ادرارم خون دیدم خیلب رقیق بود. بعد به سختی با اینه و چراغ قوه اون قسمت واژنمو دیدم یه لایه سفیدم تقریبا صورتی اون سوراخو پوشونده بود.میخاستم ببینم ایا پردم پاره شده؟
  امتیاز: 19 | 16

  پاسخ :
  سلام
  مواظب باشید.
  اگر دخول صورت نگرفته پرده سالم است.

  Yalda (سایت) سه‌شنبه 25 خرداد 1395 ساعت 00:55
  سلام.
  من ۲روز پیش برای اولین بار از جلو رابطه داشتم خون ریزی داشتم و هنوز مقدار کمی خون ریزی دارم،علت قطع نشدن خون ریزیم چی میتونه باشه؟؟؟
  امتیاز: 15 | 16

  پاسخ :
  سلام
  به خاطر پارگی پرده بکارت می تواند باشد اگر کم نشد به پزشک مراجعه کنید.

  shiva (سایت) دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 21:00
  سلام..هنگام معاینه هایمن به خودم آسیب زدم.پارگی عمیق در ساعت ۱۱ ..به متخصص مراجعه کردم و گفت پرده شما پارگی ندارد..و از نوع حلقوی است.گفتم که گواهی می خوام گفت باید ۱۰۰ تومن بدی ولی لازم نیست هزینه کنی...معمولا برای شکایت این کارو میکنن.در ضمن گفت که من قارچ دارم و بهم قرص و پماد داد...حالا سوال من اینه که چطور دکتر متوجه اون پارگی نشده؟ یعنی دکتر اشتباه کرده؟؟
  امتیاز: 17 | 24

  پاسخ :
  سلام
  شما مهارت معاینه پرده و تشخیص آسیب را از کجا بدست آورده اید؟
  اگر پزشک سلامت پرده را تایید کرده است سالم است.
  برای گواهی سلامت در مواردی که شکایتی در کار نباشد پزشکان معاینه و به راحتی گواهی می دهند.

  نگار (سایت) دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 20:33
  سلام ازتون خواهش مى کنم بهم کمک کنىد من ۱۷ سالمه تا به حال با هىچ کس راطه نداشتم اما چند ماه بود خود ارضاىى مى کردم اما صلا نمى دونستم دارم چه کار زشتى مى کنم الان ۵ماهه که ترکش کردم و اگه بمىرم همدىگه اىن کارو نمى کنم توبه کردم من نمى تونم برم دکتر من وسواس فکرى شدىد داشتم دو ماهه دىگه کنکور دارم اما نمى تونم درس بخونم همش دارم گرىه مى کنم من چند بار انگشت اشارموخىلى اروم وقتى دستشوىى بودم و خودمو مى شستم چند بار انگشت اشارمو تا ته واژنم بردم اما دردى نداشتم اصلا ىه به ىه استخان ىه بار به ىه گوشت رسىدم اما دردى نداشتم ىادم نىست دردم زىاد نگرفت اما چند ساعت بعد دىدم رو شرتم ىه لکه ى کوچولو خون بود اما مطمعن نىستم شاىد بعد ىه مدت دو باره فکر اىن اومد سراغم بعد ارومپاهامو باز کردن انگششت اشارمو با انگشت وسطمو همزمان با هم خىلى اروم وارد کردم تا نزدىک ى بند انگشت اما وقتى خواستم بىشتر ببرم حس کرذم داره دردم مى گىره و نرفت داخل منم سرىع اوردم بىرون خواهش مى کنم بهم بگىد پرده بکارتم اسىب دىده من هىچوقت خود اراىى نمى کنم دىگه بردن انگشتم داخلم همش واسه اىن بوکه ببىنم سالمم ىا نه تو رو خدا دارم مى مىزرم من مى خوام ازدواج کنم دختر بدى هم نىستم کمکم کنىد
  امتیاز: 27 | 35

  پاسخ :
  سلام
  پرده سالم است تکرار نکنید.

  نتشناس (سایت) دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 19:51
  سلام دکتر من چند ماهی هست با نامزدم از جلو رابطه داشتم هیچ خونریزی نداشتم هر بار هم همون درد بار اول داشتم الان چند وقته همه چی بهم خورده من موندم چکار کنم ،نمیدونم پردم چجوری بوده چی شده ?تروخدا کمکم کنین چکار کنم ?اگه بخوام ازدواج کنم نشون میده?
  امتیاز: 5 | 22

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  sara (سایت) دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 13:56
  سلام خانوم دکتر
  من ازدواج کردم میخواستم ببینم اگه عفونت واژنی دارم میشه رابطه‌ داشته باشم؟اگه داشته باشم مشکلی پیش نمیاد؟
  امتیاز: 2 | 16

  پاسخ :
  سلام
  معاینه و درمان شویید.

  ماریا (سایت) دوشنبه 24 خرداد 1395 ساعت 10:34
  سلام، من تصادفا دستم را در مدخول کردم سوزشی اوایل ایجاد شد و سپس با رفتن به حمام خون ریزی ایجاد شد. ممکنه پرده ام پاره شده باشه؟ باتشکر
  امتیاز: 4 | 11

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  فائزه (سایت) یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 18:09
  سلام.خسته نباشید‌..
  من با نامزدم نزدیکی داشتم.در هنگام نزدیکی سوزش و درد داشتم...اما همون لحظه ازم خونی نیومد...و بعد یک ساعت که ب دستشویی رفتم.همراه با ادرارم خونی هم اومد...آیا پرده بکارتم پاره شده؟؟
  امتیاز: 12 | 14

  پاسخ :
  سلام
  احتمالا.

  م (سایت) یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 14:44
  با سلام دختری هستم ١٩ساله در سن ٩ سالگی دو چر خه سواری میکردم که جلوم یه گودی بزرگی بود تو محله منم نمیدیدم که منو محکم از صندلی برداشت دوباره به صندل دوچرخه برخورد کردم که کمی درد گرفت اومدم دیدم خیلی خون کمی و خیلی کمرنک اومده ایا ممکنه پرده ی بکارتم اسیبی دیده باشه ؟
  امتیاز: 11 | 8

  پاسخ :
  سلام
  خیر.

  خیلی نگران هستم (سایت) یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 14:38
  با تشکر از کمک شما خانم دکتر اصلا ممکن هست که پرده من سالم مونده باشه؟
  قبلا هم شرایطش رو براتون توضیح دادم. خیلی ممنون میشم اگه جواب این سوالم رو هم بدین. حالم خیلی بده
  امتیاز: 16 | 14

  پاسخ :
  این احتمال وجود دارد.

  ارام (سایت) یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 10:36
  سلام اگه درشب عقد پرده پاره بشه چکارباید کرد .؟؟؟؟.
  و مدت خونریزی چقدر است..؟؟؟
  امتیاز: 6 | 10

  پاسخ :
  سلام
  مدت خونریزی متغییر است.

  سارا (سایت) یکشنبه 23 خرداد 1395 ساعت 06:20
  سلام خانم دکتر خسته نباشید لطفا جوابمو بدید.ایا بکارت ممکنه بدون دخول چیزی دچار پارگی بشه مثلا با مالش یا ضربه ؟
  امتیاز: 19 | 11

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  سیما (سایت) شنبه 22 خرداد 1395 ساعت 23:30
  با سلام .خانم دکتر شما گفتید با احتیاط ترشحات پنیری را پاک کنید من فقط قسمت بالا بین دو لبه را پاک میکنم آیا این باعث آسیب پرده بکارت می شود .خیلی استرس گرفتم
  امتیاز: 3 | 9

  پاسخ :
  سلام
  خیر اگر ترشحات ادامه دارد باید درمان شود.

  دلارام (سایت) شنبه 22 خرداد 1395 ساعت 22:36
  شرمند ه خانوم دکتر نگفتید که پرده اسیب دیده یا نه؟؟فقط فرمودید ترک کنید..خواهش میکنم جواب بدید..شرمنده ک وقتتونو میگیرم
  امتیاز: 11 | 9

  پاسخ :
  احتمالا خیر منتها بدون دیدن مشخص نمی شود.

  مونا (سایت) شنبه 22 خرداد 1395 ساعت 22:25
  سلام من ١٨سالمه یه مدتی به وسیله فشار آب خودارضایی می کردم و تازه ترک کردم این کارو و تا الان خونی جز خون پریود ندیدم می خوام بدونم آسیبی به پرده بکارتم وارد شده یا نه خیلی نگرانم لطفا جواب بدین
  مرسی
  امتیاز: 15 | 11

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  مربم (سایت) شنبه 22 خرداد 1395 ساعت 08:32
  سلام من انگشتمو به آرامی تا نصف وارد سوراخم کردم خونه ریزی نداشت از کجا بفهمم پرده سالمه؟ توروخدا جواب بدین
  امتیاز: 9 | 7

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  Atefeh (سایت) جمعه 21 خرداد 1395 ساعت 17:02
  سلام من الان چند وقته که نامزدم وتو اولین سکس خون خیلی کمی خارج شد اما شدت دردم زیاد بود و الان بعداز چند وقت بعد از سکس خونی متفاوت ازعادت ماهیانه ازم خارج میشه چند روز پیش قرص اورژانسی خوردم .سوالم اینه پرده اولیم ارتجاعی بوده?? یا نه همون مقدار خون دلیل به داشتن پرده است?? و اینکه میشه بعد از چند وقت حالا پردم صدمه دیده باشه یا عوراض قرصه?? لطفا کمکم کنید
  امتیاز: 11 | 18

  پاسخ :
  سلام
  باید معاینه شوید.

  دلارام (سایت) جمعه 21 خرداد 1395 ساعت 08:54
  سلام خانوم دکتر تو رو خدا زود جوابمو بدید من خودارضایی در حد اینکه پاهامو روی هم فشار میدم دارم دیروز بعد از این کار یه لخته خون گوشتی ازم خارج شد روز پنجم پریودم هم بود..تو رو خدا بگید لخته مربوط به پرده بوده...واینکه ممکنه در این سال ها پرده من اسیب دیده باشه؟؟من واقعا قصد دارم این کارو ترک کنم...
  امتیاز: 6 | 12

  پاسخ :
  سلام
  ترک کنید.

  سیما (سایت) جمعه 21 خرداد 1395 ساعت 02:52
  با سلام .من مدتی است عفونت قارچی گرفتم و میان لبه بزرگ ترشحات پنیری دارم آیا این ترشحات پنیری را پاک کنم به پرده آسیب نمی رساند .قسمت بالا لبها منظورم است .ممنون
  امتیاز: 4 | 7

  پاسخ :
  سلام
  با احتیاط پاک کنید و دارو مصرف کنید.

  p98 (سایت) جمعه 21 خرداد 1395 ساعت 01:47
  سلام و خسته نباشید.
  دکتر من رابطه از جلو داشتم بطوری که الت تناسلی شون 3.4سانت داخل رفت و همان تایم به مقدار 3قطره خون رقیق مشاهده کردیم..به اون صورت درد نداشتم و بیشتر سوزش بود.من با معاینه خودم بعد از مقاربت کاملا واضح دیدم که پرده دارای 2سوراخ است و براحتی انگشت در ان فرو میرود.و حتی یکی از سوارخ ها کمی بزرگتر است..بنظر شما پارگی بکارت وجود دارد؟و به نظر شما این نوع از پرده تیغه ای است؟اگر پاره نشده پس چرا خون امد؟درضمن من هنوز برگه سلامت نگرفتم بنظر شما چکار میشه کرد که خانواده ها متوجه نشوند؟خواهشا جواب بدید.خیلی مضطربیم
  امتیاز: 9 | 10

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  ز (سایت) پنج‌شنبه 20 خرداد 1395 ساعت 21:10
  سلام
  ایا در اثر تصادف پرده بکارت پاره میشود؟حدود دو ماه پیش تصادف کردم که استخوان لگنم شکست یعنی ترک برداشت به نظرتون این ضربه به بکارتم آسیب زده چون نه در ادرار و نه در لباس زیرم خونی ندیدم،خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم
  امتیاز: 12 | 8

  پاسخ :
  سلام
  خیر.

  آرش (سایت) پنج‌شنبه 20 خرداد 1395 ساعت 20:23
  با سلام
  من امروز متعصفانه تو معاشقه با دوست دخترم انگشت بزرگم که ناخن هم داشت به داخل رفت و بعد از چند لحظه خون نسیتا کمی ازش ترشح کرد که البته ایشون چون به پشت بودن متوجه این خون ریزی نشدن و بنده هم با دستمال کاغذی تمیز کردم، حالا ناراحتم نمیدونم آیا پرده رو پاره کردم یا خیر؟ اگه پاره کردم بطور کامل برداشته شده؟باتشکر
  امتیاز: 11 | 14

  پاسخ :
  سلام
  احتمال پارگی وجود دارد.

  مرضیه (سایت) چهارشنبه 19 خرداد 1395 ساعت 03:01
  سلام من دیروز پریودم تموم شد امروز با دوس پسرم ازپشت رابطه داشتیم چند قطره خون ابه از جلوم اومد پردهممن اسیب دیده!ترو خدا جواب بدین خونش خیلی کمرنگ بود
  امتیاز: 7 | 9

  پاسخ :
  سلام
  باید معاینه شوید.

  مریم (سایت) سه‌شنبه 18 خرداد 1395 ساعت 00:03
  سلام من باهمسرم صیغه هستم امروز.رابطه داشتم اولش خون اومدبعدش ن احتمال پاره شدن پرده؟هست
  امتیاز: 5 | 18

  پاسخ :
  سلام
  بله.

  .. (سایت) دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 23:12
  با سلام .آیا واژن پایین لبهای بزرگی است ک با چشم میبینیم
  امتیاز: 7 | 8

  پاسخ :
  سلام
  در بین آنها لب های کوچک و در بین آنها واژن قرار دارد.

  حنانه (سایت) دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 18:09
  سلام،من مجردم،با یه پسری رابطه داشتم،درحد لاپایی،الان توهم زدم که شاید داخل کرده و من نفهمیده باشم،هیچ خون ریزی هم نداشتم،از واژنمم ترشح که اومده بود سفید بود،مخصوصا اون مایعی که موقع حال اومدن میاد سفید بیرنگ همون رنگ عادیش بود،توروخدا کمک کنین،اگه لازم باشه بگید عکس واژنمو بفرستم
  امتیاز: 16 | 17

  پاسخ :
  سلام
  شاید.

  m (سایت) دوشنبه 17 خرداد 1395 ساعت 03:30
  سلام یه بار بعد خود ارضایی مایع قهوه ای نزدیک به رنگ خون ازم اوند اما من اصلا دخول نداشتم به هیچ وجه باز هم تکرار شد چند ساعت بعد رنگش کمرنگ تر بود ایا پردم اسیب دیده خیلی نگرانم
  امتیاز: 14 | 10

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  ترنم (سایت) یکشنبه 16 خرداد 1395 ساعت 13:06
  سلام تو روخدا کمکم کنید لطفاااااااا من حدودا کلاس پنجم بودم که طی یه کنجکاوی مسخره انگشت کوچیکمو وارد واژنم کردم میشه خواهش کنم بگین پرده ام اسیب دیده؟؟؟؟یانه؟؟؟؟تو روخدا .اگه اسیب دیده باشه موقع گرفتن گواهی سلامت میگن که بر اثر دخول نبوده؟توروخدا کمکم کنید هفته بعد عقدمه توروخداااااااا اگه میشه جوابو به ایمیلم بفرستین دکتر
  امتیاز: 10 | 9

  پاسخ :
  سلام
  نگران نباشید

  زهرا.م (سایت) یکشنبه 16 خرداد 1395 ساعت 12:00
  سلام خانم دکتر.بنده دانشجوی کارشناسی مامایی هستم.هایمن من غربالی 3سوراخست.نزدیکی کاملی نداشتم ولی یکی از سوراخ های هایمنم در ساعت 5و8 کمی پاره شده ولی ب لابیا مینورم نرسیده,درد و سوزش نداشتم ولی حدودا 3قطره ایی خون اومد.ایا امکانش هست شب زفافم دوباره خونریزی کنم؟ ممنون
  امتیاز: 7 | 9

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید. بله

  الی (سایت) شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 17:08
  با سلام و تشکر فراوان از زحمات بی شاعبه شما.من و همسرم سه هفته پیش برای اولین بار اق دام به رابطه جنسی کامل جهت برداشتن پرده بکارت کردیم.بار اول و هنگام ورود آلت سوزش و درد و پس از آن خونریزی در حد یک برگ دستمال کاغذی داشتم.بعد از یک هفته نزدیکی مجدد داشتیم که باز هم مقداری خون مشاهده کردم.و شب پیش در حد چند قطره پس از دخول خونریزی داشتم.و البته هر بار درد هم داشتم اما رفته رفته کمتر شده.آیا اینهمه خونریزی طبیعیه یا بهتره پیگیرش بشم؟ممنون میشم جواب بدید چون واقعا نگرانم.
  امتیاز: 6 | 7

  پاسخ :
  سلام
  اگر رو به بهبود است نگران نباشید.

  خیلی نگران هستم (سایت) شنبه 15 خرداد 1395 ساعت 15:15
  سلام خانم دکتر
  با عرض پوزش من در بچگی به دلیل کنجکاوی تا حدود 2 سال پیش متاسفانه خود ارضایی داشتم اما فقط به خاطر کنجکاوی بود و تا فهمیدم توبه کردم و این کار کاملا اشتباه رو ترک کردم ولی متاسفانه در این چند سال ببخشید با عرض شرمندگی 4 تا انگشتم رو وارد میکردم. و تکان میدادم. یادم نمیاد که خونی دیده باشم. وقتی خودم رو نگاه میکنم هیچ چیز که دلیل بر وجود پرده باشد نمیبینم. خواهش میکنم کمکم کنید تمام فکرم مشغول شده. حتی ترجیح میدم تا آخر عمر ازدواج نکنم تا آبروی خانواده ام نره. خواهش می‌کنم بگید
  اصلا ممکن هست که پرده من سالم مونده باشه؟؟؟
  امتیاز: 6 | 8

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  پارمیس (سایت) جمعه 14 خرداد 1395 ساعت 23:35
  من 16سالمه داشتم ناحیه مقعد کنار مجرای ادرار میشستم که دیدم نرشحات سفید رنگ به مقدار زیاد و یک قطره خون به قطر دو سه سانت خارج شد .... کمکم کنید من اصلا نمیدونستم پرده نزدیک اونجاس.. آیا پاره شده یک روزه گریه میکنم
  امتیاز: 11 | 13

  پاسخ :
  خیر.

  مژده (سایت) جمعه 14 خرداد 1395 ساعت 09:51
  سلام خانم دکتر
  من یک هفته بعد از پریود با نامزدم معاقشه داشتیم در حد مالش.3روز بعد من دوباره پریود شدم به مدت 7روز.ایا به پرده اسیب رسیده؟ لطفا راهنمایی کنید.ممنون
  امتیاز: 8 | 9

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  Ye nafar (سایت) جمعه 14 خرداد 1395 ساعت 00:58
  سلام من 15 سالمه یه مدتیه خود ارضایی دارم دیشب موقع خود ارضایی یه دردی حس کردم دخول انجام نگرفت ولی حدود دو سه قطره اب خون امد ایا پردم پاره شده؟؟
  لطفا زود جوابمو بدین دارم دیوونه میشم
  امتیاز: 7 | 8

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید.

  ستایش (سایت) پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 ساعت 11:35
  سلام.من خیلی ترشح دارم اومدم خودم با انگشت لبه ها واژنمو باز کردم اصلا داخل نرفتاااا دردم نداشت ناخنامم بلنده که دیدم یه کم خون خیلی روشن اومد یعنی من پرده ام پاره شده؟؟؟اخه قبلشم سر آلت یه آدم نامرد رفته بود داخل که کلی خون ازم اومد پیش یه ماما رفتم گفت پردت پاره شده پیش یه متخصص رفتم گفت سالمه فقط یه توده رو پردته که اوایل ازش خیلی چرک می اومد و بعضی وقتا هم خون می اومد.فرستادم پیش یه فوق تخصص که گفت تو هیچیت نیست توده هم نداری منم نمیتونم با دستگاه معاینت کنم چون دختری...اگه من پرده نداشتم دکتر سوم میفهمید مگه نه؟؟؟راستی من اصلا واژنم سوراخ نداره فقط وقتی که کلیییی زور بزنم واژنم یه لبه اش میره پایین یکی میاد بالا و یه سوراخ کوچیک باز میشه...الان میخام بدونم با این همه اتفاق من پردم سالمه یا نه؟؟؟
  امتیاز: 7 | 7

  پاسخ :
  سلام
  پرده بکارت شما سالم است.

  نازنین (سایت) پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 ساعت 04:24
  سلام من بچه ک بودم دستم رو داخلش بردم نمیدونم زیاد یادم نیس کلاس پنجم بودم بعد ک دستشویی رفتم خون اومد و وقتی ک مامانم همون موقع منو برد دکتر یادم میاد ک گفت چیزی نیس ...بعد من نوار هم گذاشتم ولی چیزی نیومد و اینکه همون لحظه بود و سوزش کوچکی داشت ایا پرده من اسیب دیده؟ من الان ک بزرگ شدم همش ناراحتم...
  امتیاز: 4 | 9

  پاسخ :
  سلام
  پرده بکارت شما سالم است و پاره نیست.

  نازی (سایت) پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 ساعت 00:53
  سلام ،ببخشید من در اواخر دوره پریودی با نامزدم معاشقه داشتم دخول صورت نگرفت اما هنگامی که دستشویی رفتم سوزش و خونریزی به صورت خون غلیظ مثل خون پریودی داشتم و بعد از یک روز هنوز وقتی آب میخوره به بدنم میسوزه آیا پرده من مشکلی پیش اومده من هنوز معاینه سلامت نرفتم لطفا کمکم کنید
  امتیاز: 9 | 6

  پاسخ :
  سلام
  روابط جنسی خود را به بعد از ازدواج موکول کنید.
  اگر دخول نداشتید پرده سالم است.

  زهرامحمد (سایت) چهارشنبه 12 خرداد 1395 ساعت 20:15
  سلام من ۲۷مرداد عروسیمه ولی۲۶مرداد تاریخه پریودیمه خواستم راهنماییم کنید چیکارکنم که زودتر یا دیرتر پریود بشم . من ۳روزاول پریودیمم صورتم جوش میزنه واقعا بده هم صورتم برای عروسیم خراب میشه هم شب عروسیم پریوم راهنماییم کنین لطفا،،علاوه براین میخام شب زفاف حامله نشم یوقت!چیکارکنم که عوارض ناباروری هم نیاره
  امتیاز: 9 | 10

  پاسخ :
  سلام
  تماس بگیرید.

  مریم (سایت) پنج‌شنبه 30 اردیبهشت 1395 ساعت 07:43
  سلام
  من بانامزدم که تازه صیغه هم شدیم رابطه داستیم.حین رابطه سرآلت ایشون به داخل واژن بنده رفت و بعدازحدود1ساعت خون آبه خیلی کمی اومد.وحدودا2ساعت طول کشید.من فقط سوزش کمی حس کردم.ولی دردنداشتم.پرده من پاره شده یاآسیب دیده؟من هنوز برگه سلامت نگرفتم
  امتیاز: 12 | 18

  پاسخ :
  سلام
  احتمال دارد
  پس بهتر است برای گرفتن برگه مراجعه کنید تا اگر پارگی روی داده زمان آن مشخص باشد.

  eli (سایت) چهارشنبه 29 اردیبهشت 1395 ساعت 10:53
  سلام خانم دکتر چرا سوال منو نمیزارید سایت خانم دکتر من نگا میکنم به خودم پرده ای نمیبینم تا حالا هم اصلا دخول نداشتما خیلی میترسم حرفای دخترارم دیدم دارم دیونه میشم اگه پرده نداشته لاشم دکتر میتونه بفهمه با دخول از بین نرفته و خودش نیست؟ لطفا کمکم کنین چن روزه خواب و خوراک ندارم
  امتیاز: 13 | 18

  پاسخ :
  سلام
  مشکلی ندارید.

  شیوا (سایت) سه‌شنبه 28 اردیبهشت 1395 ساعت 11:53
  سلام خانوم دکتر میخواستم ببینم دختری که خود ارضایی کرده یه زمان طولانی،
  حالا بعد ازدواج نمیتونه بچه دار بشه؟:(
  اینو نپرسیدم که اگه جواب شما منفی بود بازم بهش ادامه بدم فقط پشیمونم از گذشتم من 18 سالمه و خیلی وقته اینکارو میکردم البته بدون دخول حالا دیگه به ازدواج فک نمیکنم چون شنیدم که دیگه بچه دار نمیشم درسته خانوم دکتر؟
  امتیاز: 8 | 15

  پاسخ :
  سلام
  چند تا بچه می خواهید شیوا خانم.
  اینکار را تکرار نکنید.

  علی (سایت) دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 ساعت 23:35
  با سلام من با همسرم معاشقه کردم و التم حدود پنج سانت راحت رفت تو و راحت چندین بار همون اندازه ان کارو تکرار کردیم بدون درد و خونریزی خانمم
  اما بعد سه روز یه ترشح سفید عین منی مرد رو لبواژن خانمم بود
  من نمیدونم اگر پرده داره چرا درد نداره یا اگه پاره شد چرا خونریزی یا حس درد نداشت
  امتیاز: 51 | 35

  بهار (سایت) دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 ساعت 17:50
  با سلام ببخشید در5سالگی بهم تجاوز شده می خواستم بدونم پرده بکارتم سالمه یا نه
  امتیاز: 18 | 9

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  ابریشم (سایت) دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 ساعت 17:47
  سلام من یک هفته است که ازدواج کردم وحشت بسیار زیادی از دخول داریم ،یکبار سعی کردیم کامل انجام نشد به علت درد زیادی که داشتم و خونریزی هم نداشتم ولی خوب در اثر فشار قرمزی و درد دارم ،قرص هم مصرف نمیکنم ،سوال اولم اینه استفاده از کاندوم روش خوبی هست؟
  سوال دومم هم اینه به خاطر ترس شدیدی که دارم اگه اسپری بی حس کننده مصرف کنم که هیچ چیزی رو برای بار اول متوجه نشم ،عوارض بدی نداره ؟
  امتیاز: 17 | 10

  پاسخ :
  سلام
  از ژل صورتی استفاده کنید.

  . (سایت) دوشنبه 27 اردیبهشت 1395 ساعت 07:30
  سلام ممنون میشم اگه سوالمو جواب بدید .من مدتی است ترشحات پنیری دارم ولی ب دلیل ترس از آسیب بکارت بین لبه ها را تمیز نمی‌کنم .آیا این خود مشکل ایجاد می کند
  امتیاز: 13 | 10

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شویید بهتر است.

  سمانه . (سایت) یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 ساعت 13:48
  لام ببخشید ایا خوردن منی مردضرر دارد؟وقتی اصرار میکنه چیکارکنیم !
  امتیاز: 9 | 13

  پاسخ :
  سلام
  نخورید.

  اسما (سایت) یکشنبه 26 اردیبهشت 1395 ساعت 11:21
  باسلام
  من با هیچ پسری شکر خدا رابطه نداشتم ولی در کودکی از کنجکاوی دستم رو زیاد به آلتم میزدم یک ی دوبار که دستم رو به داخل بردم آن هم خیلی خیلی کم چون یه سوزش کمی وجود داشت وهیچ خونی غیر از پریودم یادم نمیاد که اومده باشه سوالم اینه که من سالم هستم یا خیر واینکه دکتر تشخیص میده که این شخص رابطه ای داشته که پاره شده یا نداشته پاره شده؟
  امتیاز: 7 | 9

  پاسخ :
  سلام
  نگران نباشید.

  sahar (سایت) شنبه 25 اردیبهشت 1395 ساعت 06:04
  سلام خانم دکتر اگر امکانش هست جوابمو بدید تورو خدا گفتم بهتون بهم تجاوز شد و سوزش رو احساس کردم و چند قطره خون ازم آمد اما رابطه کامل برقرار نکردم میخواستم بدونم من اگر بخوام با کس دیگه اى ازدواج کنم آیا بدلیل رابطه ی کاملی که برقرار نکردم امکانش هست دوباره خون بیاد یا نه فقط عمل دخول بدون خونریزی صورت میگیرد خانم دکتر دارم دیوونه میشم تورو خدا جوابمو بدید
  امتیاز: 31 | 19

  sahar (سایت) جمعه 24 اردیبهشت 1395 ساعت 15:42
  سلام خانم دکتر اگر کسى مورد تجاوز قرار گرفته باشد و پرده ى او اسیب دیده باشد اما دخول صورت نگرفته باشد آیا بعد از گذشت مدتى در شب عروسى اش خونریزی دوباره دارد تورو خدا جوابمو بدید
  امتیاز: 17 | 11

  sahar (سایت) پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1395 ساعت 19:09
  سلام خانم دکتر من رفتم دکتر گفتن پرده آسیب دیده امروز یه نفرو رو وىلچر هل دادم بىمار بود همراه ادرارم خون دیدم ایا پردم کاملا پاره شده تورو خدا جواب بدید
  امتیاز: 13 | 13

  فرشته (سایت) پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1395 ساعت 13:15
  خانم دکتر ببخشید یعنی سالمه دیگه؟
  امتیاز: 10 | 8

  پاسخ :
  بله

  فرشته (سایت) پنج‌شنبه 23 اردیبهشت 1395 ساعت 02:06
  سلام خسه نباشید.ببخشید من امروز پارک ابی بودم از یکی از سر سره ها پیاده شدنی با فشار شدید افتادم تو اب طوری ک التم بشدت درد کرد و وقتی اومدم بیرون حس کردم یچیزی از بدنم خارج شد ولی وقتی رفتم دسشویی اثری از خون ندیدم ولی الان ک میرم دسشویی به هنگام شستن التم احساس سوزش میکنم.امکان داره پردم پردم اسیب دیده باشه؟
  امتیاز: 11 | 8

  پاسخ :
  سلام
  تاکنون چنین موردی دیده نشده است.

  نفس (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 22:53
  سلام خانم دکتر،امروز با نامزدم ی مقدار نزدیکی انجام دادیم...ولی آلت تناسلی همسرم در حد ٥...٦.یا ٧ سانت وارد شد فکر کنم... من متوجه هیچ دردی نشدم ولی بعد از إتمام کارمون در ناحیه کشاله رانم ی مقدار جای خون خشک شده بود
  آیل پرده پاره شده؟؟
  خیلی نگرانم میشه راهنمایی کنید؟؟؟
  امتیاز: 16 | 9

  پاسخ :
  سلام
  احتمالا

  آوا (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 22:10
  سلام,من چن وقت پیش دو هفته قبله پریودیم قرص ال دی مصرف کردم که پریود نشم,قط که کردم پریود شدم ولی من سره شش روز تموم میشد دورم الان ششمین روزه ولی هنوزم خونریزی دارم مثه روزه سوم,نگران کنندس؟باید پیشه پزشک برم؟
  امتیاز: 8 | 5

  رها (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 21:53
  سلام،من دختری ۲۳_ساله هستم،،،باورکنین تاحالا باهیچکس رابطه نداشتم
  امااز روی نادونی به خاطرخارش زیاد،انگشت اشارموتانصف داخل واژن کردم
  بعداز۲ساعت دستمال کاغذی خودموپاک کردم،یکم دستمال خونی شد
  یعنی امکان داره پردم پاره شده باشه،من خیلی نگرانم والان درشرف ازدواجم
  توروخداجوابموبدین
  امتیاز: 9 | 9

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  paria (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 21:18
  سلام و خسته نباشید
  دکتر من از جلو رابطه داشتم..حین رابطه که البته عمیق نبود در حد 3سانت به مقدار بسیااااااار کم خون مشاهده کردم همون تایم..البته به پر رنگیه و قرمزیه خون نبود..مقدارشم حدودا 3 قطره بود..هنگام مقاربت درد زیادی ام نداشت.. ایا پارگی پرده وجود داره؟یا ممکنه اسیب دیدگی باشه فقط؟
  امتیاز: 10 | 6

  پاسخ :
  سلام
  احتمال دارد.

  ........ (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 20:32
  سلام خانم دکتر
  من با دوسپسرم رابطه برقرار کردم ینی از جلو دخول انجام دادیم من یکم درد داشتم ولی خونریزی نه اون میگه خونریزی نمیکنی. حتما پردت جوریه که با دخول خونریزی نمیشه چون پنج سابه باهاشم مطمعنه که پردم سابمه و رابطه ای با کس دیگه ای نداشتم میگه بیا بازم سکس کنیم من تاحالا باکسی رابطه نداشتم و دفه اولم یود ینی من اگه بازم سکس کنم پردم سالم میمونه؟؟؟ یا نه؟؟؟ یا تا حالا طی اون عمل از دست دادم؟؟؟ فقط زود جواب بدین اون منو دیونه میکنه که دوباره باهاش سکس کنم منم دوسدارم باهاش باشم ولی میترسم پردمو از دست بدم کمکم کنین باهاش سکس کنم یا نه؟؟؟
  امتیاز: 12 | 19

  پاسخ :
  سلام
  خیر پرده از هر نوعی که باشد آسیب می بیند و شاید با یکبار پاره نشود اما مشخص می شود. معاینه شوید.

  الی (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 19:20
  سلام اگرخودارضایی دراواخر پریودی بامالش دست انجام بشه بدون اینکه به قسمت های نزدیک پرده تماس پیداکند امکان داره پرده پاره بشه؟؟؟خواهشا جواب بدین
  امتیاز: 10 | 12

  پاسخ :
  سلام
  از خودارضایی رها شوید.

  بهناز (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 19:11
  سلام
  آیا وارد کردن دستمال به درون مهبل باعث آسیب بکارت میشود؟
  امتیاز: 8 | 6

  پاسخ :
  سلام
  بستگی دارد.
  تکرار نکنید.

  Tifan (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 15:04
  سلام خسته نباشید،خانم دکتر 21سالمه و تا به حال هیچ گونه رابطه اى نداشتم،نوع پرده ام تا اون جایى که متوجه شدم از نوع معمولى هسستش شکل دایره ى داره،قبلا که از رو کنجکاوى خودم رو نگاه کردم اونم چندین بار هیچوقت به وضوحى که تونستم این دفعه حالت دایره اى پرده ام رو ببینم ندیدم،این مسئله نگرانم کرده واضح تر بخوام بگم در قسمت بالاى جایى که منفذ پرده ام قرار گرفته یک بخشى شبیه به گوشت اضافه ى دایره اى شکل یا بیضوى دیدم (که قبلا هم که خودم رو نگاه کردم همچین چیزى وجود داشت)که قسمت پایینش (تا وسطاى بخش گوشت مانند) به صورت یک شیار بازه که وقتى لب هاى بزرگ رو از هم دور میکنم گاهى این بخش که براتون ذکر کردم از هم دور میشه و پرده ام شکل دایره اى خودش رو از دست میده گاهیم این بخش از هم دور نمیشه و همون حالت اولیه ى دایره اى شکل خودش رو حفظ میکنه. خانم دکتر لطفا جوابم رو بدین چون خیلى نگرانم ٢هفته هست که مغزم رو درگیر کرده نمیتونم درس بخونم،ممنونم
  امتیاز: 15 | 12

  پاسخ :
  سلام
  سالم هستید.

  Sara (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 09:45
  سلام من ١٨سالمه حدودا مدت طولانی خود ارضایی با فشار آب داشتم ولی الان مدتی است که ترک کرده ام تابحال چیزی را وارد واژن نکردم و خون ریزی نداشتم فقط یه بار بعازفشاراب در أواخر قاعدگی خون کمی آمد به نظر شما به پرده آسیب رسیده؟
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  خودارضایی نکنید.

  مرضیه (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 04:49
  سلام من قبلا ازدواج داشتم و رابطه داشتیم از جلو حدود یکسال و نیمه جدا شدم و الان از اپلیکاتور برای کرم واژینال استفاده میکنم دفه اول که استفاده کردم فرداش نگا کردم شورتم خونی شده بود حالا دچار شک و تردید شدم خون چی بوده؟
  امتیاز: 9 | 7

  پاسخ :
  سلام
  شاید با اپلیکاتور آسیب رسانده اید.

  فاطمه (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 00:51
  سلام وقت بخیر
  دکتر من بیشتر از دو هفته پیش با نامزدم برای اولین بار نزدیکی داشتیم و فقط یک مقدار با آلت من بازی کرد و هیچ مقاربتی نداشتیم اما از اون روز خونریزی دارم, خیلی نگران هستم که پارگی صورت گرفته یا نه! چون بیشتر از دو هفته اس که خونریزیم ادامه داره. ممنون میشم بهم بگین پرده ام سالمه یا نه
  تشکر
  امتیاز: 6 | 8

  پاسخ :
  سلام
  تکرار نکنید اگر خونریزی ادامه داشت به پزشک مراجعه کنید.

  nnnn (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 00:40
  یکى از دوستانم چند روز پیش سوار یک سرسره پارک ابى شد که ضربه زیادى با اب بهش وارد شد و درد شدیدى هم داشت ، البته تاریخ عادتش هم بود
  فرداش هم عادت شد ولى خونریزى کمى نسبت به دوره هاى قبلى داشت ایا مشکلى براش پیش اومده ؟
  عادتش هم روز سوم تقریبا قطع شده
  حالا خیلى نگرانه ولى از تو سایتا خونده بود که با فشار اب امکان پذیر نیست چنین چیزى
  امتیاز: 4 | 11

  پاسخ :
  فشار آب از روی لباس بوده و به پرده نباید آسیب بزند.

  یلدا (سایت) چهارشنبه 22 اردیبهشت 1395 ساعت 00:00
  سلام خانم دکتر. من یه سوال داشتم. اولین بار با نامزدم در حد معاشقه رابطه داشتیم. اون هم از روی لباس زیر اندامم رو می مالید و هیچ فشاری هم احساس نکردم. اما بعد از رابطه چند لکه قهوه ای و حدود یه قطره خون روشن روی لباس زیرم دیدم. اون میگه به خاطر تحریک زیاده و آسیبی وارد نشده. اما من نگرانم که آسیبی وارد شده باشه. لطفا کمکم کنید. سطحی ترین پرده با چند سانت دخول آسیب می بینه؟
  امتیاز: 9 | 10

  پاسخ :
  سلام
  معاینه شوید.

  لیلا (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 21:54
  سلام دکتر جان
  لطفا منو راهنمایی کنید
  مدتی است که دچار وسواس فکری شدم و ترس از پارگی بکارت
  مدام خودمو معاینه میکنم که بفهم چطوریه سالمم یا نه
  در معاینه هیچ وقت چیزی داخل نشده ولی زور زیاد میزنم که داخل و ببینم گاهی دردم میگیره آیا اینکارم موجب آسیب بکارت میشه؟؟
  امتیاز: 5 | 0

  پاسخ :
  سلام
  پرده بکارت شما سالم است.

  رهاجون (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 21:42
  سلام
  من در کودکی حدود 7 سالگی از سر نادانی با پسری رابطه داشتم همون موقع احساس درد کردم که نزاشتم ادامه پیدا کنه وچیزی درمورد پرده اینا وهیچی دیگه نمیدونستم و دقیقا یادم نیست که همون شب یا فردا شبش شورتم به اندازهی سر انگشت خونی شده بود
  خواستم بپرسم ایا پرده ی بکارتم احتمال داره که پاره شده باشه؟
  توروخدا کمکم کنین واقعا خیلی نگرانم که سر هیچی نتونم ازدواج کنم
  امتیاز: 4 | 10

  پاسخ :
  سلام
  ازدواج کنید.

  ناشناس (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 18:38
  سلام
  من ورزش رزمی کار می کنم و تکواندو کار هستم چند روز پیش ضربه ای به من زده شد که نزدیک پرده هستش درضمن پریود هم بودم و با وجود نوار ایا امکان پارگی هست؟ توروخدا جواب بدین
  امتیاز: 5 | 6

  پاسخ :
  سلام
  خیر.

  سمیه (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 16:21
  سلام خانوم دکتر من چن روز پیش داشتم ناحیه ی مقعدمو میخاروندم بعد چن لحظه ک شورتمو نگا کردم شورتم سفید بود روش یه رنگ قهوه ای بود یعنی چم شده؟؟:(
  امتیاز: 7 | 5

  پاسخ :
  سلام
  هیچی نشده. مهم نیست.

  داش صفا (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 16:18
  مرسی خانوم دکتر عشقم خیلی نگرانه الانم سوزش و درد داره خون هم میاد میشه بگید این درد و سوزش تا چندروز ادامه داره
  امتیاز: 3 | 4

  پاسخ :
  درد در موضع ضربه مدتی ادامه دارد.

  رضوان555 (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 16:16
  سلام من دو سه سال پیش ی رابطه داشتم ولی اون موقع هیچ نوع خونریزی یا دردی نداشتم ینی ممکنه ک پرده من آسیب دیده باشه؟لطفاااااا جواب بدید
  امتیاز: 4 | 7

  پاسخ :
  سلام
  ممکن است.

  sahar (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 09:31
  سلام خانم دکتر من فریب خوردم و 9اردیبهشت به زور پسرى مورد تجاوز قرار گرفتم و دخول کامل نبود اما سوزش رو احساس کردم و چند قطره خون دکتر تنها پناهم شمایید دارم دق میکنم دکتر من میتونم ازدواج کنم یا نه دکتر از اون روز حتی کارهای روزمره رو هم نمیتونم انجام بدم همش استرس دارم وقتی نگرانیم بیشتر میشه قسمت واژنم درد میگیره خانم دکتر راهنمابیم کنید تورو خدا
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  ازدواج کنید.

  داش صفا (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 06:59
  سلام خسته نباشید خانم دکتر عشقه من همین چندروز پیش داداشش از پشت با لگد محکم زدش عشقم میگه مطمئنم به اونجام خورده موقعه ای ضربه خورد از اونجا خون اومدش الان دوروز میشه بازم خون میادش و میسوزه خانم دکتر ایا پردش پاره شده خانم دکتر توروخدا زودترجوابمو بدید
  امتیاز: 3 | 7

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  nnnn (سایت) سه‌شنبه 21 اردیبهشت 1395 ساعت 00:56
  سلام سرسره هاى پارک ابى براى دختران ضرر دارند؟
  امتیاز: 5 | 10

  پاسخ :
  سلام
  خیر تا کنون موردی گزارش نشده است که باعث پارگی پرده شود.

  مهسا (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 23:18
  سلام من چن وفت پیش با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نشد ولی یک ماه نمیشه پریود نمیشم رفتم پیش دکتر گفت پرده بکارتت اسیب دیده ایا ربطی به پریوذی بنده داره لطفا کمکم کنید ممنون
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  تست بارداری انجام دهید.

  سارینا (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 22:45
  سلام خانم دکتر من دچار مشکی شدم که طی رابطه ای نه کامل چند قطره خون ازم اومد
  آیا امکان داره بکارتم پاره شده باشه؟؟
  امتیاز: 8 | 3

  پاسخ :
  سلام
  این احتمال وجود دارد.

  sahar (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 22:42
  سلام ببخشید من جوابمو نگرفتم میشه رانندگى کرد پرده آسیب دیده باشه ؟؟
  امتیاز: 5 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بله

  مهسا (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 22:42
  سلام خانوم دکتر من امشب خیلییی خارش شدیدی تو آلت تناسلیم داشتم با حرص از رو شورتم داشتم میخاروندمش ک فک کردم داره میسوزه وقتی شورتمو نگا کردم قد سر سوزن روش خون دیدم که وقتی نگا کردم احساس کردم لب بزرگم پوست داخلیش یه کوچولو زخم شده بکارتم که طوریش نشده؟
  امتیاز: 2 | 5

  پاسخ :
  سلام
  خیر.

  sahar (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 15:28
  سلام خانم دکتر پرده آسیب دیده باشه رانندگى میشه کرد رانندگى بیشتر آسیب نمیرسونه
  امتیاز: 6 | 4

  پاسخ :
  سلام
  خیر

  sahar (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 07:38
  سلام خانم من دچار مشکلى شدم که طى رابطه اى نه کامل چند قطره خون ازم آمد به سه دکتر مراجعه کردم که دو دکتر گفتند پرده آسیب دیده و خراش برداشته دکتر سوم گفتند پرده پاره شده خانم دکتر بخدا دارم دیوونه میشم کمکم کنید
  امتیاز: 8 | 2

  پاسخ :
  سلام
  صبر کنید برای مدتی و بعد دوباره برای معاینه مراجعه کنید.

  مهسا (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 07:00
  سلام خانم دکتر من برای اولین بار شب عروسیم با هنسرم رابطه داشتم و پردم پاره شد ولی الان بعد هشت ساعت وقتی رفتم دستشویی هنوز خونریزی داشتم طبیعیه...!!!!!؟؟؟؟برای بند اومدنش چه کنم
  امتیاز: 3 | 4

  پاسخ :
  سلام
  بله

  احسانی (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 02:18
  سلام خانوم دکتر خوبی خانم دکتر 4 شب میشه ازدواج کردم.الان وقتی شوهرم نزدیکی میخوایم بکنیم دوباره خون ازش میاد.الان چکار کنم
  امتیاز: 5 | 5

  پاسخ :
  سلام
  خون از کی می آید شوهرتان؟
  خونریزی پرده بکارت مدتی می تواند ادامه داشته باشد کمی صبر کنید.

  پریناز (سایت) دوشنبه 20 اردیبهشت 1395 ساعت 00:49
  سلام خانم دکتر شما گفتید ازدواج میتونم بکنم پس ینی پردم آسیب ندیده خدا رو شکر؟؟لطفا جواب بدید
  امتیاز: 8 | 8

  پاسخ :
  سلام
  بله

  آرزو (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 23:53
  با سلام .من شنیدم اگر بعد از مرد به دستشویی بروی احتمال حاملگی هست
  امتیاز: 2 | 6

  پاسخ :
  سلام
  آن درباره حمام است که امکان دارد منی مرد در آنجا باشد و وارد بدن زن شود که بهتر است کمی صبر کنید و بعد کف حمام و جای نشستن را با آب بشویید.

  taha (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 23:44
  سلام خانوم دکتر، من با دوست دخترم رابطه داشتم پردش حلقویه ، هیچ گونه خونریزی و دردیم نداشت الان یکم استرس دارم که خدای نکرده پردش آسیب ندیده باشه لطفا بهم جواب بدین . امروز صبح یکم زیر دلش درد میکرد و یکمم سردرد و سرگیجه داره
  امتیاز: 5 | 8

  پاسخ :
  سلام
  باید معاینه شوند.

  سحر (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 23:30
  سلام .من عفونت قارچی دارم به طوری که ترشحات پنیری زیادی دارم و سوزش دارم .هرچه قرص مترو ایران کل و پماد استفاده کردم به تجویز پزشک موثر نبود .به همین دلیل از طب سنتی خودم استفاده کردم .آیا واجبی عوارض بدی دارد .ممنون از سایت عالیتون
  امتیاز: 2 | 6

  پاسخ :
  در طب سنتی برای عفونت ها از عسل استفاده می کنند.

  رها (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 22:31
  سلام خانم دکتر،مرسی که ب سوالات پاسخ میدید! ی سوالی داشتم! وقتی دکتر میگه پرده از ساعت ۶ پاره شده یعنی چی؟! بنظرتون امکان خونریزی مجدد هست؟ اگ پرده از نوع ساده باشه
  امتیاز: 5 | 2

  پاسخ :
  بله

  سیما (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 20:53
  سلام خانوم دکتر دستم به دامنتون من یه مدتی خودارضایی میکردم الانم ترک کردم کاملا جدی
  خود ارضایی من بدون دخول بود یعنی تا حالا چیزی وارد نکردم من خیلی میترسم آیا امکان داره بکارتم پاره شده باشه؟
  امتیاز: 4 | 8

  پاسخ :
  سلام
  خیر تکرار نکنید.

  الی (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 20:25
  با عرض سلام و ادب
  راستش من الان دو هفته اس که ازدواج کردم یک سال هم هستش که عقد بودم .تو دوران عقد بهانه ام این بود که پرده ی بکارت بعد از عروسی باید برداشته بشه .اما الان که دو هفته از عروسیم میگذره هنوز وقتی شوهرم بهم نزدیک میشه نمیتونم بزارم که پردمو برداره .شوهرم دیگه عصبی شده .از دستم ناراحته نمیدونم چکار کنم
  امتیاز: 5 | 2

  پاسخ :
  سلام
  ناراحت نباشد و آرام باشد.
  با شما معاشقه و ملاعبه فراوان داشته باشد.
  اگر آماده بودید با یک و سپس دو انگشت وارد شود و بتدریج ... .

  sahar (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 17:14
  سلام پرده اى که دچار آسیب شده نیاز به ترمیم دارد راهنمایی کنید توروخدا اشتباه بزرگى کردم خودمو هیچوقت نمیبخشم
  امتیاز: 9 | 11

  پاسخ :
  سلام
  آرام باشید.

  ^-^ (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 14:44
  خانم دکتر نگران نباشید یعنی چی الان پردم پاره شده؟؟؟؟؟
  امتیاز: 3 | 7

  پاسخ :
  خیر

  حنانه (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 13:52
  سلام خانوم دکتر،من نظرم دیروز بود شما جواب دادین معاینه شوید،میخواستم بگم من از واژنم ترشح میاد که کلا نسل ما اونجوریه،مامانمم اونجوریه،من نیم ساعت بعدش رفتم دستشویی از اون جام که ترشح اومد سفید سفید بود،چون من وقتی پریود‌میشم اون سفید به رنگ قرمز درمیاد بعد شروع میشه به غلیظ شدن،اگه پردم پاره شده بود اون به رنگ قرمز میومد دیگه،میخواستم نظرشماروهم بپرسم ببخشید طولانی شد
  امتیاز: 2 | 7

  پاسخ :
  سلام
  پرده مشکل ندارد.

  نیوشا ف (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 13:39
  با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم خارش در ناحیه ی میان لب های کوچک نشانه ی چیست؟
  امتیاز: 3 | 3

  پاسخ :
  التهاب که می تواند از عرق سوز گرفته تا عفونت ها را شامل شود.

  :( (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 12:22
  ایا اگر کسی یه بار فقط انگشتشو وارد مقعد کرده باشه و باعث زخم و پوست اضافه شده باسه ایا بعدا میگن که رابطه ی مقعدی داشته این شخص به خاطر دفع سخت مدفوع یه بار این کارو کرده و قصد خودارزایی ام نداشته الان به این علت داره خاستگار خوبشو رد میکنه و میگه چطوری ثابت کنم که رابطه نداشتم اخه بچگیشم یه مقدار جزئی پردش اسیب دیده فکر میکنه دیگه به هیچ وجه نمیتونه ثابت کنه و مشکلش حل نمیشه چیکار میتونه بکنه که اش نخورده و دهن سوخته نشه
  امتیاز: 5 | 2

  پاسخ :
  سلام
  مشکلی ندارد با خیال راحت ازدواج کند.

  رز (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 10:06
  پس چقدر از انگشت پرده رو پاره میکنه خانم دکتر؟
  امتیاز: 5 | 4

  پاسخ :
  بر حسب نوع پرده تفاوت دارد.

  zoooozoooo (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 08:40
  با سلام.خانم دکتر من سال پیش با دوس پسرم رابظه داشم و اونخوابیدرو من و من وقتی درد داشم بهش گفم پاشو اون پانمیشد ک من بازور پاشدم ک تو همین لحظه التش بیشتر فرو رفت داخل طوری ک من فکر
  کردم سر خورد و رف جلو نمیدونم بازم مطمعن نیسم و وقتی اومدم خونه دیدم شلوارم قسمت پشتش خونی هستش.و وقتی ب پردم نگا میکنم تقریبا عین مثلث باز میشه و گوشهاش گوش داره.ایا پردم اسیب دیده کمکم کنید تورو ب خدا؟
  امتیاز: 2 | 7

  پاسخ :
  سلام
  اگر دخول در واژن صورت نگرفته است پرده بکارت سالم است.

  sahar (سایت) یکشنبه 19 اردیبهشت 1395 ساعت 08:24
  با سلام من با نامزدم چند وقت پیش رابطه برقرار کردم کامل نه اما چند قطره خون ازم آمد به دکتر مراجعه کردم گفتند آسیب دیده و خراش برداشته من از نامزدم دارم جدا میشم آیا شب عروسی با فرد دیگرى خون ریزی دارم تورو خدا جوابمو بدید دارم دیوونه میشم
  امتیاز: 5 | 7

  پاسخ :
  سلام
  به همین دلیل و دلایل دیگر لطفا همیشه رابطه جنسی را به بعد از عروسی موکول کنید.
  اگر آسیب دیده و پاره نشده است خونریزی دارد.

  صفحات
  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما