چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید - همسر

چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید - همسر
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
همسر


اندازه بزرگ عکس روز


عناوین مطالب


موضوعات همسر
بلوغ (1)
ازدواج (1)
روانشناسی خانواده (130)
زناشویی (9)

فروردین 1395 اسفند 1394 دی 1394 مهر 1394 شهریور 1394 فروردین 1394 مرداد 1393 تیر 1393 خرداد 1393
فال ها
تفال و استخاره مجرب شیخ بهائی
فال روا شدن حاجت شیخ بهائی
فال عقد و ازدواج شیخ بهائی
فال حافظ شیرازی


اس ام اس ها
اس ام اس های اس ام اس
اس ام اس های اس ام اس - پیامک
اس ام اس های ماه محرم
اس ام اس های نیمه شعبان
اس ام اس های ماه رمضان و عید فطر
اس ام اس های شب یلدا
اس ام اس های عاشقانه
اس ام اس های سرکاری
اس ام اس های ضد حال به دخترها
اس ام اس های ضد حال به پسرها


بازدیدکنندگان از همسر
2198543
----------
رزرو آگهی تبلیغاتی
پذیرش همکار
تبادل ترافیک

----------
برای کسب اطلاعات درباره سیستم های تبلیغاتی فعال ایرانی با ما تماس بگیرید.

 • صفحه اصلی
 • اس ام اس
 • اخبار برتر
 • فال
 • تماس با ما
 • گزارش تخلف


 • چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید
 • چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید - همسر

  چگونه باسن هایی بزرگ و برجسته داشته باشید

    

  باسن یا گلوتئال ها، در واقع از یک گروه عضلانی سه بخشی یعنی سرینی بزرگ، میانی و کوچک ساخته شده اند. همسترینگ (پشت ران) و کشندۀ پهن نیام همه نقش بزرگی در بزرگ کردن باسن و محافظت از آن در برابر هر آسیبی، بازی می کنند. گلوتئال هی قوی و همسترینگ انعطاف پذیر به حفاظت از زانوها و  پشت کمک می کند! بری تقویت عضلات برخورداری از یک برنامه تناسب اندام ۶-۳ در هفته فکر خوبی است. با ین حال، ین بدان معنا نیست که شما نمی توانید در روزهی دیگر تمرین داشته باشید. در ینجا به چند حرکت از ورزش هی مؤثر بری داشتن باسن هیی بزرگ و  برجسته کردن باسن اشاره می کنیم. لطفا" قبل از انجام حرکات بدن را گرم کنید.

  ددلیفت رومانییی

  چگونه باسن هیی بزرگ و برجسته داشته باشید

  پاهی خود را به اندازه عرض شانه از هم جدا کرده و بیستید، زانوها را کمی خم کرده و دمبل هی نسبتا" سنگین را در هر دست نگه دارید. می توانید از وزنه هی ۶-۴ کیلوگرم بری تمرین استفاده کنید. اگر ین تمرین را به درستی انجام دهید، عضلات سرینی خصوصا" سرینی بزرگ و همسترینگ (پشت ران) را تقویت می کند. مبتدی ها بری ینکه به ستون فقرات و کمر شما آسیب وارد نشود، توصیه می کنیم از وزنه هی ۴-۲ کیلوگرمی استفاده کنید.

  خم شوید و به آرامی وزنه ها را پیین بیاورید. پشت تان را خم نکنید! پشت بید در حالت خنثی و مسطح بوده و حتی کمی قوس نداشته باشد. وزنه ها را تا زمانی که در پشت زانو احساس کشش می کنید پیین بیاورید، سپس به آرامی بالا رفته و به حالت شروع برگردید. ین حرکت را ۲۵-۱۲ بار انجام دهید. بری تنوع شما می توانید با وزنه هی ۴ یا ۶ کیلوگرمی شروع کنید و با کاهش تعداد دفعات وزنه ها را سنگین تر کنید به همین دلیل به ین تمرین نام " هرمی" داده اند. در ضمن با مکث ۳۰-۶۰ ثانیه می توانید دور جدیدی شروع کنید. نفس عمیق بکشید و با تمرکز به ناحیه باسن فشار وارد کنید.

  اسپلیت اسکوات

  چگونه باسن هیی بزرگ و برجسته داشته باشید

  با یک پا روی نیمکت و پی دیگر روی زمین بیستید. مچ پا بید در یک زاویه ۹۰ درجه نسبت به زانو قرار گیرد. ین حرکت موجب تقویت باسن، همسترینگ، چهارسر ران و عضلات ساق پا می شود. ۸-۱۲ بار ین تمرین را تکرار کنید. اگر قدرت و تعادل داشته باشید در هر دست وزنه هی ۴ یا ۶ کیلوگرمی حمل کنید. وقتی وزنه ها را بالا می برید نفس عمیق بکشید و به پاشنه ی پی یستاده فشار وارد کنید. هرگز زانو را قفل نکنید!

     کرم فرم دهنده، حجم دهنده و سفت کننده سینه و باسن فوری و دائمی عنوان
  سینه و باسن زیبا
  حجم دهنده
  سفت کننده
  فرم دهنده
  درمان شلی سینه و باسن
  بدون یجاد مشکل بری شیردهی (برخلف جراحی سینه)
  زیبیی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی استفاده می شود سرطانزاست)
  1 عدد ژل | 49900 تومان | خرید پستی خرید پستی خرید پستی خرید پستی
  توضیحات توضیحات لینک ین محصول | چاپ | سوالات و نظرات
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید سوالات و نظرات

  لگد به عقب

  چگونه باسن هیی بزرگ و برجسته داشته باشید

  ین تمرین تقویت کننده و برجسته کننده عضلات باسن می باشد. بدونه وزنه هم می توانید نتیجه دلخواه را بگیرید. به حالت چهار دست و پا قرار بگیرید و یک پی خود را به قفسه سینه نزدیک کنید، پس از آن پا را به سمت سقف پرتاب کنید(لگ بزنید). پا را از سطح باسن بالاتر نبرید تا از کشش بیش از حد عضلات پشت و صدمه به آن ها جلوگیری کنید. ۲۵ بار ین تمرین را بری هر سمت بدن تکرار کنید و در حین انجام حرکت نفس عمیق بکشید.

  اسکوات

  چگونه باسن هیی بزرگ و برجسته داشته باشید

  اسکوات یکی از بهترین حرکات بری تقویت عضلات ران و باسن است. ین حرکات را می توانید بدون وزنه و مطابق تصویر انجام دهید. بری ینکه در انجام حرکت دچار اشتباه نشوید از یک صندلی استفاده کنید. مقداری از صندلی فاصله بگیرید، دست ها را بالا آورده و سپس به آرامی باسن را رو به عقب دهید و پیین بروید، در ابتدا تماس با صندلی یرادی ندارد، اما وقتی که شما نحوه انجام حرکت را یاد گرفتید، سعی کنید تماسی با صندلی نداشته باشید، سپس به آرامی به موقعیت اول برگردید. ین حرکت را در ۳ ست (مرحله) و هر بار با ۱۵ تکرار انجام دهید. داشتن باسن چاق و تپل چگونه است.

   

  جلا.آی آر jala.ir
  در صورت قدیمی بودن مرورگر شما و عدم توان ثبت نظر، از لینک نظرات وارد فرم قدیمی نظرات شوید و نظر خود را ثبت کنید | نظرات [0]

  تعداد نظرات (0)

  نام :
  ایمیل :
  وب/وبلاگ :


  jala.ir صفحه اصلی اس ام اس اخبار جالب فال تعبیر خواب روش مطالعه آشپزی تماس با ما